Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−19%Pločice Hrskave Masline i Beli Luk Danvita 130 g
- Univerexport%158,99
- Super Vero%159,99
- Idea · Mercator · Roda182,16
1.223,00 din/kg
−19%Pločice Hrskave Susam Danvita 130 g
- Univerexport%158,99
- Super Vero181,99
- Idea · Mercator · Roda182,16
1.223,00 din/kg- −19%
Avax Glas za Stakla Refil 1 l
- Mere57,00
- Euro Ša M%64,90
- Sunce (Qvattro)69,99
+1 prodavnica57,00 din/l
−19%Puding Čokolada Aleva 50 g
- Euro Ša M40,00
- Idea · Mercator · Roda%42,99
- Senta Promet%49,99
+6 prodavnica800,00 din/kg
−19%Brijač Wilkinson Double Edge+5ulozaka
- Cash & Carry Plus394,99
- Čutura399,00
- Europrom399,90
+10 prodavnica
−19%Chicco POP regenerator vanila 150ml
- Lilly%429,99
- dm449,00
- Aksa479,00
+3 prodavnice2.866,60 din/l- −19%
Kikiriki Puter Crunchy 500 g Well
- Fortuna Market%429,99
- Idea · Mercator · Roda499,99
859,98 din/kg - −19%
Krompir Beli Rf
- Transkom 9446,00
- Medius%64,90
- −19%
Krompir Crveni Rf
- Medius%64,90
−19%Salama kraljevska Zlatiborac slajs 100g
- BB Trade%249,88
- Maxi Online · Mega Maxi299,99
- Aroma319,99
+3 prodavnice2.498,80 din/kg- −19%
Margarin 20% MK6 1kg
- Lidl%169,99
169,99 din/kg
−19%Kornišoni Delikates Baby 1-3 cm 720 ml Manari
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Aroma464,30
- BB Trade475,97
+3 prodavnice411,75 din/kg
−19%Det Ariel Mountain Spring 4 kg P&G
- Idea · Mercator · Roda%1.300,00
325,00 din/kg
−19%Ekspert za Fleke Ulje&Mast 50 ml
- Super Vero%279,99
- Cash & Carry Plus286,81
- VP Dima297,00
+5 prodavnica5.599,80 din/l
−19%Ekspert za Fleke Voće&Povrće 50 Ml"Maginus"
- Super Vero%279,99
- Cash & Carry Plus286,81
- VP Dima297,00
+2 prodavnice5.599,80 din/l
−19%Ekspert za Fleke Rđa&Deo 50 ml "Maginus"
- Super Vero%279,99
- Cash & Carry Plus286,81
- VP Dima297,00
+2 prodavnice5.599,80 din/l- −19%
Topiko Pileća Gala XXL D90
- Sunce (Qvattro)%559,99
−19%Keks Vafl sa Karemelom Jaškino 290 g
- Leon139,99
- Idea · Mercator · Roda%140,00
- VP Dima159,00
+15 prodavnica482,72 din/kg
−19%Četkica za Zube Gum Pro Medium
- Lilly%499,99
- Super Vero589,99
- −19%
Lizalica POPS DUO sa zvakom 20g Durukan 80
- Idea · Mercator · Roda%15,00
- Cash & Carry Plus16,99
- Trnava Promet18,00
+4 prodavnice750,00 din/kg
−19%Lino Karamelino 200 g
- Aksa%259,00
- Super Vero277,99
- Cash & Carry Plus294,99
+9 prodavnica1.295,00 din/kg
−19%Čips Chipsy Rebrasti Cheeseburger 85 g Marbo
- Transkom 94119,90
- Medius%129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+25 prodavnica1.410,59 din/kg
−19%Čips Chipsy Rebrasti Tzatziki 85 g Marbo
- Transkom 94119,90
- Mega Maxi%124,99
- Leon128,99
+32 prodavnice1.410,59 din/kg
−19%Čips Chipsy Rebrasti Ketchup 85 g Marbo
- Transkom 94119,90
- Leon128,99
- Medius%129,90
+32 prodavnice1.410,59 din/kg
−19%Hrana za Pse Poslastica Medaljoni Adventuros 90 g
- Univerexport%174,99
- Trnava Promet177,00
- BB Trade189,97
+12 prodavnica1.944,33 din/kg
−19%Labello Hyaluron Lip Moisture Plus 5,2 g
- Super Vero%379,99
- dm399,00
- Lilly469,99
73.075,00 din/kg
−19%Soja Sos Kokoman 1 l
- Metro%799,00
- Maxi Online · Mega Maxi1.359,00
799,00 din/l
−19%Violeta Pelene Maxi Air Dry 5 Junior 80/1
- Sunce (Qvattro)1.699,99
- Maxi Online%2.149,00
- Aksa2.435,00
21,25 din/kom
−19%Jogurt Voćni Dukat Jagoda 1 kg
- Univerexport%159,99
- Medius196,99
- Senta Promet201,89
+2 prodavnice159,99 din/kg
−19%Jogurt Voćni Dukat Šumsko Voće 1 kg
- Univerexport%159,99
- Roda189,99
- Medius196,99
+5 prodavnica159,99 din/kg
−19%Krema za Lice sa Koenzimom Q10 Fitogal 100 ml
- Cash & Carry Plus239,99
- Fortuna Market249,99
- Medius%259,90
+13 prodavnica2.399,90 din/l
−19%Paradajz Pasirani Origano&Bosiljak Tomatello 500 ml
- Medius%79,90
- Aleksandrović79,99
- Fortuna Market84,99
+19 prodavnica159,80 din/l
−19%Keks Kokos Rum Kasato 120 g
- ZAM%64,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet72,00
+32 prodavnice540,83 din/kg
−19%PUDDIS ČOKOLADA 4x125g
- Europrom%64,90
- Gomex70,12
- Aleksandrović74,99
+2 prodavnice519,20 din/kg
−19%Puddis Vanila 125 g
- Europrom%64,90
- Metalac Market75,00
- Transkom 9475,00
+1 prodavnica519,20 din/kg
−19%Pšenica Belija Unijapak 400 g
- Europrom%64,90
- Podunavlje79,99
- Tekijanka83,84
+3 prodavnice162,25 din/kg- −19%
Zlatiborac Pizza Šunka
- ZAM%649,00
−19%Smrznuto Testo Frikom Rolnice Kapri 800 g
- Gomex%419,99
524,99 din/kg
−19%Keks Petit Delicious 750 g
- Univerexport115,71
- VP Dima%129,90
- Fortuna Market159,99
+5 prodavnica154,28 din/kg
−19%Jogurt Dr Milk 2,8% mm 1 kg PET
- ZAM%129,90
- Cash & Carry Plus129,99
- Trlić%129,99
+23 prodavnice129,90 din/kg
−19%Hrana za Pse Jag Pirinač 10 kg Buddy
- Idea · Mercator · Roda%1.299,00
129,90 din/kg
−19%Dove Deo Krema 50 ml Original Pečurka
- ZAM%259,90
- Mikromarket349,80
- Aleksandrović349,99
+12 prodavnica5.198,00 din/l
−19%Čokolada Mini Kinder Duplo 26 g
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Šumadija Market74,00
+9 prodavnica2.499,62 din/kg
−19%Čokolada Mini Delice Kinder 39 g
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Trnava Promet69,00
- Šumadija Market70,00
+14 prodavnica1.666,41 din/kg
−19%Nektar Paradajz Baš Baš 500 g
- Univerexport%64,99
129,98 din/kg- −19%
Nektar Paradajz Baš Baš 500 g
- Univerexport%64,99
129,98 din/kg
−19%Pančevo Kisela Pavlaka 20% mm 180 g Casa
- Podunavlje%64,99
- Fortuna Market69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+9 prodavnica361,06 din/kg
−19%Sok Rauch Yippy Jabuka PET 0,33 l
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l


































