Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.178 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −11%
Krem za Kafu u Prahu 1/1 200 g
- Gomex%169,99
849,95 din/kg
−11%Osv WC Gel Citrus 1 l Dax
- Idea · Mercator · Roda%169,99
169,99 din/l- −11%
Kafa Zlatno Zrno 100 g
- Aman%169,99
1.699,90 din/kg
−11%Tečni Deterdžent za Veš Baby Care Duel 855 ml
- dm319,00
- Cash & Carry Plus319,99
- Idea · Mercator · Roda%339,99
+2 prodavnice373,10 din/l
−11%Tečni Deterdžent za Veš Black&Jeans Duel 855 ml
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- BB Trade349,97
- Univerexport412,99
397,65 din/l
−11%Tečni Deterdžent za Veš Color Renew Duel 855 ml
- Aleksandrović199,99
- Euro Ša M319,00
- Idea · Mercator · Roda%339,99
+2 prodavnice233,91 din/l
−11%Tečni Deterdžent za Veš Strong White.Duel 855 ml
- dm319,00
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- BB Trade349,97
+1 prodavnica373,10 din/l
−11%Kafa Zlatno Zrno 200 g
- Aman%339,99
1.699,95 din/kg
−11%Začin Dodatak Jelima Vegeta 950 g
- VP Dima499,90
- Aleksandrović659,99
- Cash & Carry Plus669,99
+23 prodavnice526,21 din/kg
−11%Viski J&B Rare 0,7 l
- Sunce (Qvattro)1.299,00
- Roda%1.699,99
- Super Vero1.699,99
+13 prodavnica1.855,71 din/l- −11%
Banja Sudžuk
- Sunce (Qvattro)%1.699,99
−11%Mikser stapni SB-40WP vivax home kim teč
- Podunavlje%1.699,99
−11%Napitak od Soje Plantino Classic 1 l
- Metro%255,00
- Cash & Carry Plus269,98
- Sunce (Qvattro)287,99
+1 prodavnica255,00 din/l
−11%Začin Luk Crni Aleva 20 g
- Metro77,99
- Euro Ša M78,00
- Mikromarket85,00
+7 prodavnica3.899,50 din/kg
−11%Testenina Penne Rigate Rummo 500 g
- Cash & Carry Plus250,00
- Šumadija Market296,00
- Idea · Mercator · Roda%319,99
+6 prodavnica500,00 din/kg
−11%TP Natur 4Sl 10/1
- Idea · Mercator · Roda%400,00
40,00 din/kom
−11%Krem Kakao Lindt 200 g
- Univerexport%774,99
- Super Vero809,99
- Roda839,99
+3 prodavnice3.874,95 din/kg
−11%Džem Domaći Kajsija iz Naseg Kraja 680 g
- Aman%459,99
676,46 din/kg
−11%Piće Mešano Alkoholno Hugo Spritz Gorka Pomorandža 750 ml
- Mere272,90
- Senta Promet%339,99
- Čutura349,99
363,87 din/l
−11%Vino Voćno Penušavo Royal Hugo 0.75 Ruby Višnja
- Senta Promet%339,99
453,32 din/l- −11%
Mala alpska 300 g Mak
- Trnava Promet%179,00
- Gomex259,99
596,67 din/kg
−10%Kese za Zamrzivač 3 l Fino 50/1
- Sunce (Qvattro)83,20
- Euro Ša M91,00
- Super Vero%93,99
+18 prodavnica1,66 din/kom
−10%Senf Polimark fini boca 500g
- Super Vero%187,99
- Trnava Promet207,00
- Podunavlje209,99
+11 prodavnica375,98 din/kg
−10%Kafa NCC Ristreto Perla 20pcs 100g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%469,99
4.699,90 din/kg
−10%Curaprox CPS 06 Interd.Četkica 5/1
- Lilly%939,99
- dm1.019,00
−10%Curaprox Inter.Četkica za Zube Cps07 Pri.5/1
- Lilly%939,99
- dm1.019,00
−10%Curaprox Inte.Čet Zazube Cps08 Pri.5/1
- Lilly%939,99
- dm1.019,00
−10%Curaprox Inter.Četkica za Zub.Cps09 Pri.5/1
- Lilly%939,99
- dm1.019,00
−10%Curaprox UHS409 int.četkica za zube 5/1
- Lilly%939,99
- dm1.019,00
188,00 din/kom
−10%CURAPROX pri.mix.0,6-1,1 inte.četkica 5/1
- Lilly%939,99
- dm1.019,00
- −10%
CURAPROX int.četkica CPS011+četkica 5460 gratis
- Lilly%939,99
- dm1.019,00
- −10%
Curaprox CPS 06Interdental+gratis Cetkic
- Lilly%939,99
- −10%
Curaprox CPS 08Interdental+gratis Cetkic
- Lilly%939,99
- −10%
MC Kolač sa Čokoladom 18x110 g
- Metro%2.350,00
1.186,87 din/kg
−10%Vodka Jelzin Pure Divine 0,7 l
- Cash & Carry Plus649,99
- Maxi · Mega Maxi%649,99
- Sunce (Qvattro)649,99
+7 prodavnica928,56 din/l- −10%
Venita Jednokratni Sprejza Farbanje Kose Pink Wor
- Lilly%649,99
- −10%
Venita Jednokratni Sprejza Farbanje Kose Silver s
- Lilly%649,99
−10%Rakija Šljiva Drinska Ljuta Barik Bajina Bašta 1 l
- Aroma1.899,99
- Roda%2.209,99
- Idea · Mercator%2.309,99
+7 prodavnica1.899,99 din/l
−10%Kečap Blagi Mutti 300 g
- Cash & Carry Plus259,99
- Aman269,99
- Univerexport286,99
+8 prodavnica866,63 din/kg
−10%Štapići Krem Lešnik 200 g Lasta
- Super Vero%196,99
984,95 din/kg
−10%Mortadela Pileća Aequilirium Bella Emilia 120 g
- Super Vero%239,99
- Fortuna Market249,99
- BB Trade259,97
+5 prodavnica1.999,92 din/kg
−10%Majonez sa Senfom 435 ml Condito
- Super Vero%299,99
689,63 din/l
−10%Majonez sa Kečapom 435 ml Condito
- Super Vero%299,99
689,63 din/l
−10%Seoski mladi kajmak Maxi 270g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%419,99
1.555,52 din/kg
−10%Brijač Ženski Simply 3 Venus 4/1
- Sunce (Qvattro)309,99
- Univerexport628,99
- Maxi Online%659,99
+2 prodavnice77,50 din/kom
−10%Kokice Slane za Mikrotalasnu Micro Pop 100 g Mogyi
- Čutura76,00
- VP Dima99,00
- Šumadija Market99,90
+26 prodavnica760,00 din/kg
−10%Kokice za Mikrotalasnu Sir Mogyi 100 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Medius%114,90
- Super Vero116,99
+8 prodavnica999,90 din/kg
−10%Kokice Maslac za Mikrotalasnu Micro Pop Mogyi 100 g
- VP Dima99,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura99,99
+23 prodavnice990,00 din/kg


























