Cene → Akcijski katalozi → Idea
Idea: akcije ove nedelje
6.901 sniženja · 117 novih danas · 59 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−31%Pasta za zube PARODONTAX 75ml Gum Strengthen&Protect Whitening
799,99 din549,99 din7.333,20 din/l
−31%parodontax WHIT.COM.PROTECTION 75ml
799,99 din549,99 din7.333,20 din/l
−31%Krema Herbal Infus Noćna 50 ml Multi
800,00 din550,00 din11.000,00 din/l
−31%Gel za Intimnu Negu Muški Lucky L. Biobaza 100 ml
479,98 din329,99 din3.299,90 din/l- −31%
Gel za Intimnu Negu Muški Gentlman Biobaza 100 ml
479,98 din329,99 din3.299,90 din/l
−31%Vino Erroir La Baume Saint P 0,75 l
799,99 din550,00 din733,33 din/l- −31%
MEDENO SRCE uskrsnje 0450 Pionir 15
479,99 din330,00 din733,33 din/kg
−31%NIVEA B&W roll on invisi.auth. 50ml
668,99 din459,99 din9.199,80 din/l
−31%NIVEA stik Black&White invi.authe. 50ml
668,99 din459,99 din9.199,80 din/l
−31%NIVEA MEN stik BL.&WH. INV.EPIC NIGHT 50
668,99 din459,99 din9.199,80 din/l
−31%Nivea B&W Epic Night Roll On 50 ml
668,99 din459,99 din9.199,80 din/l
−31%Gel Tuš Whitewater Eimea 675 ml Os
843,30 din580,00 din859,26 din/l
−31%Finlandia Vodka Redberry 1 l
2.759,99 din1.900,00 din1.900,00 din/l
−31%Osveživač Mirisna Sveća Mix Glade 129 g
914,99 din629,99 din4.883,64 din/kg
−31%Rum Captain Morgan Spiced 0,7 l
3.049,99 din2.099,99 din2.999,99 din/l
−31%Džin Tanqueray No Ten 0,75 l
6.099,99 din4.200,00 din5.600,00 din/l
−31%SENSODYNE CLIN.WH.ST.pasta za zube 75ml
899,99 din619,99 din8.266,53 din/l
−31%SENSODYNE CLIN.WH.EN.pasta za zube 75ml
899,99 din619,99 din8.266,53 din/l
−31%Rakija Viljamovka 0,7 l Bojkovčanka
4.499,99 din3.100,00 din4.428,57 din/l- −31%
Sir President Somborska Rf
899,90 din619,99 din62,00 din/kg - −31%
Voda Gazirana Heba Strong 1 l Staklo
58,05 din40,00 din40,00 din/l
−31%Viski Ballantine's Finest Naked 0,7 l
2.319,99 din1.598,99 din2.284,27 din/l
−31%Kapsule za Veš Pods Big Universal Ariel 29/1
2.174,00 din1.499,00 din51,69 din/kom- −31%
Det Kaps Ariel Big Pod Color 29/1
2.174,00 din1.499,00 din51,69 din/kom
−31%Pelene Pampers Premium Care 4 JP 9-14 kg 68/1
2.899,00 din1.999,00 din29,40 din/kom
−31%Pelene Pampers Premium Care 5 JP 11-16 kg 58/1
2.899,00 din1.999,00 din34,47 din/kom
−31%Pelene Pampers Premium JP S2 4-8 kg 88/1
2.899,00 din1.999,00 din22,72 din/kom
−31%Pelene Pampers Premium JP S3 6-10 kg 78/1
2.899,00 din1.999,00 din25,63 din/kom
−31%Pelene Pampers Premium Care 6 13-18 kg 50/1
2.899,00 din1.999,00 din39,98 din/kom
−31%Pelene Pamp Premium Care 1 JP 94/1
2.899,00 din1.999,00 din21,27 din/kom
−31%Majonez Light Dojpak 280 ml Polimark
144,99 din99,99 din357,11 din/l
−31%Kiselo Mleko Moja Kravica 2,8% mm 700 g Kanta
144,99 din99,99 din142,84 din/kg
−31%Hrana za Mačke Izbor Sefa Whiskas 4x85 g
289,99 din199,99 din588,21 din/kg
−31%Hrana za Mačke Izbor Živine Senior Whiskas 4x85 g
289,99 din199,99 din588,21 din/kg
−31%Hrana za Mačke Pure Del. Izbor Mesa Whiskas 4x85 g
289,99 din199,99 din588,21 din/kg
−31%Pasulj Posni Carnex 400 g
289,99 din199,99 din499,98 din/kg
−31%Hrana za Mačke Whiskas Riba 4x85 g
289,99 din199,99 din588,21 din/kg- −31%
Pršut Kraški 1/4 Celjske Mesnine
2.899,90 din1.999,90 din
−31%Deo Stik Sexy Bouqet Rexona 50 ml
579,99 din399,99 din7.999,80 din/l
−31%Deo Stik Invisible Aqua Rexona 50 ml
579,99 din399,99 din7.999,80 din/l
−31%Deo Stik Aloe Vera Rexona 50 ml
579,99 din399,99 din7.999,80 din/l
−31%Deo Stik Men Cobalt Dry Rexona 50 ml
579,99 din399,99 din7.999,80 din/l
−31%Deo Sprej Men Cobalt Dry Rexona 150 ml
579,99 din399,99 din2.666,60 din/l
−31%Deo Roll-On Men Red Code Str8 50 ml
579,99 din399,99 din7.999,80 din/l
−31%Deo Sprej Active Protection Rexona 150 ml
579,99 din399,99 din2.666,60 din/l
−31%Deo Sprej Pink Blush Rexona 150 ml
579,99 din399,99 din2.666,60 din/l
−31%Deo Sprej Men Invisible Black&White Rexona 150 ml
579,99 din399,99 din2.666,60 din/l
−31%Deo Sprej Aloe Vera Rexona 150 ml
579,99 din399,99 din2.666,60 din/l