Cene → Akcijski katalozi → Mega Maxi
Mega Maxi: akcije ove nedelje
1.465 sniženja · 22 nova danas · 378 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−15%PAHULJICE OVSENE FUN&FIT 250G
111,99 din94,99 din379,96 din/kg
−15%GALETE RICE CAKES NATURAL BENLIAN 100G
105,99 din89,99 din899,90 din/kg
−15%GALETE RICE CAKES SUSAM I SO BENLIAN 100G
105,99 din89,99 din899,90 din/kg
−15%GALETE RICE CAKES LAN I SUNCOKRET BENLIAN 100G
105,99 din89,99 din899,90 din/kg
−15%GALETE RICE CAKES ČIA SEME I KINOA BENLIAN 100G
105,99 din89,99 din899,90 din/kg
−15%JOGURT PROTEIN SKYR NATUR 200G
199,99 din169,99 din849,95 din/kg
−15%JOGURT PROTEIN SKYR ŠUMSKO VOĆE 200G
199,99 din169,99 din849,95 din/kg
−15%Zelen veza tacna 500g
199,99 din169,99 din339,98 din/kg
−15%BAR PROTEIN ČOKOLADA CORNY 50G
239,99 din203,99 din4.079,80 din/kg
−15%PROTEIN BAR CORNY VANILA 50G
239,99 din203,99 din4.079,80 din/kg
−15%BOMBONJERA FERRERO ROCHER 50G
210,99 din179,99 din3.599,80 din/kg
−15%Carnex Mortadela MK6 500g
503,99 din429,99 din859,98 din/kg
−15%VINO CRVENO NOSTALGIJA ALEKSIĆ 0,75L
608,99 din519,99 din693,32 din/l
−14%KISELO MLEKO DR MILK 2,8%MM 180G ČAŠA
34,99 din29,99 din166,61 din/kg
−14%BISKVIT JAFFA 150G
139,99 din119,99 din799,93 din/kg
−14%Sok agava limeta,djumbir,limun NP 250ml
209,99 din179,99 din719,96 din/l
−14%SLADOLED MULTIPACK PIRULO MANGO NESTLE 350ML
419,99 din359,99 din1.028,54 din/l- −14%
Sveza slanina vakum
699,99 din599,99 din
−14%JOGURT GRČKI GREKOS MALAGA 150G
98,99 din84,99 din566,60 din/kg
−14%Pecurke bukovace domace 200g
162,99 din139,99 din699,95 din/kg
−14%KEKS KAKAO NOBLICE 222G
127,99 din109,99 din495,45 din/kg
−14%ŠTAPIĆI INTEGRALNI SUSAM BIOGRIC OM MADE 70G
92,99 din79,99 din1.142,71 din/kg
−14%Tortelini sa prsutom Premia 250g
219,99 din189,99 din759,96 din/kg
−14%BILJNI KREM ZA KUVANJE GRAN CUCINA 500G
315,99 din272,99 din545,98 din/kg
−14%MLEKO UHT MOJA KRAVICA JUNIOR 2,8%MM 1L TB
184,99 din159,99 din159,99 din/l
−13%LIKER CAMPARI 0.7L
2.889,00 din2.499,00 din3.570,00 din/l
−13%VINO PENUŠAVO PROSECCO MARTINI 0.75L
1.617,00 din1.399,00 din1.865,33 din/l
−13%VINO PENUŠAVO RAUCH MARTINI ASTI 0.75
1.617,00 din1.399,00 din1.865,33 din/l
−13%JOGURT VOĆNI EGO JAGODA&RABARBARA 330G
103,99 din89,99 din272,70 din/kg
−13%JOGURT VOĆNI EGO MANGO&KURKUMA 330G
103,99 din89,99 din272,70 din/kg- −13%
Dimljeni pileci file Neoplanta Delikates
1.499,00 din1.299,00 din
−13%Jabuka Greni Smit
149,99 din129,99 din
−13%Sampinjoni seckani domaci 250g
149,99 din129,99 din519,96 din/kg
−13%VINO CRNO PINILLA SHIRAZ 0.7L
749,99 din649,99 din866,65 din/l
−13%VINO CRVENO PINILLA TEMPRANILLO 0.75L
749,99 din649,99 din866,65 din/l
−13%VINO PINILLA SAUVIGNON 0.75L
749,99 din649,99 din866,65 din/l
−13%NAPITAK ORGANSKI OVSENI BOOM BOX 1L
379,99 din329,99 din329,99 din/l
−13%VOĆNI NAPITAK CUBE BY TUBE BANANA+JAGODA 1.5L BRIK
235,99 din204,99 din136,66 din/l- −13%
Becka kobasica Famis
2.299,00 din1.999,00 din
−13%ŠTAPIĆI INTEGRALNI OVAS&LAN BIOGRIC OM MADE 70G
91,99 din79,99 din1.142,71 din/kg
−13%VOĆNI PIRE JAB.MANGO MARAKUJA BAN.NUTRINO LAB 180G
229,99 din199,99 din1.111,06 din/kg
−13%VOĆNI PIRE PINA FAMOSA MIX NUTRINO LAB 180G
229,99 din199,99 din1.111,06 din/kg
−13%SLADOLED ALOMA FOREST FRUIT 900ML
654,99 din569,99 din633,32 din/l
−13%VINO CRVENO KARDAS ALEKSIĆ 0,75L
1.149,00 din999,99 din1.333,32 din/l
−13%COCKTA ORIGINAL 1,5L
131,99 din114,99 din76,66 din/l
−13%COCKTA FREE 1,5L
131,99 din114,99 din76,66 din/l
−13%COCKTA LIMETA 1.5L
131,99 din114,99 din76,66 din/l
−13%ŠTAPIĆI PUNJENI KIKIRIKIJEM TRIK 200G
108,99 din94,99 din474,95 din/kg