Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−10%Tuna Salata Mexicana Delamaris 170 g
- Cash & Carry Plus299,99
- Roda%307,99
- Idea · Mercator%309,99
+5 prodavnica1.764,65 din/kg
−10%Tuna Garden 170 g Delamaris
- Roda%292,99
- Idea · Mercator%309,99
- Aman%339,99
+1 prodavnica1.723,47 din/kg- −10%
Sardinela To! u Biljnom Ulju 125 g
- Leon85,99
- ZAM89,90
- Tekijanka89,99
+6 prodavnica687,92 din/kg
−10%Bombone Exotic Escape Tic Tac 54 g
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%159,99
- Fortuna Market179,90
- Cash & Carry Plus181,89
+5 prodavnica2.962,78 din/kg- −10%
Velneakids 2u1 Šam.Igelzatuš. za Decakevanila 250 ml
- Lilly%225,99
−10%Jogurt Grčki Olympus 2% mm 350 g
- Super Vero%197,99
- BB Trade209,97
- Aroma214,99
+7 prodavnica565,69 din/kg- −10%
Voćni Namaz Malina Budimka 250 g
- Europrom374,90
- Univerexport%399,99
1.499,60 din/kg - −10%
Pizza Pops Pan.Pil.Okruglice 500 g Smr.Vindija
- BB Trade%699,88
- Tekijanka911,12
1.399,76 din/kg
−10%Voćni Nektar Happy Day Happy Jabuka 1,5 l Brik
- Trnava Promet157,00
- Sunce (Qvattro)159,99
- Aleksandrović174,99
+31 prodavnica104,67 din/l
−10%Fun&Fit Musli sa 5 Vrsta Voća 420 g
- Sunce (Qvattro)199,99
- Trnava Promet204,00
- Tekijanka%209,99
+9 prodavnica476,17 din/kg
−10%Krastavčići Domaći 680 g Umk
- Idea · Mercator · Roda%269,99
397,04 din/kg- −10%
Kobasica Juneća Vakum Agropapuk
- Čutura799,99
- Super Vero%804,99
−10%Liker Gorki List 0,7 l + 2 Čaše
- Cash & Carry Plus1.399,99
- Leon1.445,99
- VUM1.479,99
+36 prodavnica1.999,99 din/l
−10%Viski Ballantine's Finest 3 l
- Cash & Carry Plus5.999,99
- Metro%6.480,00
- Univerexport6.999,00
+2 prodavnice2.000,00 din/l
−10%Jogurt Voćni Zdravo Šumsko Voće 1 kg
- Medius%164,90
- Leon176,99
- Roda179,99
+7 prodavnica164,90 din/kg- −10%
Začin Gastro 500 G+100 g Gratis Unijapak
- Tekijanka%129,99
1.299,90 din/kg - −10%
ND Fruštuk Kobasica 100 g
- VUM%199,00
- Transkom 94199,99
- RIČ214,99
+2 prodavnice1.990,00 din/kg
−10%Sir Selekta Biser 200 g
- Trlić469,99
- Super Vero%549,99
- Aman599,99
+5 prodavnica2.349,95 din/kg
−10%Slanina Rolovana Bačka Rf
- Univerexport%949,00
- −10%
Džin London Dry South Bank 0,7 l
- Mikromarket%749,99
- Univerexport799,99
1.071,41 din/l
−10%Vanilin Šećer Aleva 10 g
- Mikromarket9,99
- Cash & Carry Plus17,66
- Europrom18,00
+14 prodavnica999,00 din/kg- −10%
Hleb Palermo Tvojih 5 Minuta PP 400 g
- Prima66,00
- BB Trade79,97
- Idea · Mercator · Roda%94,99
+5 prodavnica165,00 din/kg
−10%Energy coffee 250ml cappucino
- Super Vero%132,99
- Euro Ša M139,00
- Transkom 94139,00
+10 prodavnica531,96 din/l
−10%Pivo Paulaner Minhensko 0,33 l NB
- BB Trade174,97
- Europrom179,90
- Roda%179,99
+4 prodavnice530,21 din/l
−10%Keks Integralni Karamela Čokolada Preliv Wellnes 185 g
- Maxi · Mega Maxi%189,99
- Sunce (Qvattro)194,99
- Metalac Market199,00
+25 prodavnica1.026,97 din/kg
−10%Smrznuto Povrće Kineski Mix Polar Food 400 g
- Maxi · Mega Maxi%184,99
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Aman199,99
+5 prodavnica462,48 din/kg
−10%Milka Choco Cow 120 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+31 prodavnica1.283,33 din/kg
−10%Kompot Ananas Komadići 565 g GG
- Idea · Mercator · Roda%189,99
336,27 din/kg
−10%Baka Zivka Smeđi Šećer u Kocki 400 g
- Aman%189,99
474,98 din/kg- −10%
Kornišoni domaći ONZ 550g
- Maxi · Mega Maxi%189,99
345,44 din/kg
−10%Panirana riba u hrskavoj panadi 240g Frikom
- Idea · Mercator · Roda%379,99
- Mikromarket389,00
- Senta Promet399,00
+5 prodavnica1.583,29 din/kg
−10%Čajna kobasica rfs Zlatiborac
- Transkom 941.119,00
- RIČ1.699,99
- Europrom1.849,90
+5 prodavnica
−10%Rakija Dunja 5+ 0,7 l Perun
- Roda%3.539,99
- Idea · Mercator%3.799,99
5.057,13 din/l- −10%
Zlatiborac Alpska Kobasica Mini 350 g
- Transkom 94%285,00
814,29 din/kg - −10%
Sendvič Kobasica 0,300 g /15 Yuhor
- BB Trade%399,88
1.332.933,33 din/kg
−10%Šećer Kristal Crvenka 1 kg
- BB Trade%94,99
- Šumadija Market99,90
- Gomex99,99
+28 prodavnica94,99 din/kg
−9%Testenina Penne Rigate Maestro 500 g
- Cash & Carry Plus120,10
- Senta Promet120,55
- Medius137,05
+12 prodavnica240,20 din/kg
−9%Paprika Crvena Filet 680 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda%219,99
323,51 din/kg
−9%Rakija od Dunje Perun 0,7 l
- Roda%2.299,99
- Super Vero2.314,99
- Idea · Mercator%2.399,99
3.285,70 din/l- −9%
MC Teleća Plećka BK Vakuum
- Metro%1.539,00
- −9%
Juneća Plećka BK M
- Idea · Mercator · Roda%1.449,00
- −9%
Juneća Plećka BK 5d M
- Idea · Mercator · Roda%1.449,00
−9%Voda Negazirana Rosa 4x1,5 l
- Gomex%239,99
- Transkom 94259,00
- Fortuna Market269,99
+2 prodavnice40,00 din/l
−9%Slatko Šumska Jagoda 375 g Umk
- Idea · Mercator · Roda%479,99
1.279,97 din/kg
−9%Torta Prestige Mini 1000 g Smrznuto Stamevski
- Univerexport%2.399,99
- VP Dima2.448,00
- Super Vero2.599,99
+2 prodavnice2.399,99 din/kg
−9%Vino Crveno 3 Passo Organic 0,75 l
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%1.249,00
- Metro1.379,99
- Super Vero1.399,99
+5 prodavnica1.665,33 din/l
−9%Vino Belo Catarrato Chardonnay 0,75 l
- Mega Maxi%1.249,00
- Univerexport1.349,00
- Roda1.349,99
+3 prodavnice1.665,33 din/l
−9%Valjevsko Pivo 0,5 l RGB
- Europrom%76,90
- VUM79,99
- Sunce (Qvattro)81,99
+4 prodavnice153,80 din/l

































