Cene → Slatkiši i žitarice → KREM TO!DUO TWIST TEGLA 750G

KREM TO!DUO TWIST TEGLA 750G
Pakovanje 750 g 10 prodavnica Barkod 8606020313278
329,99 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade, na akciji do 30.09.
439,99 din/kg
⚠ Pre akcije bilo je i 319,99 din (20.09.)
Najskuplje je 412,00 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
BB Trade najjeftinije akcija do 30.09.⚠ Pre akcije bilo je i 319,99 din (20.09.)162 radnje u 92 mesta329,99 din389,97 din439,99 din/kg
-
ZAM25 radnji u 9 mesta349,90 din466,53 din/kg+19,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta349,99 din466,65 din/kg+20,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta349,99 din466,65 din/kg+20,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta365,27 din487,03 din/kg+35,28 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta369,90 din493,20 din/kg+39,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta369,99 din493,32 din/kg+40,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu388,00 din517,33 din/kg+58,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta399,99 din533,32 din/kg+70,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta412,00 din549,33 din/kg+82,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 349,90 | 369,95 |
| 22.09.2026. | 349,90 | 369,95 |
| 20.09.2026. | 330,00 | 367,59 |
| 16.09.2026. | 319,90 | 357,63 |
| 01.09.2026. | 319,90 | 367,63 |
Promene cene
- Morava 26.09. 395,00 → 412,00 din +4%
- Morava 22.09. 330,00 → 395,00 din +20%
- Europrom 22.09. 369,90 → 369,90 din 0%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-KREM DUO TWIST 750GBB Trade
- KREM DUO TWIST TEGLA 750g TO!Europrom
- Tečni Krem Duo Twist Tegla TO 750 gMetalac Market
- KREM TO!DUO TWIST TEGLA 750GMorava
- krem duo TO Twist 750g tegla konlid prmPodunavlje
- KREM TO TWIST DUO 750GPrima
- KREM TO 750G MESAVINA MLECNOG I KAKAO KREM PROIZVODA TWIST TEGLASenta Promet
- TO! DUO KREM TWIST TEGLA 750GTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Krem Eurocrem cinija 500g
- Prima%299,99
- RIČ%299,99
- Leon319,99
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%KREM GOLD 16% SECKANI LEŠNIK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+34 prodavnice842,57 din/kg
−16%KREM DUO LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+33 prodavnice842,57 din/kg
−26%KREM NUTELLA 750G
- Trlić%699,99
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
+29 prodavnica933,32 din/kg
−14%KREM MILK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
+28 prodavnica842,57 din/kg
−27%KREM BLOK EUROCREM 50G
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
−20%KREM NUTELLA 400G
- Metalac Market499,00
- VP Dima499,90
- ZAM499,90
+25 prodavnica1.247,50 din/kg
KREM EUROCREM 100G
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg








