Cene → Akcijski katalozi → BB Trade
BB Trade: akcije ove nedelje
827 sniženja · 23 nova danas · 568 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−29%WC OSVEŽIVAČ LEMON BREF 2X50G
349,97 din249,99 din2.499,90 din/kg
−29%WC OSVEŽIVAČ OCEAN BREF 2X50G
349,97 din249,99 din2.499,90 din/kg
−29%BREF KUGLICE DUO PACK 2x50g PINE
349,97 din249,99 din2.499,90 din/kg
−29%PANIRANI PILEĆI MEDALJONI CEKIN 200G
279,97 din199,99 din999,95 din/kg- −29%
VIRSLA PILI VACUUM 200G DELIKATO
139,97 din99,99 din499,95 din/kg
−26%RAID spirale za komarce
459,97 din339,99 din34,00 din/kom
−26%MAST SVINJSKA ZLATIBORAC 470G
309,55 din229,99 din489,34 din/kg
−26%SOK PRIRODNI NAR OLYMPUS 250ML
147,97 din109,99 din439,96 din/l
−26%SOK PRIRODNI NARANDŽA OLYMPUS 250ML
167,97 din124,99 din499,96 din/l
−23%PALENTA INSTANT KUKURUZNA FUN&FIT 60G
64,97 din49,99 din833,17 din/kg- −22%
POV KROMPIR BELI MLADI*
89,90 din69,90 din - −22%
SAMPINJONI REZANI TO 690G "KOZMETIK"
359,97 din279,99 din405,78 din/kg
−22%LEDENI ČAJ ZELENI SA LIMUNOM OLYMPUS 500ML
114,97 din89,99 din179,98 din/l
−22%LEDENI ČAJ ZELENI OD JAGODE OLYMPUS 500ML
114,97 din89,99 din179,98 din/l
−21%MASLAC MOJA KRAVICA 200G
457,97 din359,99 din1.799,95 din/kg
−20%Keks OREO GOLDEN 0176 Mondelez
224,97 din179,99 din1.022,67 din/kg
−20%PALENTA INSTANT KUKURUZNA SA SIROM FUN&FIT 55G
74,97 din59,99 din1.090,73 din/kg
−20%ULOŠCI HIGIJENSKI ULTRA NIGHT ALWAYS 14/1
373,97 din299,99 din21,43 din/kom- −20%
TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ 113PR GROSSE W 5.65L
659,97 din529,99 din93,80 din/l
−20%KOB ALPSKA MINI 350G NEOPLANTA LF20
335,97 din269,99 din771,40 din/kg
−20%ULOŠCI HIGIJENSKI ULTRA NIGHT PLATINUM AWLAYS 12/1
372,97 din299,99 din25,00 din/kom
−19%LEDENI ČAJ BRESKVA OLYMPUS 500ML
123,97 din99,99 din199,98 din/l
−19%KOB FRUSTUK 100G SLAJS NEOPLANTA LF20
271,97 din219,99 din2.199,90 din/kg
−19%BIBER U ZRNU ŠARENI KOTANYI 35G MLIN
419,97 din339,99 din9.714,00 din/kg
−19%ZAČIN BOSILJAK C 9G
73,97 din59,99 din6.665,56 din/kg- −19%
SIR KARAVAN TRAPIST RFS
1.599,97 din1.299,99 din
−19%VOĆNI DEZERT BIO JABUKA+KRUŠKA+BANANA LINO 100G
171,97 din139,99 din1.399,90 din/kg
−19%Frutolino pouch voce sa zobi 100g #8 *Po
171,97 din139,99 din1.399,90 din/kg
−19%ČAJNA KOBASICA SLAJS NEOPLANTA 100G
269,97 din219,99 din2.199,90 din/kg
−18%C BIBER U ZRNU 10G
54,97 din44,99 din4.499,00 din/kg- −18%
POV KRASTAVCI IIk
169,90 din139,90 din
−16%KRPA VLAŽNA FINO 3+1 GRATIS
344,97 din289,99 din72,50 din/kom- −16%
T.PAPIR 10/1 3SL P8 PAMETAN IZBOR
189,97 din159,99 din16,00 din/kom
−16%GRANOLA CRUNCHY CHOCO FUN&FIT 250G
331,97 din279,99 din1.119,96 din/kg
−16%GRANOLA CRUNCHY ČOKO BANANA FUN&FIT 250G
331,97 din279,99 din1.119,96 din/kg
−16%PIVO BANJALUČKO 0.5L LIMENKA
89,97 din75,99 din151,98 din/l- −15%
LIMUN
129,90 din109,90 din
−15%KREM TO!DUO TWIST TEGLA 750G
389,97 din329,99 din439,99 din/kg
−15%ZAČIN ZA GOVEĐI GULAŠ ALEVA 50G
129,97 din109,99 din2.199,80 din/kg- −15%
JOGURT BELKINO 1/1 2.8% FLASA-6* LF20
129,97 din109,99 din
−15%LANENO SEME LUČAR 100G
64,97 din54,99 din549,90 din/kg- −15%
PIVO JELEN APATIN 0.5L
87,97 din74,99 din149,98 din/l
−15%JOGURT DR MILK 2,8%MM 1,5KG PET
239,97 din204,99 din136,66 din/kg
−14%SIR MOZZARELLA SHREDDED ARLA 175G
349,97 din299,99 din1.714,23 din/kg
−14%DZIN KOKTEL TONIC CAN 0.5L
244,97 din209,99 din419,98 din/l
−14%KOKTEL BLUE LAGOON DANA 0.33L
209,97 din179,99 din545,42 din/l
−14%KOKTEL MOHITO LE COQ 0,33L
209,97 din179,99 din545,42 din/l
−14%KOKTEL SEX ON THE BEACH LE COQ 0,33L
209,97 din179,99 din545,42 din/l