Cene → Kućna hemija → ARIEL Allin1 PODS +EXTRA kaps./veš 38/1

ARIEL Allin1 PODS +EXTRA kaps./veš 38/1
Pakovanje 38 kom 9 prodavnica Barkod 8700216803793
1.499,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
39,45 din/kom
Najskuplje je 2.355,00 din, +57% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
1.499,00 din39,45 din/kom
-
1.499,00 din2.244,24 din39,45 din/kom
-
1.499,00 din2.244,24 din39,45 din/kom
-
1.499,00 din2.244,24 din39,45 din/kom
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad2.199,99 din57,89 din/kom+700,99 din
-
2.279,00 din59,97 din/kom+780,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun2.279,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača2.279,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac2.279,00 din
- Kragujevac · Metro2.279,00 din
- Niš · Metro2.279,00 din
- Novi Sad · Metro2.279,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta2.355,00 din61,97 din/kom+856,00 din
-
2.355,00 din61,97 din/kom+856,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta2.355,00 din61,97 din/kom+856,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 1.499,00 | 2.244,24 |
| 01.09.2026. | 1.499,00 | 2.244,24 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARIEL Allin1 PODS +EXTRA kaps./veš 38/1dm
- DET ARIEL PODS EXTRA CLEAN 38/1Idea, Mercator, Roda
- Ariel Extra Clean PODS kapsule 38 kom.Maxi, Maxi Online, Mega Maxi
- 38/1 ARIEL KAPSULE EXTRA CLEAN-STAND.-VAR.Metro
- DETERDŽENT ARIEL KAPSULE EXTRA CLEAN 38CT P&GSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kom - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%ARIEL MS 1.95KG 30W
- Medius%699,90
- Metalac Market%749,99
- Cash & Carry Plus789,99
+23 prodavnice358,92 din/kg- −8%
ARIEL KAPSULE 33/1
- Prima899,99
- VUM%1.099,99
- Europrom1.199,85
+15 prodavnica27,27 din/kom 
ARIEL 2,6 KG ALPINE 40W
- Aleksandrović1.099,99
- Europrom1.146,00
- Metalac Market1.159,70
+11 prodavnica423,07 din/kg- −15%
ARIEL 2.25L LIQUID MS 50 PRANJA TEČNI DETER.
- VP Dima%1.099,90
- ZAM%1.099,90
- BB Trade%1.199,99
+10 prodavnica488,84 din/l
−31%ARIEL PODS MS 12PCS
- VP Dima%479,90
- ZAM599,90
- Sunce (Qvattro)599,99
+10 prodavnica39,99 din/kom
−35%ARIEL PODS MS 50 KOM KAPSULE
- VP Dima%1.369,90
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
+10 prodavnica27,40 din/kom
ARIEL MS 390GR
- Prima329,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero434,99
+10 prodavnica843,59 din/kg
ARIEL LIQUID LND MS 1L 20W
- Sunce (Qvattro)619,99
- Mikromarket739,99
- Euro Ša M762,00
+9 prodavnica619,99 din/l













