Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−19%Kornišoni Extra Baby Amfissa 680 g
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Fortuna Market359,99
- Cash & Carry Plus364,83
+25 prodavnica499,99 din/kg
−19%Ananas Kolutovi 565 g Barba
- Mere233,90
- Univerexport%269,99
- Aleksandrović279,99
+5 prodavnica413,98 din/kg
−19%Čokolada Bela C Lešnik 100 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda%150,00
1.500,00 din/kg
−19%Čaj Crni Welton 30 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Prima%89,90
- BB Trade89,97
+11 prodavnica2.666,33 din/kg
−19%Deni Welton Čaj Uva 20 g
- Sunce (Qvattro)50,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Transkom 9485,90
+19 prodavnica2.500,00 din/kg
−19%Čaj Žalfija 30 g Welton
- Čutura69,99
- Cash & Carry Plus79,99
- Prima%89,90
+9 prodavnica2.333,00 din/kg
−19%Čaj Majčina Dušica 20 g Welton
- Cash & Carry Plus79,99
- Prima%89,90
- BB Trade89,99
+9 prodavnica3.999,50 din/kg
−19%Čaj Kantarion 20 g Welton
- Cash & Carry Plus79,99
- Prima%89,90
- ZAM99,90
+6 prodavnica3.999,50 din/kg
−19%Dvopek Granetti Integrali Barilla 280 g
- BB Trade264,97
- Univerexport%293,99
- dm295,00
+12 prodavnica946,32 din/kg
−19%Keks Domaćica 200 g sa Čoko Granulama Banini
- Cash & Carry Plus109,99
- Univerexport%109,99
- Maxi · Mega Maxi%114,99
+33 prodavnice549,95 din/kg
−19%Liker Pelinkovac 28% 1 l Simex
- Aroma749,99
- Šumadija Market767,00
- Aleksandrović779,99
+19 prodavnica749,99 din/l
−19%Granoro Spaghetti Ristoranti 500 g No 14
- Super Vero%144,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M180,00
+7 prodavnica289,98 din/kg
−19%Granoro Penne Rigate 26 500 g
- Cash & Carry Plus140,99
- Super Vero%144,99
- Europrom180,00
+7 prodavnica281,98 din/kg
−19%SPITALLI No32 500G
- Super Vero%144,99
- Europrom180,00
- BB Trade184,97
+5 prodavnica289,98 din/kg
−19%Lasagne Granoro 500 g
- Super Vero%289,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Aroma359,90
+12 prodavnica579,98 din/kg
−19%Kobasica Pariška Gavrilović Rf
- Prima%699,90
- Transkom 94699,99
- VUM739,99
+12 prodavnica269,19 din/kg
−19%Pločice Hrs Pše Sir B Luk 130 g Danvi
- Univerexport%191,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
1.476,85 din/kg
−19%Pločice Hrskave Sir Danvita 130 g
- Univerexport%191,99
- Super Vero219,99
- Idea · Mercator · Roda220,11
1.476,85 din/kg
−19%Sir Topljeni Burger Listići President 200 g
- Univerexport%319,99
- Super Vero334,99
- Podunavlje339,99
+7 prodavnica1.599,95 din/kg- −19%
Vino Medveđa Krv 1 l "Rubin"
- Morava%349,99
349,99 din/l - −19%
Fruštuk Kobasica "Neoplanta"
- Morava%1.399,99
−19%Krema sa Nevenom Iris 100 Asam
- Lilly%315,99
- Aksa345,00
- Idea · Mercator · Roda375,37
- −19%
Velnea Coconut & Vanillapiling za Telo 150 ml
- Lilly%315,99
2.106,60 din/l - −19%
Velnea Raspberry Piling za Telo 150 ml
- Lilly%315,99
2.106,60 din/l - −19%
Velnea Chai Tea Piling Zatelo 150 ml
- Lilly%315,99
2.106,60 din/l - −19%
Velnea Mandarin & Tiaré Piling za Telo 150 ml
- Lilly%315,99
2.106,60 din/l - −19%
Velnea Peach Piling za Telo 150 ml
- Lilly%315,99
2.106,60 din/l - −19%
Velnea Pink Chocolate Piling za Telo 150 ml
- Lilly%315,99
2.106,60 din/l - −19%
Velnea Caramel Piling Zatelo 150 ml
- Lilly%315,99
2.106,60 din/l
−19%Hot-Dog Hrenovka (Rinfuz)
- IM Matijević%299,00
−19%Ovs Zalogaji sa Mal Nade 70 g Pellit
- Idea · Mercator · Roda%234,99
3.357,00 din/kg
−19%Ovs Zalogaji Ban Bad Čok 70 g Pellit
- Idea · Mercator · Roda%234,99
3.357,00 din/kg- −19%
Vino Labastide Dauzac Margaux 0,75 l
- Idea · Mercator · Roda%4.699,99
6.266,65 din/l
−19%Keks OREO original 176 g Mondelez
- Trnava Promet160,00
- Prima%179,90
- Fortuna Market189,99
+2 prodavnice909,09 din/kg
−19%Šampon za Kosu Repair Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+22 prodavnice838,64 din/l
−19%Šampon za Kosu Color Syoss 440 ml
- Sunce (Qvattro)396,99
- Trnava Promet416,00
- Senta Promet419,99
+14 prodavnica902,25 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−19%Šampon za Kosu Antidandruff Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+25 prodavnica838,64 din/l
−19%Syoss Curles&Waves 440ml šampon za kosu
- ZAM%399,90
- Maxi Online · Mega Maxi%449,99
- Euro Ša M479,00
+13 prodavnica908,86 din/l
−19%Regenerator Syoss Curls 250ml
- dm499,00
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi Online · Mega Maxi499,99
+1 prodavnica1.996,00 din/l
−19%Syoss INTENSE GLAZE šampon za kosu 440ml
- Cash & Carry Plus479,99
- dm499,00
- Idea · Mercator · Roda%499,99
+1 prodavnica1.090,89 din/l
−19%Syoss INTENSE GLAZE regenerator 250ml
- dm499,00
- Cash & Carry Plus499,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
+1 prodavnica1.996,00 din/l
−19%Šampon Syoss Intense Plex 440 ml
- Sunce (Qvattro)396,99
- Cash & Carry Plus479,99
- Fortuna Market479,99
+8 prodavnica902,25 din/l
−19%Syoss Regenerator 250 ml Intense Plex
- Sunce (Qvattro)396,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
+4 prodavnice1.587,96 din/l
−19%Regenerator za Kosu Syoss Ntenzivni Keratin 250 ml
- Cash & Carry Plus499,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi Online · Mega Maxi499,99
+3 prodavnice1.999,96 din/l
−19%Šampon Men Clean&Cool 440 ml Syoss
- Cash & Carry Plus479,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi Online · Mega Maxi499,99
+1 prodavnica1.090,89 din/l
−19%Balzam Syoss Intenzivni Color 250 ml
- Cash & Carry Plus499,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Super Vero547,99
+1 prodavnica1.999,96 din/l
−19%Perece Slane Elephant 80 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%69,99
- Leon75,99
- Idea · Mercator · Roda%76,99
+32 prodavnice874,88 din/kg




























