Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.174 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−19%Jogurt Voćni Dukat Jagoda 1 kg
- Univerexport%159,99
- Medius196,99
- Senta Promet201,89
+2 prodavnice159,99 din/kg
−19%Jogurt Voćni Dukat Šumsko Voće 1 kg
- Univerexport%159,99
- Roda189,99
- Medius196,99
+5 prodavnica159,99 din/kg
−19%Krema za Lice sa Koenzimom Q10 Fitogal 100 ml
- Cash & Carry Plus239,99
- Fortuna Market249,99
- Medius%259,90
+13 prodavnica2.399,90 din/l
−19%Paradajz Pasirani Origano&Bosiljak Tomatello 500 ml
- Medius%79,90
- Aleksandrović79,99
- Fortuna Market84,99
+19 prodavnica159,80 din/l
−19%Keks Kokos Rum Kasato 120 g
- ZAM%64,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet72,00
+32 prodavnice540,83 din/kg
−19%PUDDIS ČOKOLADA 4x125g
- Europrom%64,90
- Gomex70,12
- Aleksandrović74,99
+2 prodavnice519,20 din/kg
−19%Puddis Vanila 125 g
- Europrom%64,90
- Metalac Market75,00
- Transkom 9475,00
+1 prodavnica519,20 din/kg
−19%Pšenica Belija Unijapak 400 g
- Europrom%64,90
- Podunavlje79,99
- Tekijanka83,84
+3 prodavnice162,25 din/kg- −19%
Zlatiborac Pizza Šunka
- ZAM%649,00
−19%Smrznuto Testo Frikom Rolnice Kapri 800 g
- Gomex%419,99
524,99 din/kg
−19%Keks Petit Delicious 750 g
- Univerexport115,71
- VP Dima%129,90
- Fortuna Market159,99
+5 prodavnica154,28 din/kg
−19%Jogurt Dr Milk 2,8% mm 1 kg PET
- ZAM%129,90
- Cash & Carry Plus129,99
- Sunce (Qvattro)%129,99
+23 prodavnice129,90 din/kg
−19%Hrana za Pse Jag Pirinač 10 kg Buddy
- Idea · Mercator · Roda%1.299,00
129,90 din/kg
−19%Dove Deo Krema 50 ml Original Pečurka
- ZAM%259,90
- Mikromarket349,80
- Aleksandrović349,99
+12 prodavnica5.198,00 din/l
−19%Čokolada Mini Kinder Duplo 26 g
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Šumadija Market74,00
+9 prodavnica2.499,62 din/kg
−19%Čokolada Mini Delice Kinder 39 g
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Trnava Promet69,00
- Šumadija Market70,00
+14 prodavnica1.666,41 din/kg
−19%Nektar Paradajz Baš Baš 500 g
- Univerexport%64,99
129,98 din/kg- −19%
Nektar Paradajz Baš Baš 500 g
- Univerexport%64,99
129,98 din/kg
−19%Pančevo Kisela Pavlaka 20% mm 180 g Casa
- Podunavlje%64,99
- Fortuna Market69,99
- Sunce (Qvattro)%70,99
+9 prodavnica361,06 din/kg
−19%Sok Rauch Yippy Jabuka PET 0,33 l
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−19%Gustin Nišesta 200 g Unijapak
- Senta Promet%64,99
- Podunavlje74,99
- Trlić79,99
+1 prodavnica324,95 din/kg
−19%Uvin Čaj 25 g Unijapak
- Senta Promet%64,99
- Europrom69,90
- Trlić69,99
+1 prodavnica2.599,60 din/kg
−19%Pikant Namaz 120 g Carnex
- Cash & Carry Plus59,99
- Leon63,99
- Podunavlje%64,99
+11 prodavnica499,92 din/kg
−19%Perwoll Black 2,97 l
- VP Dima%649,90
- Senta Promet699,99
- Sunce (Qvattro)699,99
218,82 din/l
−19%Jetrena Pašteta Gavrilović 50 g
- Cash & Carry Plus59,99
- ZAM64,90
- Aroma%64,99
+1 prodavnica1.199,80 din/kg
−19%Čajna Pašteta Gavrilović 50 g
- Cash & Carry Plus59,99
- ZAM64,90
- Aroma%64,99
+1 prodavnica1.199,80 din/kg
−19%Raid Električni Aparat sa Tabletama Protiv Komaraca 10
- ZAM%649,90
−19%Raid Električni Aparat sa Tecn.Protiv Komaraca 30 Noci
- ZAM%649,90
- −19%
Sok Yippy 033 l Multi Yippy Rauch
- Fortuna Market%64,99
196,94 din/l
−19%Voćni Dezert Breskva+jogurt Frutek 100 g
- dm119,00
- Lilly%129,99
- Europrom159,90
+12 prodavnica1.190,00 din/kg
−19%Voćni Dezert Višnja Frutek 100 g
- Lilly%129,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Aksa155,00
+6 prodavnica1.299,90 din/kg
−19%Čips Pringles Cream&Onion 40 g P&G
- Šumadija Market123,00
- Fortuna Market129,99
- Univerexport%129,99
+4 prodavnice3.075,00 din/kg
−19%Flips Magnus Stobi Vitaminka 200 g
- Čutura%129,99
- Univerexport179,99
- Idea · Mercator · Roda207,00
649,95 din/kg
−19%Schweppes Tonic Water 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+30 prodavnica95,99 din/l
−19%Schweppes Bitter Lemon 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+29 prodavnica95,99 din/l
−19%Fanta Orange 1,5 l
- Aman%129,99
- Transkom 94139,00
- Trlić%144,99
+18 prodavnica86,66 din/l
−19%Schweppes Tangerine 1,25 l
- Cash & Carry Plus124,99
- Šumadija Market129,90
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+24 prodavnice99,99 din/l
−19%Schweppes Bitter Lemon Zero 1,25 l
- Cash & Carry Plus124,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Transkom 94130,00
+12 prodavnica99,99 din/l
−19%Štapići za Uši Cleanic 300/1
- Univerexport%129,99
- Super Vero169,99
0,43 din/kom
−19%Salvete 3Sl Love 33x33 Regina 20/1
- Mikromarket95,00
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Cash & Carry Plus168,37
+1 prodavnica4,75 din/kom
−19%Kobasica Barena Pileća sa Sirom Wudy 150 g
- Cash & Carry Plus120,99
- Trnava Promet%124,00
- Leon129,99
+32 prodavnice806,60 din/kg
−19%Pivo Tamno Budweiser 0,5 l Limenka
- Univerexport%129,99
- Transkom 94149,90
- Fortuna Market149,99
+12 prodavnica259,98 din/l
−19%Ledeni Čaj Lipton Black Lemon 1,5 l PET
- Maxi · Mega Maxi%129,99
- Trnava Promet%130,00
- Senta Promet%145,99
+27 prodavnica86,66 din/l
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
- Cash & Carry Plus139,99
+31 prodavnica134,29 din/l
−19%Griz Pšenični Tip-400 C 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%129,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Lidl134,99
+15 prodavnica324,98 din/kg
−19%Voćni Napitak Hello Narandža 1,5 l PET
- Leon86,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Soulfood%129,99
+16 prodavnica57,99 din/l
−19%Clipsy Kokice Slane 115 g Marbo
- Aman%129,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Trlić%129,99
+33 prodavnice1.130,35 din/kg
−19%Sapun Tečni Badem&Vanila Fresh 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Trnava Promet152,00
- Cash & Carry Plus155,99
+21 prodavnica259,98 din/l































