Cene → Lična higijena i kozmetika → SAPUN TEČNI DOPUNA NOURISHING PALMOLIVE 750ML

SAPUN TEČNI DOPUNA NOURISHING PALMOLIVE 750ML
Pakovanje 750 ml 6 prodavnica Barkod 8693495008273
279,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
373,20 din/l
Najskuplje je 534,99 din, +91% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
279,90 din373,20 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7269,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb279,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68279,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36279,90 din
-
300,00 din419,99 din400,00 din/l+20,10 din
-
300,00 din419,99 din400,00 din/l+20,10 din
-
300,00 din419,99 din400,00 din/l+20,10 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta432,99 din577,32 din/l+153,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 506,47 – 559,99 din534,99 din713,32 din/l+255,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 279,90 | 419,99 |
| 01.09.2026. | 279,90 | 419,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TEC.SAP.PALMOL.750ML ALMONDAleksandrović
- SAPUN TEČNI ALM R 750ML PALMOLIVEIdea, Mercator, Roda
- PALMOLIVE 750ML TS ALMOND REFILSunce (Qvattro)
- SAPUN TEČNI DOPUNA NOURISHING PALMOLIVE 750MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−61 % po lSAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Univerexport%169,99
- Euro Ša M%174,90
+31 prodavnica145,66 din/l
−61 % po lSAPUN TEČNI DOPUNA MED&MLEKO FRESH 1L
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Euro Ša M%174,90
- Trnava Promet%175,00
+21 prodavnica145,66 din/l
−57 % po lSAPUN TEČNI DOPUNA ULTRA CLEANNES FRESH 1L
- Sunce (Qvattro)159,99
- Trnava Promet%175,00
- Cash & Carry Plus179,99
+25 prodavnica159,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%SAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Univerexport%169,99
- Euro Ša M%174,90
+31 prodavnica145,66 din/l
SAPUN BABY MERIMA 87G
- Cash & Carry Plus75,99
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
+29 prodavnica873,45 din/kg
−35%SAPUN EXFOLIATING DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%SAPUN CREAM BAR DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−33%SAPUN CREME CARE NIVEA 100G
- Aleksandrović74,90
- Idea%120,00
- Mercator%120,00
+28 prodavnica749,00 din/kg
−52%SAPUN CREME SOFT NIVEA 100G
- Aleksandrović74,90
- dm%95,00
- Idea%120,00
+28 prodavnica749,00 din/kg
−19%SAPUN TEČNI AQUARIUM PALMOLIVE 300ML
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
−32%SAPUN BABY BECUTAN 90G
- Aksa%65,00
- Europrom69,90
- Idea%69,99
+27 prodavnica722,22 din/kg











