Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTO VOĆE MALINA POLAR FOOD 300G

SMRZNUTO VOĆE MALINA POLAR FOOD 300G
Pakovanje 300 g 5 prodavnica Barkod 8606018430956
449,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
1.499,97 din/kg
Najskuplje je 594,99 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
449,99 din1.499,97 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta484,99 din1.616,63 din/kg+35,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta484,99 din1.616,63 din/kg+35,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula505,23 din1.684,10 din/kg+55,24 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 572,99 – 615,99 din594,99 din1.983,30 din/kg+145,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 449,99 | 484,99 |
| 01.09.2026. | 449,99 | 484,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MALINA POLAR FOOD 300GAman
- ZAMRZNUTA MALINA 300gr POLAR FOODCash & Carry Plus
- Malina Polar Food 300gMaxi, Mega Maxi
- SMRZNUTO VOĆE MALINA POLAR FOOD 300GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−56 % po kgSMRZNUTO VOĆE JAGODA POLAR FOOD 300G
- Aman199,99
- Idea · Mercator · Roda268,01
- Univerexport314,99
666,63 din/kg
−38 % po kgSMRZNUTO VOĆE KUPINA POLAR 300G
- Cash & Carry Plus279,98
- Super Vero%293,99
- Aman299,99
+5 prodavnica933,27 din/kg
−34 % po kgSMRZNUTO VOĆE VOĆNI MIX POLAR FOOD 300G
- Idea · Mercator · Roda%294,99
- Aman299,99
- Cash & Carry Plus339,99
+2 prodavnice983,30 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%SMRZNUTO POVRĆE FRIKOM SPANAĆ U BRIKETIMA 400G
- Šumadija Market159,90
- Metalac Market%164,99
- Leon166,99
+37 prodavnica399,75 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE CARSKA MEŠAVINA FRIKOM 400G
- Leon%159,99
- Šumadija Market179,90
- VUM%188,99
+37 prodavnica399,98 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FRIKOM 400G
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Lidl149,99
- Univerexport%149,99
+35 prodavnica374,98 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FRIKOM 400G
- Leon158,99
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Lidl159,99
+35 prodavnica397,48 din/kg
−21%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FRIKOM 400G
- Trnava Promet%149,00
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus159,99
+35 prodavnica372,50 din/kg
−17%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FRIKOM 700G
- Aroma%249,99
- Leon250,99
- ZAM284,90
+36 prodavnica357,13 din/kg
SMRZNUTO POVRĆE BROKOLI FRIKOM 400G
- Leon192,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Super Vero219,99
+34 prodavnice482,48 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE KUKURUZ ŠEĆERAC FRIKOM 400G
- Leon166,99
- Prima%169,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%176,99
+32 prodavnice417,48 din/kg










