Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.898 sniženja · 117 novih danas · 59 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−22%Karamele Voćne Toffix 300 g
254,99 din199,99 din666,63 din/kg
−21%Krema za Pete Fresh Step 50 ml
253,72 din199,99 din3.999,80 din/l
−21%Kisela Pavlaka Moja Kravica 12% mm 700 g
251,99 din199,99 din285,70 din/kg
−20%Violeta vlažni toalet papir/neven 60/1
249,99 din199,99 din3,33 din/kom
−20%Čokolada Mlečna Noisette Schogetten 100 g
249,99 din199,99 din1.999,90 din/kg
−20%Čokolada Mlečna sa Lešnikom Schogetten 100 g
249,99 din199,99 din1.999,90 din/kg
−20%Folija Aluminijumska 10m Fino
249,99 din199,99 din
−20%Papirne Maramice 3Sl Box Kids Zoo Zewa 60/1
249,99 din199,99 din3,33 din/kom
−20%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
249,99 din199,99 din1.599,92 din/kg
−20%Keks Plazma Stiksi Lešnik 125 g
249,99 din199,99 din1.599,92 din/kg
−20%Keks Plazma Stiksi Slani Kikiriki&Karamela 120 g
249,99 din199,99 din1.666,58 din/kg
−20%Sir President Meze 250 g
249,99 din199,99 din799,96 din/kg
−20%Kobasica Pileća Tip Top Topiko 375 g
249,99 din199,99 din533,31 din/kg
−20%Sapun Kozije Mleko Naturea Cosmetics 80 g
249,99 din199,99 din2.499,88 din/kg
−20%Sapun Kokosovo Ulje Naturea Cosmetics 80 g
249,99 din199,99 din2.499,88 din/kg
−20%Sapun Maslinovo Ulje Naturea Cosmetics 80 g
249,99 din199,99 din2.499,88 din/kg
−20%Cokolada SCHOGETTEN trilogia 0100 15
249,99 din199,99 din1.999,90 din/kg
−20%FINO KESE ZA ZAMRZIVAC 2l rolna
249,99 din199,99 din0,80 din/kom
−20%Violeta Vlažni Toal.Papir za Decu 60/1
249,99 din199,99 din3,33 din/kom
−20%HiPP SOFT&PURE baby vlažne maramice 48/1
249,99 din199,99 din4,17 din/kom- −20%
Jabuka Sweet Tango 600 g
249,99 din199,99 din333,32 din/kg
−20%Kompot Breskva 825 g Garden Good
249,99 din199,99 din242,41 din/kg
−20%Poslastica za Pse Kosti 500 g Buddy
249,99 din199,99 din399,98 din/kg
−20%Poslast za Pse Mes Rolnice 500 g Bud
249,99 din199,99 din399,98 din/kg
−19%Pirinač Biser 900 g Benlian Food
248,32 din199,99 din222,21 din/kg
−17%Džem Jagoda Extra Pionir 360 g
240,30 din199,99 din555,53 din/kg
−17%Džem Kupina Extra Pionir 360 g
240,30 din199,99 din555,53 din/kg
−17%Feferone Dijamant 300 g
240,30 din199,99 din666,63 din/kg
−17%Džem Ex Voćni Mix 360 g Hissar
240,30 din199,99 din555,53 din/kg
−17%Čaj Kamilica Plantago 26 g
239,99 din199,99 din7.691,92 din/kg
−17%Čaj Nana - Menta Plantago 30 g
239,99 din199,99 din6.666,33 din/kg
−17%Voćni Sok Fruvita Jabuke,kruške&Ništa Više 0,8 l
239,99 din199,99 din249,99 din/l
−17%WILKINSON Quattro sens.aloe brijač 1kom
239,99 din199,99 din
−17%Kornišoni 670 g K Plus
239,99 din199,99 din298,49 din/kg
−15%Tuna Komadi u Ulju Compass 160 g
234,99 din199,99 din1.249,94 din/kg
−15%Always Normal To Go 20/1
234,24 din199,99 din10,00 din/kom
−13%Kese za Smeće 120 l Top Star 8/1
229,99 din199,99 din25,00 din/kom
−13%Kese za Smeće 60 l Fino 20/1
229,99 din199,99 din10,00 din/kom
−13%Čokolada Milka Nougat Creme 85 g
229,99 din199,99 din2.352,82 din/kg
−13%Čokolada Mlečna Wholenuts Milka 95 g
229,99 din199,99 din2.105,16 din/kg
−13%Čokolada Mlečna sa Lotus Keksom Milka 90 g
229,99 din199,99 din2.222,11 din/kg
−13%Čokolada Mlečna Oreo Milka 100 g
229,99 din199,99 din1.999,90 din/kg
−13%Čokolada Milka Oreo White 100 g
229,99 din199,99 din1.999,90 din/kg
−13%Čokolada Mlečna Oreo Sandwich Milka 92 g
229,99 din199,99 din2.173,80 din/kg
−13%Krema za Ruke Glicerinska Hemigal 80 ml
229,99 din199,99 din2.499,88 din/l
−13%Mileram Zdravo 22% mm 400 g
229,99 din199,99 din499,98 din/kg
−13%Pica Šunka Slajs Zlatiborac 150 g
229,99 din199,99 din1.333,27 din/kg
−13%Voćni Pire Pina Famosa Mix Nutrino Lab 180 g
229,99 din199,99 din1.111,06 din/kg