Cene → Alkoholna pića → PIVO BANJALUČKO 0.5L LIMENKA

PIVO BANJALUČKO 0.5L LIMENKA
Pakovanje 500 ml 26 prodavnica Barkod 3871137000808
69,99 din
najjeftinije u prodavnici Morava
139,98 din/l
Najskuplje je 95,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
69,99 din139,98 din/l
-
69,99 din89,99 din139,98 din/l
-
69,99 din89,99 din139,98 din/l
-
69,99 din87,99 din139,98 din/l
-
69,99 din84,99 din139,98 din/l
-
Aleksandrović22 prodavnice: 69,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik69,99 din139,98 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3369,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4969,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 669,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/569,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb69,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3869,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 769,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2669,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb69,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4369,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1069,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1569,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb69,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-269,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb69,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6869,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3669,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2569,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 669,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9969,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29669,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb69,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik69,99 din139,98 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula69,99 din139,98 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta74,00 din148,00 din/l+4,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta74,90 din149,80 din/l+4,91 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta74,99 din149,98 din/l+5,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta74,99 din149,98 din/l+5,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta74,99 din149,98 din/l+5,00 din
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 88,99 – 92,99 din74,99 din90,99 din149,98 din/l+5,00 din
-
75,99 din89,97 din151,98 din/l+6,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta78,00 din156,00 din/l+8,01 din
-
81,52 din163,04 din/l+11,53 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun81,52 din
- Beograd · Metro, Krnjača81,52 din
- Beograd · Metro, Vidikovac81,52 din
- Kragujevac · Metro81,52 din
- Niš · Metro81,52 din
- Novi Sad · Metro81,52 din
- Palić · Metro81,52 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu81,99 din163,98 din/l+12,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta84,99 din169,98 din/l+15,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta84,99 din169,98 din/l+15,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta85,99 din171,98 din/l+16,00 din
-
85,99 din171,98 din/l+16,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta85,99 din171,98 din/l+16,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta89,99 din179,98 din/l+20,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta94,99 din189,98 din/l+25,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta95,00 din190,00 din/l+25,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 69,99 | 84,99 |
| 25.09.2026. | 69,99 | 84,99 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 85,49 |
Promene cene
- Aman 25.09. 85,99 → 84,99 din -1%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BANJALUCKO PIVO 0.5l limAleksandrović
- PIVO BANJALUCKO 0.5L CAN BANJALUCKA PIVARAAman
- PIVO BANJALUCKO LIMENKA 0,5LAroma, City
- PIVO BANJALUCKO 0.5L LIMBB Trade
- PIVO BANJALUCKO 0.5L CANCash & Carry Plus
- PIVO BANJALUČKO 05L LIMENKAFortuna Market
- PIVO SVETLO BANJALUČKO LIMENKA 0.5LGomex
- PIVO BANJALUČKO 0,5L CANIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −14 % po l
Pivo Konig limenka 0500 24
- Sunce (Qvattro)59,99
- Trnava Promet76,00
119,98 din/l
−14 % po lPIVO BEZALKOHOLNO UNION 0.5L LIMENKA
- Aleksandrović59,99
- Cash & Carry Plus78,99
- Trnava Promet87,00
+6 prodavnica119,98 din/l- −14 % po l
PIVO CARSKO 0,5L LIMENKA
- Leon59,99
- Podunavlje63,99
- ZAM69,90
+8 prodavnica119,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%PIVO AMSTEL 0.5L LIMENKA
- Soulfood%74,99
- Univerexport%74,99
- Čutura%79,99
+36 prodavnica149,98 din/l
−22%PIVO BIRRA MORETI 0.5L LIMENKA
- Šumadija Market89,90
- Idea%89,99
- Mercator%89,99
+36 prodavnica179,80 din/l
−32%PIVO TUBORG 0.5L LIMENKA
- ZAM89,90
- Aman%89,99
- Leon89,99
+36 prodavnica179,80 din/l
−20%PIVO ZAJEČARSKO 0.5L LIMENKA
- Medius%79,90
- Šumadija Market79,90
- Sunce (Qvattro)%79,99
+35 prodavnica159,80 din/l
−19%PIVO LAV PREMIUM 0.5L LIMENKA
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l
PIVO ZAJEČARSKO 2L PET
- Lidl279,99
- Metro286,08
- Aleksandrović289,99
+33 prodavnice140,00 din/l
−26%PIVO MERAK 0.5L LIMENKA
- Transkom 9469,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
PIVO TUBORG GREEN 0.33L NB
- Sunce (Qvattro)99,99
- Cash & Carry Plus106,99
- Trnava Promet115,00
+32 prodavnice303,00 din/l






