Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.174 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −19%
Velnea Caramel Piling Zatelo 150 ml
- Lilly%315,99
2.106,60 din/l
−19%Hot-Dog Hrenovka (Rinfuz)
- IM Matijević%299,00
−19%Ovs Zalogaji sa Mal Nade 70 g Pellit
- Idea · Mercator · Roda%234,99
3.357,00 din/kg
−19%Ovs Zalogaji Ban Bad Čok 70 g Pellit
- Idea · Mercator · Roda%234,99
3.357,00 din/kg- −19%
Vino Labastide Dauzac Margaux 0,75 l
- Idea · Mercator · Roda%4.699,99
6.266,65 din/l
−19%Keks OREO original 176 g Mondelez
- Trnava Promet160,00
- Prima%179,90
- Fortuna Market189,99
+2 prodavnice909,09 din/kg
−19%Šampon za Kosu Repair Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+22 prodavnice838,64 din/l
−19%Šampon za Kosu Color Syoss 440 ml
- Sunce (Qvattro)396,99
- Trnava Promet416,00
- Senta Promet419,99
+14 prodavnica902,25 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−19%Šampon za Kosu Antidandruff Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+25 prodavnica838,64 din/l
−19%Syoss Curles&Waves 440ml šampon za kosu
- ZAM%399,90
- Maxi Online · Mega Maxi%449,99
- Euro Ša M479,00
+13 prodavnica908,86 din/l
−19%Regenerator Syoss Curls 250ml
- dm499,00
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi Online · Mega Maxi499,99
+1 prodavnica1.996,00 din/l
−19%Syoss INTENSE GLAZE šampon za kosu 440ml
- Cash & Carry Plus479,99
- dm499,00
- Idea · Mercator · Roda%499,99
+1 prodavnica1.090,89 din/l
−19%Syoss INTENSE GLAZE regenerator 250ml
- dm499,00
- Cash & Carry Plus499,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
+1 prodavnica1.996,00 din/l
−19%Šampon Syoss Intense Plex 440 ml
- Sunce (Qvattro)396,99
- Cash & Carry Plus479,99
- Fortuna Market479,99
+8 prodavnica902,25 din/l
−19%Syoss Regenerator 250 ml Intense Plex
- Sunce (Qvattro)396,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
+4 prodavnice1.587,96 din/l
−19%Regenerator za Kosu Syoss Ntenzivni Keratin 250 ml
- Cash & Carry Plus499,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi Online · Mega Maxi499,99
+3 prodavnice1.999,96 din/l
−19%Šampon Men Clean&Cool 440 ml Syoss
- Cash & Carry Plus479,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi Online · Mega Maxi499,99
+1 prodavnica1.090,89 din/l
−19%Balzam Syoss Intenzivni Color 250 ml
- Cash & Carry Plus499,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Super Vero547,99
+1 prodavnica1.999,96 din/l
−19%Perece Čili&Limeta Elephant 70 g
- Idea · Mercator · Roda%76,99
- Aman79,99
- Cash & Carry Plus79,99
+4 prodavnice1.099,86 din/kg
−19%Pivo Lav Premium 0,5 l Limenka
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l- −19%
Trlić Suva Svinjska Pečenica
- Sunce (Qvattro)%1.539,99
- −19%
Fishfingeri Rfs 5/1 DTD
- BB Trade%449,88
89,98 din/kom
−19%Mleko Čokoladno Bela Čokolada Disney Zbregov 200 ml
- Univerexport%59,99
- VP Dima62,00
- Aroma69,99
+4 prodavnice299,95 din/l
−19%Mleko Čokoladno Zbregov 200 ml
- Univerexport%59,99
- Aman64,99
- Maxi · Mega Maxi64,99
+9 prodavnica299,95 din/l
−19%Voćni Sok Vindija 100% Jabuka 0,2 l Brik
- Univerexport%59,99
- VP Dima77,00
- RIČ79,99
299,95 din/l
−19%Smrznuto Povrće Mix Grašak-Šargarepa Flora 400 g
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Aman179,99
- Univerexport187,99
374,98 din/kg
−19%YUHOR PILEĆA klasik SPECIJAL KOBASICA 325g
- Leon%119,99
- VUM%129,00
- Podunavlje134,99
+30 prodavnica369,20 din/kg
−19%PALMIRA sapokrem za brijanje 65ml Albus
- Univerexport%148,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus150,05
+9 prodavnica2.292,15 din/l
−19%Sapun Glicerinski Rubin Albus 120 g
- Trnava Promet141,00
- Metro149,00
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+12 prodavnica1.175,00 din/kg
−19%Mix Student Jumbo 75 g
- Europrom139,90
- Aleksandrović149,99
- Super Vero%149,99
+20 prodavnica1.865,33 din/kg- −19%
Moravka Napolitanka Waffer Šumsko Voće 400 g
- Sunce (Qvattro)%149,99
- Prima%154,90
- Europrom163,00
+4 prodavnice374,98 din/kg
−19%Moravka Vafel Posni Limun 400 g Waffer
- Morava%139,90
- VUM143,99
- Trnava Promet148,00
+21 prodavnica349,75 din/kg
−19%Začin Kurkuma Kotanyi 50 g Staklo
- Morava179,00
- VUM179,90
- Super Vero%179,99
+19 prodavnica3.580,00 din/kg
−19%Keks Nutella B-Ready 132 g
- Trlić299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Metro337,00
+16 prodavnica2.265,15 din/kg
−19%Čokolada Mlečna Bananica Crna Najlepše Želje 184 g
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Trnava Promet301,00
- Senta Promet334,22
+30 prodavnica1.630,38 din/kg
−19%Kornišoni Extra 3-6 cm Amfissa 680 g
- Cash & Carry Plus259,99
- Super Vero%269,99
- Fortuna Market279,99
+27 prodavnica382,34 din/kg
−19%Smeša za Kolače Trileće Dr.Oetker 315 g
- Profi279,99
- Cash & Carry Plus289,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%299,99
+19 prodavnica888,86 din/kg
−19%SM Rolnica sa Sirom Moka 1 kg
- Senta Promet286,00
- Čutura%299,99
- Trnava Promet316,00
+10 prodavnica286,00 din/kg
−19%Čokolada Najlepše Želje Kapri 190 g Štark
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Trnava Promet301,00
- Metro339,00
+27 prodavnica1.578,89 din/kg
−19%Najlepše Želje Noisette 180 g
- Trlić239,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Europrom354,90
+2 prodavnice1.327,78 din/kg
−19%Axel Kal sa rasprsivacem 500ml
- BB Trade289,97
- Europrom299,90
- Aleksandrović299,99
+3 prodavnice579,94 din/l
−19%Omekšivač Duel 1,6 l Dan i Noć
- Mega Maxi%329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Euro Ša M405,00
+4 prodavnice206,24 din/l- −19%
Tetesept Monsterparty penušava kupka 45g
- dm299,00
- Lilly%299,99
6.644,44 din/kg
−19%Alufolija 50m X 29 cm Fresh&Pack
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- −19%
Bio limun 500g
- Mega Maxi%299,99
599,98 din/kg
−19%Llums Star Dust Mono Senke White 01
- Lilly%299,99
−19%Llums Star Dust Mono Senke Gold 02
- Lilly%299,99






























