Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.956 sniženja · 13 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−54%Airwick Af Komplet Winter Punch 228 ml
1.799,00 din830,00 din3.640,35 din/l
−54%Osv Airwick Af Komplet Sb&Iv 228 ml
1.799,00 din830,00 din3.640,35 din/l
−53%Det Kaps Persil Sensitive 27/1
1.773,13 din830,00 din30,74 din/kom
−51%Kapsule za Veš Extra Fresh Savex 28/1
1.699,00 din830,00 din29,64 din/kom
−21%DGC Cremoso Lavazza 128 g
1.049,00 din830,00 din6.484,38 din/kg
−21%Kaps Cappuccino DG 200 g Lavazza
1.049,00 din830,00 din4.150,00 din/kg
−20%Instant Kafa Nescafe Gold 95 g Tegla
1.049,00 din839,99 din8.842,00 din/kg
−20%Kafa Instant Crema Gold 95 g Tegla
1.049,00 din839,99 din8.842,00 din/kg
−16%Pelene Eco F 2 30/1 Bambo Nature
999,99 din839,99 din28,00 din/kom- −16%
Kobasica Franc Suv Biber 170 g Famis
999,99 din839,99 din4.941,12 din/kg
−8%Vodka Atlantic Rubin 1 l
909,99 din839,99 din839,99 din/l
−73%Deterdžent za Veš Fresh Savex 8 kg
3.056,23 din840,00 din105,00 din/kg
−46%Vino Colores Sant Sauv Chard 0,75 l
1.547,99 din840,00 din1.120,00 din/l
−34%Vino Magija 0,75 l Chateau Prince
1.279,99 din840,00 din1.120,00 din/l- −32%
Delikates Stišnjena Šunka Rf Neoplanta
1.249,90 din849,90 din386,32 din/kg
−37%Tečni Deterdžent za Veš Black Perwoll 2 l
1.349,00 din849,99 din425,00 din/l
−37%Tečni Deterdžent za Veš Light Colors 40Wl Perwoll 2 l
1.349,00 din849,99 din425,00 din/l
−37%Perwoll Dark Bloom 2000 ml Lc1
1.349,00 din849,99 din425,00 din/l
−36%WC Osveživač za Septičku Jamu WC Net 12/1
1.328,32 din849,99 din70,83 din/kom
−29%Sir Ovčiji sa Nanom i Bosiljkom Korab 320 g
1.199,99 din849,99 din2.656,22 din/kg
−29%Brisač Poda Mocio Rezerv Pla Vileda
1.199,00 din849,99 din
−24%Ajvar Domaći Blagi 550 g Žuti List
1.119,00 din849,99 din1.545,44 din/kg
−24%Ajvar Domaći Ljuti 550 g Žuti List
1.119,00 din849,99 din1.545,44 din/kg
−21%Friskies Granule za Pse Junior 2,4 kg
1.069,99 din849,99 din354,16 din/kg
−21%Friskies Granule za Pse Balance 2,4 kg
1.069,99 din849,99 din354,16 din/kg
−21%Friskies Granule za Pse Active 2,4 kg
1.069,99 din849,99 din354,16 din/kg
−20%Maska za Kosu Rep&Pro 500 ml Pantene
1.069,00 din849,99 din1.699,98 din/l
−20%Med Bagremov Krnjevac 720 g
1.067,06 din849,99 din1.180,54 din/kg
−15%Bombonjera Plava Merci 250 g
999,99 din849,99 din3.399,96 din/kg
−15%Bombonjera Dark Merci 250 g
999,99 din849,99 din3.399,96 din/kg
−15%Sir Parmezan Pecorino Romano Zanetti 200 g
999,99 din849,99 din4.249,95 din/kg
−14%Bombonjera Crvena Merci 250 g
985,50 din849,99 din3.399,96 din/kg
−6%Pelene Prem Maxi 4 7-14 kg 42/1 Lump
899,99 din849,99 din20,24 din/kom
−6%Pelene Prem Jun 5 11-16 kg 36/1 Lump
899,99 din849,99 din23,61 din/kom
−6%Pelene Prem 6 15+kg 32/1 Lumpi
899,99 din849,99 din26,56 din/kom
−6%Pelene Prem Midi 3 4-9 kg 50/1 Lumpi
899,99 din849,99 din17,00 din/kom
−65%Det Tabs Gold 60/1 Somat
2.422,87 din850,00 din14,17 din/kom
−62%Deterdžent za Veš Mountain Spring 60 pr Ariel 4,5 kg
2.241,43 din850,00 din188,89 din/kg
−62%Tečni Deterdžent za Veš Color 60 pr Ariel 3 l
2.241,43 din850,00 din283,33 din/l
−59%Bombonjera Swiss Lux Selec 230 g Lindt Inkofood
2.070,00 din850,00 din3.695,65 din/kg
−58%Sred Sun Kinde 50+lf Spr 200 ml Lad
2.025,00 din850,00 din4.250,00 din/l
−51%Set Men Box Game On 2024 Nivea
1.727,32 din850,00 din
−50%Set Xmas22 Gel 200 Ml+hy&Sooi 50 ml Gil
1.699,00 din850,00 din
−49%Jacobs Cronat Gold 250 g
1.679,00 din850,00 din3.400,00 din/kg
−47%Kapsule za Veš Pods Mountain Spring Ariel 28/1
1.601,82 din850,00 din30,36 din/kom
−46%Set Old Spice Iron White St+sp+sg
1.579,00 din850,00 din
−45%Vino Crveno Cabernet Syrah Colores Santos 0,75 l
1.547,99 din850,00 din1.133,33 din/l
−44%M3 Char 1Up + 200 ml Series Gel
1.523,28 din850,00 din4.250,00 din/l