Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−19%Gustin Nišesta 200 g Unijapak
- Senta Promet%64,99
- Podunavlje74,99
- Trlić79,99
+1 prodavnica324,95 din/kg
−19%Uvin Čaj 25 g Unijapak
- Senta Promet%64,99
- Europrom69,90
- Trlić69,99
+1 prodavnica2.599,60 din/kg
−19%Pikant Namaz 120 g Carnex
- Cash & Carry Plus59,99
- Leon63,99
- Podunavlje%64,99
+11 prodavnica499,92 din/kg
−19%Perwoll Black 2,97 l
- VP Dima%649,90
- Senta Promet699,99
- Sunce (Qvattro)699,99
218,82 din/l
−19%Jetrena Pašteta Gavrilović 50 g
- Cash & Carry Plus59,99
- ZAM64,90
- Aroma%64,99
+1 prodavnica1.199,80 din/kg
−19%Čajna Pašteta Gavrilović 50 g
- Cash & Carry Plus59,99
- ZAM64,90
- Aroma%64,99
+1 prodavnica1.199,80 din/kg
−19%Raid Električni Aparat sa Tabletama Protiv Komaraca 10
- ZAM%649,90
−19%Raid Električni Aparat sa Tecn.Protiv Komaraca 30 Noci
- ZAM%649,90
- −19%
Sok Yippy 033 l Multi Yippy Rauch
- Fortuna Market%64,99
196,94 din/l
−19%Voćni Dezert Breskva+jogurt Frutek 100 g
- dm119,00
- Lilly%129,99
- Europrom159,90
+12 prodavnica1.190,00 din/kg
−19%Voćni Dezert Višnja Frutek 100 g
- Lilly%129,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Aksa155,00
+6 prodavnica1.299,90 din/kg
−19%Čips Pringles Cream&Onion 40 g P&G
- Šumadija Market123,00
- Fortuna Market129,99
- Univerexport%129,99
+4 prodavnice3.075,00 din/kg
−19%Flips Magnus Stobi Vitaminka 200 g
- Čutura%129,99
- Univerexport179,99
- Idea · Mercator · Roda207,00
649,95 din/kg
−19%Schweppes Tonic Water 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+30 prodavnica95,99 din/l
−19%Schweppes Bitter Lemon 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+29 prodavnica95,99 din/l
−19%Fanta Orange 1,5 l
- Aman%129,99
- Transkom 94139,00
- Trlić%144,99
+18 prodavnica86,66 din/l
−19%Schweppes Tangerine 1,25 l
- Cash & Carry Plus124,99
- Šumadija Market129,90
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+24 prodavnice99,99 din/l
−19%Schweppes Bitter Lemon Zero 1,25 l
- Cash & Carry Plus124,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Transkom 94130,00
+12 prodavnica99,99 din/l
−19%Štapići za Uši Cleanic 300/1
- Univerexport%129,99
- Super Vero169,99
0,43 din/kom
−19%Salvete 3Sl Love 33x33 Regina 20/1
- Mikromarket95,00
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Cash & Carry Plus168,37
+1 prodavnica4,75 din/kom
−19%Kobasica Barena Pileća sa Sirom Wudy 150 g
- Cash & Carry Plus120,99
- Trnava Promet%124,00
- Leon129,99
+32 prodavnice806,60 din/kg
−19%Pivo Tamno Budweiser 0,5 l Limenka
- Univerexport%129,99
- Transkom 94149,90
- Fortuna Market149,99
+12 prodavnica259,98 din/l
−19%Ledeni Čaj Lipton Black Lemon 1,5 l PET
- Maxi · Mega Maxi%129,99
- Trnava Promet%130,00
- Senta Promet%145,99
+27 prodavnica86,66 din/l
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
- Cash & Carry Plus139,99
+31 prodavnica134,29 din/l
−19%Griz Pšenični Tip-400 C 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%129,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Lidl134,99
+15 prodavnica324,98 din/kg
−19%Voćni Napitak Hello Narandža 1,5 l PET
- Leon86,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Soulfood%129,99
+16 prodavnica57,99 din/l
−19%Clipsy Kokice Slane 115 g Marbo
- Aman%129,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Trlić%129,99
+33 prodavnice1.130,35 din/kg
−19%Sapun Tečni Badem&Vanila Fresh 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Trnava Promet152,00
- Cash & Carry Plus155,99
+21 prodavnica259,98 din/l
−19%Sapun Tečni Med&Mleko Fresh 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Trnava Promet152,00
- dm155,00
+20 prodavnica259,98 din/l
−19%Sapun Tečni Ultra Cleannes Fresh 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Sunce (Qvattro)150,99
- Trnava Promet152,00
+21 prodavnica259,98 din/l
−19%+smirnoff Vodka 0,7 l R/L
- Soulfood1.169,99
- Fortuna Market1.299,00
- ZAM%1.299,90
+7 prodavnica1.671,41 din/l
−19%Fresh Tečni Sapun 500 ml Sensitive
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Cash & Carry Plus155,99
- Aleksandrović159,99
+7 prodavnica259,98 din/l
−19%NAEKS COKIC JABUKA 0.33L SA ČAŠOM pet
- Trnava Promet117,00
- Soulfood%129,99
- Europrom134,90
+14 prodavnica354,55 din/l
−19%Tečni Sapun 500 ml Maslina&Aloe Vera Fresh
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Cash & Carry Plus155,99
- Senta Promet158,27
+7 prodavnica259,98 din/l
−19%Frutek Kaša Šljiva-Kruška 120g 6/1
- Lilly%129,99
- BB Trade159,66
- RIČ159,99
+9 prodavnica1.083,25 din/kg- −19%
Tost Hleb Beli 500 g "Sunce"
- Sunce (Qvattro)%129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Aroma150,60
259,98 din/kg - −19%
Jogurt Mlekara Subotica 1% PET 0,975 kg
- BB Trade127,97
- Gomex%129,99
131,25 din/kg - −19%
Kobasica Budimska Specijal Carnex
- Cash & Carry Plus999,99
- Idea · Mercator · Roda%1.299,90
−19%Bela čokolada sa celim lešnicima MK40 100g
- Lidl%129,99
1.299,90 din/kg
−19%Čips slani MK12 250g
- Lidl%129,99
519,96 din/kg- −19%
Salvete Vece Dekor
- Aman%129,99
−19%Omekšivač za Veš Laris Omekšivač Blue Dream 1 l
- Aman%129,99
129,99 din/l
−19%Omekšivač za Veš Laris Omekšivač Lotus 1 l
- Aman%129,99
129,99 din/l- −19%
Poklopci za Tegle 10/1 82 mm Karo
- Aman%129,99
13,00 din/kom - −19%
Osveživač za mašinu za sudove limun CH 18g
- Maxi · Mega Maxi%129,99
7.221,67 din/kg
−19%Šunka u foliji slajs 100g Yuhor
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%129,99
1.299,90 din/kg- −19%
Jabuka Crveni Delišes
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- −19%
Velnea Gel za Kosu 75 ml
- Lilly%129,99
1.733,20 din/l





























