Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR MEKI PUNOMASNI DR MILK 165G

SIR MEKI PUNOMASNI DR MILK 165G
Pakovanje 165 g 16 prodavnica Barkod 8606020040549
119,90 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M, na akciji do 30.09.
726,67 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 166,62 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
119,90 din129,00 din726,67 din/kg
-
119,99 din172,99 din727,21 din/kg+0,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta127,99 din775,70 din/kg+8,09 din
-
129,99 din153,12 din787,82 din/kg+10,09 din
-
129,99 din153,12 din787,82 din/kg+10,09 din
-
129,99 din153,12 din787,82 din/kg+10,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta129,99 din787,82 din/kg+10,09 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta136,99 din830,24 din/kg+17,09 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta139,90 din847,88 din/kg+20,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu144,99 din878,73 din/kg+25,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta144,99 din878,73 din/kg+25,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta149,90 din908,48 din/kg+30,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta156,00 din945,45 din/kg+36,10 din
-
IM Matijević155 radnji u 82 mesta159,00 din963,64 din/kg+39,10 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik159,99 din969,64 din/kg+40,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 160,36 – 170,38 din166,62 din1.009,82 din/kg+46,72 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 127,99 | 153,10 |
| 25.09.2026. | 127,99 | 153,10 |
| 21.09.2026. | 127,99 | 153,11 |
| 20.09.2026. | 127,99 | 151,05 |
| 01.09.2026. | 124,99 | 151,05 |
Promene cene
- Morava 25.09. 160,00 → 156,00 din -3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- UNIKATOS PUNOMASNI MEKI SIR U SALAMURI 150G DR MILKAman
- SIR PUNOMASNI MEKI U SALAMURI UNIKATOS DR MILKAroma
- DR MILK UNIKATOS PUNOMASNI MEKI SIR U SALAMURI 165/150GREuro Ša M
- UNIKATOS PUNOMASNI SIR 165g/150gEuroprom
- SIR UNIKATOS MEKI PUNOMASNI U SALAMURI 150G DR MILKFortuna Market
- SIR UNIKATOS 150G DR MILKIdea, Mercator, Roda
- DRMILK UNIKATOS PUNOMASNI MEKI SIR U SALAMURI 165G/150GIM Matijević
- DR.MILK UNIKATOS 165g/150g PUNOM.MEKI SIRLuki
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+33 prodavnice2.497,50 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−19%SIR DOMAĆI MLADI 250G PRESIDENT
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−12%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−18%SIR SITAN MOJA KRAVICA 60%MM 500G
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg











