Cene → Alkoholna pića → Vino Belo Morava 0,75 l Aleksić

Vino Belo Morava 0,75 l Aleksić
Pakovanje 750 ml 6 prodavnica Barkod 8606107362700
814,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 20.10.
1.086,65 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.099,00 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
814,99 din929,99 din1.086,65 din/l
-
RIČ50 radnji u 21 mestu859,99 din1.146,65 din/l+45,00 din
-
864,99 din949,99 din1.153,32 din/l+50,00 din
-
864,99 din999,99 din1.153,32 din/l+50,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.099,00 din1.465,33 din/l+284,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.099,00 din1.465,33 din/l+284,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 859,99 | 974,99 |
| 01.09.2026. | 859,99 | 974,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO BELO MORAVA 0,75L ALEKSIĆIdea, Mercator, Roda
- Vino belo Morava Aleksic 0,75lMaxi, Mega Maxi
- Vino Morava 0.75l Vinarija AleksicRIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVino Belo Ždrepčeva Krv 1 l Vinarija Čoka
- Aleksandrović389,99
- Trnava Promet393,00
- Euro Ša M399,00
+28 prodavnica389,99 din/l
−63 % po lVino Belo Sauvignon Blanc Rubin 0,75 l
- Šumadija Market299,00
- Aroma%299,99
- Cash & Carry Plus459,99
+22 prodavnice398,67 din/l
−63 % po lVino Belo Dubravka Džervin 1 l
- Prima399,00
- Mikromarket%419,99
- Univerexport%449,99
+11 prodavnica399,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l
















