Cene → Kućna hemija → Det Kaps Ariel Big Pod Color 29/1
Det Kaps Ariel Big Pod Color 29/1
Pakovanje 29 kom 3 prodavnice Barkod 8006530228787
1.499,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 11.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
51,69 din/kom
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.499,00 din2.174,00 din51,69 din/kom
-
1.499,00 din2.174,00 din51,69 din/kom
-
1.499,00 din2.174,00 din51,69 din/kom
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 2.174,00 | 2.174,00 |
| 01.09.2026. | 2.174,00 | 2.174,00 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kom - proverite sastav i ukus
−53 % po komDet Kaps Faks Color 36/1
- Trnava Promet869,00
- Idea · Mercator · Roda2.171,90
24,14 din/kom
−30 % po komDet Kaps Faks Color 22/1
- Cash & Carry Plus799,99
- Aman1.299,99
- Idea · Mercator · Roda1.401,90
36,36 din/kom- −25 % po kom
Det Kaps White&Color 28/1 Faks
- Šumadija Market1.091,00
- Idea · Mercator · Roda1.634,94
38,96 din/kom
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 900 ml
- Čutura%269,99
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
+39 prodavnica299,99 din/l
−33%Deterdžent za Suđe Limun Mer 450 ml
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+38 prodavnica233,33 din/l
−24%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%Deterdžent za Veš Jorgovan 30 pr Merix 2,25 kg
- Morava%399,99
- RIČ%399,99
- VUM%399,99
+36 prodavnica177,77 din/kg
−24%Deterdžent za Suđe Chamomile&Vitamin Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−30%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 450 ml
- RIČ104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−42%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 750 ml
- Fortuna Market%149,99
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice199,99 din/l
−35%Deterdžent za Veš Jorgovan Duel 2,7 kg
- Šumadija Market439,90
- Cash & Carry Plus439,99
- Leon%449,99
+33 prodavnice162,93 din/kg













