Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.481 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−18%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI TROPIC TRADE 250G
- BB Trade274,97
- Metro289,99
- Aroma%329,99
+5 prodavnica1.099,88 din/kg- −18%
PASTA ZA ZUBE VADAMECUM ADVENCED CLEAN 2U1 75ML
- Aroma%329,99
4.399,87 din/l - −18%
CAJ NANA I LIMUN AHMAD 20/1
- Aroma%329,99
16,50 din/kom
−18%PASTA ZA ZUBE VADAMECUM WHITE FRESH 2U1 75ML
- Aroma%329,99
4.399,87 din/l
−18%ČAJ ROOIBOS&CINNAMON 40G AHMAD
- Idea · Mercator · Roda%329,99
8.249,75 din/kg
−18%ČAJ PEPPERMI&LEMONGR 20/1 AHMAD 30G
- Idea · Mercator · Roda%329,99
- Super Vero384,99
10.999,67 din/kg
−18%SV BUT BK ŠNICLA 400G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda%329,99
824,98 din/kg- −18%
VELNEA ANTIRID Q10 ZA PODRUCJE OKO OCIJU 15ML
- Lilly%329,99
21.999,33 din/l - −18%
VELNEA TRAKA ZA KOSU SACICKOM 1KOM
- Lilly%329,99
- −18%
VELNEA Q10 SERUM ZA LICE 30ML
- Lilly%329,99
10.999,67 din/l - −18%
VELNEA ANTIRID Q10 ZA PODRUCJE OKO OCIJU 15ML
- Lilly%329,99
21.999,33 din/l - −18%
LILLY GAVEZ GEL 100 ML
- Lilly%329,99
3.299,90 din/l
−18%MARAMICE ZA ČIŠĆENJE SUVE SWIFFER 18/1
- VP Dima350,00
- Europrom629,90
- Idea · Mercator · Roda%659,99
+11 prodavnica19,44 din/kom
−18%DOPUNA ZA ČIŠĆENJE PRAŠKO SWIFFER 5/1
- Europrom599,90
- Aleksandrović599,99
- Senta Promet599,99
+8 prodavnica119,98 din/kom
−17%KAFA CAFFICO CLASSIC 200G
- Idea · Mercator · Roda%330,00
- RIČ359,99
- Medius389,99
1.650,00 din/kg
−17%TEST.GRKLJANCICI 350G SENTELA
- Šumadija Market46,00
- Cash & Carry Plus47,20
- Fortuna Market49,99
+15 prodavnica131,43 din/kg
−17%MD FRUTTI POMORANDZA-KARTONSKA KUTIJA 125GR
- Transkom 9469,90
- BB Trade89,97
- Soulfood%99,00
+11 prodavnica559,20 din/kg
−17%SMRZNUTI SOM PANGASIUS FILET FRIKOM 500G
- Univerexport%419,99
- RIČ469,99
- Super Vero476,99
+16 prodavnica839,98 din/kg- −17%
TOALET PAPIR FASHION 4SL 4/1 NICKY
- Super Vero%358,99
89,75 din/kom
−17%VOĆNI PIRE JAB.MANGO MARAKUJA BAN.NUTRINO LAB 180G
- Aksa%189,00
- dm199,00
- Cash & Carry Plus199,99
+12 prodavnica1.050,00 din/kg
−17%BRIJAČ MUŠKI BLUE 3 3S GILLETTE 3/1
- Idea · Mercator · Roda%579,99
- Metro599,99
- Univerexport722,99
+2 prodavnice193,33 din/kom
−17%ŠTAPIĆI ZA UŠI BIORAZGRADIVI COTONEVE 100/1
- Cash & Carry Plus94,99
- Idea · Mercator · Roda99,99
- Metro102,00
+5 prodavnica0,95 din/kom- −17%
Kornisoni sa medom Excellent 300g
- Mega Maxi%259,99
866,63 din/kg
−17%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR&PROTECT PANTENE 625ML
- Mikromarket409,00
- Idea · Mercator · Roda%799,99
- Cash & Carry Plus839,99
+9 prodavnica654,40 din/l
−17%BALZAM ZA KOSU REPAIR&PROTECT PANTENE 500ML
- Idea · Mercator · Roda%799,99
- Mega Maxi981,99
- Metro999,98
+2 prodavnice1.599,98 din/l- −17%
SV. VRAT BK VAKUUM NEDELJKOVIC-STAND.-VAR.
- Metro%799,00
- −17%
SALVETA 33X33 CM 4450
- Idea · Mercator · Roda%230,00
−17%ZAČIN LOVOROV LIST PODRAVKA 5G
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Super Vero%82,99
- Sunce (Qvattro)89,99
+5 prodavnica15.998,00 din/kg- −17%
KECAP TO BLAGI 500G BOCA "MIN-COMMERCE"
- Prima%89,99
- ZAM99,90
- Tekijanka99,99
+6 prodavnica179,98 din/kg - −17%
SOK TO!1,5L NARANDZA "ELIXIR"
- Metalac Market%89,99
- VUM106,00
- Europrom109,90
+4 prodavnice59,99 din/l
−17%Osvezivac stapici AREON 85 ml Lavanda
- Mega Maxi%489,99
- Cash & Carry Plus599,99
- Roda629,99
+6 prodavnica5.764,59 din/l
−17%ORASI PAVLAKA ZA KUVANJE 200ML-POSNO
- VP Dima%99,90
- Aman99,99
- Trlić139,99
+2 prodavnice499,50 din/l
−17%ORASI SLATKA PAVLAKA 200ML-POSNO
- VP Dima%99,90
- Aman99,99
- Trlić139,99
+3 prodavnice499,50 din/l
−17%KEKS INTEGRALNI NOUGAT O CAKE 115G
- Cash & Carry Plus89,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%89,99
- ZAM104,90
+26 prodavnica782,52 din/kg
−17%KINDER BUENO WHITE 39G
- Aman%89,99
- Tekijanka99,23
2.307,44 din/kg
−17%Sok agava limeta,djumbir,limun NP 250ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%179,99
719,96 din/l
−17%PELENE PAMPERS PREMIUM PANTS VP 3 MIDI 48/1
- Aksa1.699,00
- Lilly%1.799,99
- Metro2.255,99
+1 prodavnica35,40 din/kom
−17%Pampers PC Pants gacice S4 40ct VP
- Lilly%1.799,99
- dm1.999,00
- Mega Maxi2.179,99
+1 prodavnica
−17%VOĆNI DEZERT KIWI+KRUŠKA+BANANA ORG.HIPP 100G
- Aksa%159,00
- Lilly%169,99
- Aksa Premium180,00
+11 prodavnica1.590,00 din/kg
−17%SPREJ ZA ZAŠTITU OD TOPLOTE 193ML BOND REPAIR OGX J&J
- Lilly%1.449,99
- Super Vero1.739,99
7.512,90 din/l
−17%BOMBONE GUMENE SOFT BARCHEN HARIBO 100G
- Trnava Promet136,00
- VP Dima%137,90
- Fortuna Market139,99
+23 prodavnice1.360,00 din/kg
−17%Colgate MAX WHITE FRESH.PEARLSpasta 50ml
- Fortuna Market529,99
- Mega Maxi%544,99
- Super Vero689,99
+5 prodavnica10.599,80 din/l- −17%
FILET LOSOSA TRIM A-STAND.-VAR.
- Metro%1.569,00
- −17%
SLANINA DIMLJENA NAREZANA CCA 500GR Z DEZELE
- ZAM%1.899,00
3.798,00 din/kg
−17%TORTILJA FIT MEXICANA 390G
- Metro%189,98
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet225,00
+18 prodavnica487,13 din/kg
−17%KESE ZA SMEĆE U BOJI HD 40L FINO 15/1
- Sunce (Qvattro)167,99
- dm179,00
- ZAM%189,90
+10 prodavnica11,20 din/kom
−17%HARINGA FILETI U ULJU LOSOS 170G
- Gomex173,26
- Trnava Promet%187,00
- Transkom 94189,00
+6 prodavnica1.019,18 din/kg
−17%ULOŠCI HIGIJENSKI NORMAL INV.CLIP LIBRESSE 10/1
- Senta Promet158,15
- RIČ159,99
- Metalac Market169,00
+25 prodavnica15,82 din/kom


































