Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.174 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−19%Sapun Tečni Med&Mleko Fresh 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Trnava Promet152,00
- dm155,00
+20 prodavnica259,98 din/l
−19%Sapun Tečni Ultra Cleannes Fresh 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Sunce (Qvattro)150,99
- Trnava Promet152,00
+21 prodavnica259,98 din/l
−19%+smirnoff Vodka 0,7 l R/L
- Soulfood1.169,99
- Fortuna Market1.299,00
- ZAM%1.299,90
+7 prodavnica1.671,41 din/l
−19%Imlek Sveže Mleko 2,8% D Vit.1 l TB, DC
- Sunce (Qvattro)%129,99
- Super Vero149,99
- Medius153,99
+8 prodavnica129,99 din/l
−19%Fresh Tečni Sapun 500 ml Sensitive
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Cash & Carry Plus155,99
- Aleksandrović159,99
+7 prodavnica259,98 din/l
−19%NAEKS COKIC JABUKA 0.33L SA ČAŠOM pet
- Trnava Promet117,00
- Soulfood%129,99
- Europrom134,90
+14 prodavnica354,55 din/l
−19%Tečni Sapun 500 ml Maslina&Aloe Vera Fresh
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Cash & Carry Plus155,99
- Senta Promet158,27
+7 prodavnica259,98 din/l
−19%Frutek Kaša Šljiva-Kruška 120g 6/1
- Lilly%129,99
- BB Trade159,66
- RIČ159,99
+9 prodavnica1.083,25 din/kg- −19%
Tost Hleb Beli 500 g "Sunce"
- Sunce (Qvattro)%129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Aroma150,60
259,98 din/kg - −19%
Jogurt Mlekara Subotica 1% PET 0,975 kg
- BB Trade127,97
- Gomex%129,99
131,25 din/kg - −19%
Kobasica Budimska Specijal Carnex
- Cash & Carry Plus999,99
- Idea · Mercator · Roda%1.299,90
−19%Bela čokolada sa celim lešnicima MK40 100g
- Lidl%129,99
1.299,90 din/kg
−19%Čips slani MK12 250g
- Lidl%129,99
519,96 din/kg- −19%
Salvete Vece Dekor
- Aman%129,99
−19%Omekšivač za Veš Laris Omekšivač Blue Dream 1 l
- Aman%129,99
129,99 din/l
−19%Omekšivač za Veš Laris Omekšivač Lotus 1 l
- Aman%129,99
129,99 din/l- −19%
Poklopci za Tegle 10/1 82 mm Karo
- Aman%129,99
13,00 din/kom - −19%
Osveživač za mašinu za sudove limun CH 18g
- Maxi · Mega Maxi%129,99
7.221,67 din/kg
−19%Šunka u foliji slajs 100g Yuhor
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%129,99
1.299,90 din/kg- −19%
Jabuka Crveni Delišes
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- −19%
Velnea Gel za Kosu 75 ml
- Lilly%129,99
1.733,20 din/l - −19%
Velnea Tečni Sapun Lavender 500 ml
- Lilly%129,99
259,98 din/l - −19%
Velnea Tečni Sapunorchidea Lotus 500 ml
- Lilly%129,99
259,98 din/l - −19%
Velnea Tečni Sapun Pink Pearl 500 ml
- Lilly%129,99
259,98 din/l
−19%Sok Prirodni Narandža Olympus 250 ml
- Univerexport%165,99
- BB Trade167,97
- Super Vero172,99
+6 prodavnica663,96 din/l
−19%Corn Flakes Nestle 250 g
- Trnava Promet253,00
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Cash & Carry Plus264,99
+23 prodavnice1.012,00 din/kg
−19%Kakao Prah Čokoleva Aleva 90 g
- Cash & Carry Plus259,99
- Senta Promet%259,99
- Podunavlje276,95
+1 prodavnica2.888,78 din/kg- −19%
Velnea Serum za Suve i Ispucale Krajeve 50 ml
- Lilly%259,99
5.199,80 din/l - −19%
Nedeljković Roštilj Kobasica 400 g Map
- VUM%324,99
812,48 din/kg - −19%
Čaj Immunity 37,5 g Stassen
- Idea · Mercator · Roda%389,99
10.399,73 din/kg
−19%Sok Juice Bar Pomorandža 0,8 l Rauch
- Roda%379,99
- Idea · Mercator%389,99
- Super Vero459,99
+3 prodavnice474,99 din/l
−19%Konac za Zube Easy Flosser 30/1 Gum
- Idea · Mercator · Roda%519,99
- Super Vero598,99
- Lilly639,99
17,33 din/kom
−19%Čokoladno Jaje NGD Surprise Maxi Kinder 100 g
- VP Dima399,00
- Morava574,00
- Čutura599,99
+16 prodavnica3.990,00 din/kg
−19%Maramice za Čišćenje Vlažne Swiffer 10/1
- VP Dima399,00
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm699,00
+5 prodavnica39,90 din/kom
−19%Syoss Oleo Intense 9-10 Bright Blond Farba za Kosu
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
- Super Vero784,99
+2 prodavnice
−19%Syoss Oleo Intense 6-10 Dark Blond Farba za Kosu
- Mega Maxi589,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
+3 prodavnice
−19%Farba za Kosu 1-10 Intezivno Crna Oleo Syoss
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
- Super Vero784,99
+2 prodavnice
−19%Syoss Oleo Intense 4-23 Burgundy Red Farba za Kosu
- Mega Maxi647,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
+3 prodavnice
−19%Farba za Kosu 6-80 Lešnik Plava Oleo Syoss
- Mega Maxi589,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
+3 prodavnice
−19%Farba za Kosu 8-05 Bež Plava Oleo Syoss
- Mega Maxi589,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
+3 prodavnice
−19%Farba za Kosu 10-50 Pepeljasto Plava Oleo Syoss
- Mega Maxi589,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
+3 prodavnice- −19%
Peperoni Vakum / KG
- Leon%649,99
- Trlić919,00
−19%Syoss oleo intense boja za kosu 6-76
- Mega Maxi589,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
+2 prodavnice
−19%Syoss oleo intense boja za kosu 5-92
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
- Super Vero784,99
+1 prodavnica
−19%Syoss oleo intense boja za kosu 5-86
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
- Lilly845,99
−19%Syoss oleo intense boja za kosu 3-10
- Mega Maxi647,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
+1 prodavnica
−19%Syoss oleo intense boja za kosu 4-86
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
- Super Vero784,99
+1 prodavnica
−19%Syoss oleo intense boja za kosu 8-60
- Mega Maxi589,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm669,00
+1 prodavnica






























