Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.236 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−17%MLEČNI NAPITAK ČOKOLADA I KARAMELA MILKA 250ML
- Univerexport%134,99
- BB Trade%139,99
- VUM139,99
+11 prodavnica539,96 din/l
−17%MLEČNI NAPITAK ČOKOLADA I LEŠNIK MILKA 250ML
- Senta Promet129,94
- Univerexport%134,99
- Aleksandrović139,90
+19 prodavnica519,76 din/l
−17%MLEČNI NAPITAK SA ČOKOLADOM MILKA 250ML
- Univerexport%134,99
- Podunavlje154,35
- Cash & Carry Plus154,99
+10 prodavnica539,96 din/l
−17%FANTA ORANGE 2X2L SJAJNA PONUDA
- Soulfood189,99
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+19 prodavnica47,50 din/l
−17%COCA-COLA 2X2L SJAJNA PONUDA
- Soulfood199,99
- Metro245,99
- Idea%299,99
+22 prodavnice50,00 din/l
−17%TEČNOST ZA USTA COOL MINT LISTERINE 500ML
- Gomex404,97
- Euro Ša M429,00
- Metalac Market429,00
+14 prodavnica809,94 din/l- −17%
VITINKA MIN.VODA GAZIRANA 1,5 L
- Euro Ša M%52,90
35,27 din/l - −17%
ranac anatomski super ligh kick bff 2026 pangraf
- Podunavlje%3.099,99
−17%TESTENINA PENNE RIGATE DURUM DANUBIUS 400G
- Čutura79,99
- Tekijanka%79,99
- Trnava Promet85,00
+30 prodavnica199,98 din/kg
−17%ŠAMPON ZA KOSU GROW STRONG APPLE FRUCTIS 400ML
- Aleksandrović319,90
- Trnava Promet%439,00
- Cash & Carry Plus459,99
+18 prodavnica799,75 din/l
−17%ŠAMPON ZA KOSU ALOE FRUCTIS 400ML
- Aleksandrović319,90
- Trnava Promet%439,00
- Cash & Carry Plus459,99
+14 prodavnica799,75 din/l
−17%MUSLI KNUSPER PLUS KOŠTUNJAVO VOĆE VITALIS 450G
- Metro395,99
- Idea%429,99
- Mercator%429,99
+11 prodavnica879,98 din/kg
−17%MUSLI KNUSPER MED&BADEM DR.OETKER 450G
- Metro395,99
- Idea%429,99
- Mercator%429,99
+7 prodavnica879,98 din/kg
−17%MUSLI KRISPI 2 VRSTE ČOKOLADE DR.OETKER 420G
- Metro395,99
- Idea%429,99
- Mercator%429,99
+7 prodavnica942,83 din/kg
−17%PILEĆE GRUDI DELIKATES NEOPLANTA 330G
- Leon345,99
- BB Trade349,97
- Cash & Carry Plus349,99
+35 prodavnica1.048,45 din/kg
−17%PRŠUT SLAJS SVINJSKA ZLATIBORAC 100G
- Euro Ša M356,00
- VP Dima%399,90
- Cash & Carry Plus399,99
+25 prodavnica3.560,00 din/kg
−17%TOALET PAPIR NEVE 16/1 3SL
- Aman%429,99
26,87 din/kom- −17%
Chili paprika beli luk Maxi 300g
- Mega Maxi%429,99
1.433,30 din/kg
−17%LOSION ZA SUN SENSITIVE SPF 50 KIDS TOP TEN 200ML
- Lilly%859,99
- Aksa915,00
- Univerexport1.043,02
+1 prodavnica4.299,95 din/l- −17%
CCA1.8KG KARAVAN DIMLJ TRAPIST-STAND.-VAR.
- Metro%1.099,00
−17%KAŠICA ZA LAKU NOĆ GRIZ+JABUKA+BRESKVA HIPP 190G
- Idea%249,99
- Mercator%249,99
- Roda%249,99
+8 prodavnica1.315,74 din/kg
−17%KAŠICA ZA LAKU GRIZ BANANA HIPP 190G
- Idea%249,99
- Mercator%249,99
- Roda%249,99
+6 prodavnica1.315,74 din/kg
−17%KAŠICA ZA LAKU NOĆ BANANA+GRIZ+KAKAO HIPP 190G
- Idea%249,99
- Mercator%249,99
- Roda%249,99
+8 prodavnica1.315,74 din/kg
−17%KAŠICA ZA LAKU NOĆ DEČIJI KEKS+JABUKA HIPP 190G
- Idea%249,99
- Mercator%249,99
- Roda%249,99
+6 prodavnica1.315,74 din/kg
−17%KAŠICA ZA LAKU NOĆ PŠE GRIZ190G HIP
- Idea%249,99
- Mercator%249,99
- Roda%249,99
+3 prodavnice1.315,74 din/kg- −17%
DEO JM 150ml COPACABANA
- Aleksandrović189,99
- Euro Ša M%196,90
- Cash & Carry Plus219,99
+5 prodavnica1.266,60 din/l - −17%
JEAN MARC BOSSA NOVA DEZODORANS
- Euro Ša M%196,90
- Cash & Carry Plus219,99
- Medius229,99
+3 prodavnice1.312,67 din/l
−17%DEZODORANS BILLIONER 150ML
- Euro Ša M%196,90
- Cash & Carry Plus219,99
- Gomex223,12
+3 prodavnice1.312,67 din/l- −17%
DEZODORANS MEN X-BLACK 150ML PACO RABANNE
- Euro Ša M%196,90
- Aleksandrović219,99
- Cash & Carry Plus219,99
+1 prodavnica1.312,67 din/l
−17%KERATIN ZA KOSU SOS FILLER FRUCTUS 200ML
- Idea%649,99
- Mercator%649,99
- Roda%649,99
+6 prodavnica3.249,95 din/l
−17%DEO SPREJ MEN COLD SPICE OLD SPICE 150ML
- Univerexport%464,99
- dm499,00
- Idea529,99
+3 prodavnice3.099,93 din/l
−17%DEO STIK MEN COLD SPICE OLD SPICE 70ML
- Univerexport%464,99
- dm499,00
- Idea529,99
+3 prodavnice6.642,71 din/l
−17%JOGURT GRČKI DUKATOS BADEM PISTAĆ 400G
- ZAM149,90
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
+11 prodavnica374,75 din/kg
−17%JOGURT GRČKI DUKATOS VIŠNJA VANILA 400G
- ZAM149,90
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
+11 prodavnica374,75 din/kg
−17%JOGURT GRČKI DUKATOS 400G
- Leon%109,99
- Podunavlje119,99
- VUM119,99
+30 prodavnica274,98 din/kg- −17%
Golica pecena 0080 Unijapak 16
- Trnava Promet%104,00
- Europrom%119,90
- BB Trade159,97
+1 prodavnica1.300,00 din/kg
−17%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 4L
- Cash & Carry Plus1.299,99
- Metro1.318,80
- Euro Ša M1.395,00
+7 prodavnica325,00 din/l
−17%Perwoll black dark bloom 4l 80 pranja
- Aleksandrović899,99
- Fortuna Market1.099,99
- Šumadija Market1.130,00
+3 prodavnice225,00 din/l
−17%Perwoll Blossom 4000ml 80WL
- Metro1.318,80
- Mega Maxi%1.699,00
329,70 din/l
−17%ZAČIN DODATAK JELIMA KULINAT 250G
- Aleksandrović84,90
- Idea%119,99
- Mercator%119,99
+25 prodavnica339,60 din/kg
−17%DR MILK UHT MLEKO 2,8% 1L
- Šumadija Market93,90
- Europrom%99,90
- Aleksandrović99,99
+19 prodavnica93,90 din/l- −17%
SUNCE SKANDINAVSKI HLEB 300g
- Sunce (Qvattro)%119,99
- Cash & Carry Plus134,99
- Aroma146,20
399,97 din/kg
−17%POSLASTICA ZA PSE DENTAL 7/1 BUDDY
- Idea%119,99
- Mercator%119,99
- Roda%119,99
17,14 din/kom
−17%OSV MIRIS CVEĆE 300ML DAX
- Idea%119,99
- Mercator%119,99
- Roda%119,99
399,97 din/l
−17%OSV MIRIS LAVANDA 300ML DAX
- Idea%119,99
- Mercator%119,99
- Roda%119,99
399,97 din/l
−17%OSV MIRIS VANILA 300ML DAX
- Idea%119,99
- Mercator%119,99
- Roda%119,99
399,97 din/l
−17%KARAMELE ČOKOLADA GLEJS 500G
- RIČ%239,99
- Cash & Carry Plus259,99
- Aman264,99
+20 prodavnica479,98 din/kg
−17%KEČAP BLAGI GURMAN 1.02KG
- Idea%234,99
- Mercator%234,99
- Roda%234,99
+6 prodavnica230,38 din/kg
































