Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon Dry SHP Mist 150 ml Got2b

Šampon Dry SHP Mist 150 ml Got2b
Pakovanje 150 ml 5 prodavnica Barkod 9000101736410
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 24.10.
3.333,27 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 589,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din669,99 din3.333,27 din/l
-
499,99 din679,99 din3.333,27 din/l
-
499,99 din689,99 din3.333,27 din/l
-
499,99 din699,99 din3.333,27 din/l
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta589,99 din3.933,27 din/l+90,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Lilly · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 589,99 | 679,99 |
| 01.09.2026. | 589,99 | 679,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ŠAMPON DRY SHP MIST 150ML GOT2BIdea, Mercator, Roda
- GOT2BE MIST ŠAMPON ZA SUVO PRANJE KOSE 150MLLilly
- Dry shampoo Mist GOT2B 150mlMega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−29%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−29%Šampon za Kosu Naturals Normal Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l










