Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.184 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−17%FEFERONI DOYPACK ALLORO 170G
- Aman%99,99
588,18 din/kg
−17%SAMPINJONI REZANI DOYPACK ALLORO 170G
- Aman%99,99
588,18 din/kg
−17%ZAČIN BIO NAČIN 250G
- Gomex%99,99
399,96 din/kg- −17%
VELNEA MASKA ZA LICE U MARAMICI COENZYME Q10 15G
- Lilly%99,99
6.666,00 din/kg - −17%
VELNEA MASKA ZA LICE U MARAMICI BAKUCHIOL 15G
- Lilly%99,99
6.666,00 din/kg
−17%DODATAK ZA PILETINU SA ZAČINSKIM BILJEM ALEVA 33G
- Mega Maxi%109,99
- Univerexport125,66
- BB Trade129,97
+3 prodavnice3.333,03 din/kg
−17%HRANA ZA PSE ĆURETINA I GOVEDINA CESAR 150G
- Lion Pet Shop119,99
- Idea · Mercator · Roda%124,99
- Super Vero%124,99
+4 prodavnice799,93 din/kg
−17%VODA NEGAZIRANA EVIAN 0.3 3L
- Roda%124,99
- Idea · Mercator%137,99
- Aroma169,99
41,66 din/l
−17%Un. sred. za čišćenje podova SK1 1,5l
- Lidl%124,99
83,33 din/l- −17%
Un. sred. za čišćenje podova SK1 1,5l
- Lidl%124,99
83,33 din/l
−17%Un. sred. za čišćenje podova SK1 1,5l
- Lidl%124,99
83,33 din/l
−17%BOMBONE SPEARMINT FISHERMANS 25G
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%139,99
- Aman149,99
- dm159,00
+3 prodavnice5.599,60 din/kg
−17%VELNEA MILK&HONEY BALZAMZA USNE 4.8G
- Lilly%129,99
27.081,25 din/kg
−17%VELNEA LIP BALM JAGODA&BANANA NOVO 4.8G
- Lilly%129,99
27.081,25 din/kg- −17%
VELNEA SENSITIVE BALZAM ZA USNE 4,8G
- Lilly%129,99
27.081,25 din/kg - −17%
VELNEA JAGODA & BANANA BANANA BALZAM ZA USNE 4,8G
- Lilly%129,99
27.081,25 din/kg - −17%
VELNEA MILK&HONEY BALZAMZA USNE 4,8G
- Lilly%129,99
27.081,25 din/kg
−17%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA&NARANDŽA WELLNESS 155G
- Šumadija Market139,90
- Trnava Promet143,00
- Aman%149,99
+30 prodavnica902,58 din/kg
−17%MARGARIN NAMAZNI OMEGOL 250G
- Univerexport%149,99
- Tekijanka158,75
- Podunavlje159,99
+28 prodavnica599,96 din/kg
−17%SAPUN GLICERINSKI MEDITERAN PALMIRA 120G
- Trnava Promet141,00
- Metro149,00
- Univerexport%149,99
+7 prodavnica1.175,00 din/kg
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA EXTRA PERUTNINA PTUJ 200G
- VP Dima%139,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%139,99
- Lidl143,99
+25 prodavnica699,50 din/kg
−17%HLEB MORAVSKI SEČENI TVOJIH 5 MINUTA 350G
- Transkom 94105,00
- Profi139,99
- Univerexport%139,99
+16 prodavnica300,00 din/kg
−17%HLEB CARSKI TVOJIH 5 MINUTA 300G
- Profi139,99
- Univerexport%139,99
- Trnava Promet142,00
+30 prodavnica466,63 din/kg
−17%SREDSTVO ZA ODRZAVANJE KUHINJE AXEL KREMA 500ML
- Podunavlje%134,99
- Medius139,99
- Super Vero%143,99
+17 prodavnica269,98 din/l
−17%NATURAL EKO CIN 250g YUMIS
- Čutura89,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Aleksandrović109,99
+8 prodavnica359,96 din/kg
−17%JAGERMEISTER 0.70L BAC TRADE
- ZAM%1.499,90
- Fortuna Market1.599,00
- RIČ1.649,99
+1 prodavnica2.142,71 din/l
−17%KECAP BLAGI CAMPIO 1L NNC
- Čutura%149,99
149,99 din/l
−17%SABACKI JOGURT 2.8%mm 1kg PET
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Euro Ša M160,00
- Luki169,90
+5 prodavnica149,99 din/kg
−17%SOK NEXT BRESKVA CLASSIC BRIK 1L
- Gomex%149,99
149,99 din/l
−17%PARADAJZ PIRE ROSSO GARGANO 290G
- Aroma%149,99
517,21 din/kg
−17%BRIJAČ XTREME3 ULTIM PLUS KARTELA W
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Fortuna Market179,99
- −17%
KRASTAVAC BAKA ZIVKA 720G
- Aman%149,99
208,32 din/kg
−17%Kakao prah Premia 100g
- Maxi · Profi · Shop&Go%149,99
1.499,90 din/kg- −17%
Luk beli domaci 250g
- Maxi · Mega Maxi%149,99
599,96 din/kg - −17%
KOKTEL COCO DISCO 275 ML SEX ON THE BEACH
- Fortuna Market%149,99
545,42 din/l - −17%
KOKTEL COCO DISCO 275 ML MOJITO
- Fortuna Market%149,99
545,42 din/l - −17%
KOKTEL COCO DISCO 275 ML LEMON FIZZ
- Fortuna Market%149,99
545,42 din/l - −17%
BANANE I KLASA
- VUM%149,99
−17%VELNEA FOOT KAMEN ZA PETEVELIKI 1KOM NOVO
- Lilly%149,99
−17%MLEKO UHT MOJA KRAVICA JUNIOR 2,8%MM 1L TB
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%159,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Čutura179,00
+17 prodavnica159,99 din/l
−17%ŠUNKA STIŠNJENA SLAJS KAMPER ZLATIBORAC 150G
- Idea · Mercator · Roda%174,99
- Trlić%179,99
- Aroma199,99
+1 prodavnica1.166,60 din/kg
−17%VOĆNI NEKTAR VOĆNA DOLINA KRUŠKA I JABUKA 1,5L PET
- Cash & Carry Plus174,99
- VUM%174,99
- Trnava Promet178,00
+18 prodavnica116,66 din/l
−17%KESE ZA SMEĆE 120L TOP STAR 8/1
- Aleksandrović169,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Super Vero%199,99
+4 prodavnice21,25 din/kom
−17%ČAJ KAMILICA PLANTAGO 26G
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Fortuna Market234,90
- Super Vero234,99
+10 prodavnica7.691,92 din/kg
−17%ČAJ NANA - MENTA PLANTAGO 30G
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Fortuna Market234,90
- Super Vero234,99
+10 prodavnica6.666,33 din/kg
−17%BACARDI&COLA 0.25L LIMENKA
- Cash & Carry Plus99,99
- RIČ119,99
- Metro190,00
+16 prodavnica399,96 din/l
−17%PARADAJZ PIRE GURMAN 370G
- Idea · Mercator · Roda%184,99
- Trnava Promet194,00
- Super Vero%198,99
+12 prodavnica499,97 din/kg
−17%MARGARIN NAMAZNI SA MLEKOM DOBRO JUTRO 500G
- Leon%159,99
- Lidl194,99
- Tekijanka195,82
+34 prodavnice319,98 din/kg































