Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.174 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−10%Kompot Kupina 570 g Umk
- Idea · Mercator · Roda%429,99
754,37 din/kg- −10%
Kob Ćureća Extra Efef Rf
- Aman%429,99
−10%Meso Mešano Usitnjeno Sveže 50/50 400 g Nedeljković
- Podunavlje%369,99
- Čutura399,99
- BB Trade429,97
+3 prodavnice924,98 din/kg
−10%Gel za Tuširanje Nivea Creme Soft 250 ml
- Trnava Promet222,00
- ZAM249,90
- Sunce (Qvattro)249,99
+22 prodavnice888,00 din/l
−10%Nivea Kupka Active Clean 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Fortuna Market229,99
- Euro Ša M273,00
+21 prodavnica847,96 din/l- −10%
Kob Zlatiborska Classic Zlatiborac Lf19
- BB Trade%1.249,99
- −10%
CURAPROX Super Duo četkica za zube 1/1
- Lilly%689,99
- dm739,00
- −10%
Zlatiborac Kamper Dimljena Pečenica 0,150 g
- Transkom 94%259,00
1.295.000,00 din/kg - −10%
Tuna Salata Mexico 185 g Giana
- Morava%164,90
891,35 din/kg - −10%
Losos Filet na Ledu BIO Fish
- Idea · Mercator · Roda%2.599,00
−10%Margarin Classic 250 g Dijamant
- Morava%95,90
383,60 din/kg
−10%Maslinovo Ulje sa Crnim Tartufima
- Aroma605,90
- Super Vero%669,99
- Idea · Mercator · Roda%734,99
6.059,00 din/l- −10%
Trapist Biser Mlekoprodukt 3 kg
- IM Matijević%1.299,00
433,00 din/kg
−10%Keks Mleveni Pionir 250 g
- Metalac Market102,00
- Trnava Promet113,00
- Cash & Carry Plus119,99
+14 prodavnica408,00 din/kg- −10%
Sunce Originalni Danski Hleb 300 g
- Sunce (Qvattro)%129,99
433,30 din/kg - −10%
Zima Krastavac 6-9 cm 720 ml
- Sunce (Qvattro)%129,99
180,54 din/l
−10%Masline sa Pastom Paprike Doypack Carpinelli 170 g
- Aman%129,99
764,65 din/kg
−10%Gotova Smeša za Proteinski Hleb Vega 500 g
- Fortuna Market229,99
- VUM239,99
- Europrom249,90
+7 prodavnica459,98 din/kg
−10%Pekmez Šljiva 375 g Umk
- Idea · Mercator · Roda%259,99
693,31 din/kg
−10%CURAPROX CS 1006 single četkica 1/1
- Lilly%779,99
- dm839,00
−10%Curaprox četkica za zube 5460 "ortho 1/1
- Lilly%779,99
- dm839,00
- −10%
Curaprox Aligner Pena 40 ml
- Lilly%2.599,99
64.999,75 din/l - −10%
Curaprox Perio Plus Protect Rastvor 0.12 200 ml
- Lilly%1.179,99
5.899,95 din/l - −10%
Curaprox Perio Plus Regenerate Rastvor 0.09 200m
- Lilly%1.179,99
- −10%
Curaprox Perio Plus Regrastvor 200 Ml+gratis
- Lilly%1.179,99
5.899,95 din/l - −10%
Curaprox Perio Plus Proterastvor 200 Ml+gratis
- Lilly%1.179,99
5.899,95 din/l
−10%Xixo Ice Tea Raspb.&Blueb. PET 6x1,5 l
- Soulfood64,99
- Čutura89,99
- BB Trade%129,99
+7 prodavnica43,33 din/l
−10%Xixo Ice Tea Peach Shr PET 6x1,5 l
- Soulfood64,99
- BB Trade%129,99
- Čutura129,99
+8 prodavnica43,33 din/l
−10%Izotonik Limun Zero + Elektroliti Oshee 750 ml
- Europrom109,90
- Super Vero121,99
- BB Trade%129,99
146,53 din/l- −10%
Vino Balatonboglari 0.75 Merlot Rose Slatko
- Senta Promet%519,99
693,32 din/l - −10%
Vino Balatonboglari 0.75 Muskotaly Belo Slatko
- Senta Promet%519,99
693,32 din/l - −10%
Vino Balatonboglari 0.75 Tramini Belo Slatko
- Senta Promet%519,99
693,32 din/l
−10%Bombone Gumene Happy Cola Fizz 100 g Haribo
- Super Vero%138,99
- Fortuna Market139,99
- Cash & Carry Plus144,99
+9 prodavnica1.389,90 din/kg- −10%
Perfetto 3/1 3Sl
- Medius%139,90
46,63 din/kom
−10%Namaz Hummus Natural Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%199,99
+21 prodavnica905,00 din/kg
−10%Sok Paradajz Ljuti 1 kg Min
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Soulfood299,99
229,99 din/kg
−10%Sok Paradajz Blagi 1 l Min
- Idea · Mercator · Roda%229,99
229,99 din/l- −10%
Pavlaka Kisela 20% mm 2 kg Mlekara Homolje
- Cash & Carry Plus554,99
- Metro%599,00
277,50 din/kg - −10%
Curaprox CS 5460 Limitededition Četkica 3/1
- Lilly%1.619,99
540,00 din/kom
−10%KPS Crni Meda 10/1 Kafeterija
- Maxi · Mega Maxi%749,99
- Mercator · Roda769,99
- Idea779,99
75,00 din/kom- −10%
Omekšivač LENOR 2x1239 spring 4
- Mikromarket575,00
- Trnava Promet%689,00
- Prima769,00
464,08 din/l
−10%Začin Maestro Curry Vegeta 30 g
- Čutura54,99
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Univerexport93,69
1.833,00 din/kg
−10%Začin Dodatak Jelima Vegeta 400 G+100 g
- Euro Ša M326,00
- Cash & Carry Plus329,98
- Transkom 94349,00
+14 prodavnica652,00 din/kg
−10%Napitak Organski Ovseni Lešnik Boom Box 1 l
- Trnava Promet275,00
- Idea · Mercator · Roda345,63
- Sunce (Qvattro)%349,99
+7 prodavnica275,00 din/l
−10%Lešnik Mleveni Libero 200 g
- Trnava Promet293,00
- Cash & Carry Plus305,00
- Trlić339,99
+2 prodavnice1.465,00 din/kg
−10%Sirko Polumasni Meki Sir 450 g 35% mm
- Cash & Carry Plus339,99
- Fortuna Market349,99
- Sunce (Qvattro)%349,99
+9 prodavnica755,53 din/kg
−10%Testenina Tagliatelle Bar Illa 250 g Barilla
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Euro Ša M353,00
- Šumadija Market359,00
+3 prodavnice1.399,96 din/kg
−10%Pinđur 300 g Umk
- Idea · Mercator · Roda%349,99
1.166,63 din/kg
































