Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −19%
Gel Tuš Nat Macadamia 450 ml Langeli
- Idea · Mercator · Roda%400,00
888,89 din/l
−19%Krofna Čoko Lešnik Tvojih 5 Minuta 80 g
- Gomex%79,99
- Cash & Carry Plus82,99
- Medius83,99
+23 prodavnice999,88 din/kg- −19%
Pljeskavica 125g
- Maxi · Mega Maxi%79,99
- Maxi Online98,99
639,92 din/kg
−19%Voćni Sok Fruvita Jabuka 100% 0,8 l
- Trnava Promet156,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Idea · Mercator · Roda%159,99
+22 prodavnice195,00 din/l- −19%
Gumbo Gumene Bombone 4x6 kom
- Mikromarket%58,99
- Cash & Carry Plus59,99
- Euro Ša M66,00
+1 prodavnica655,44 din/kg
−19%Johnnie Walker Red 0,7 l + Casa Gratis
- Idea · Mercator · Roda%1.600,00
- VUM1.899,99
- Sunce (Qvattro)2.099,99
+6 prodavnica2.285,71 din/l
−19%Chipsy Rebrasti Slani 150 g
- BB Trade%159,99
- Transkom 94179,90
- Trlić199,90
+1 prodavnica1.066,60 din/kg
−19%Salvete Prem Plava 3Sl 30/1 Natur
- Idea · Mercator · Roda%80,00
2,67 din/kom
−19%Vlažne Maramice Baby P.Fri. Aqua Pure Fresh 60/1
- Super Vero%149,99
- Univerexport%159,99
- VUM159,99
+5 prodavnica2,50 din/kom- −19%
Napitak Powerade Lemon Izotonik 0,5 l PET
- Univerexport%99,99
- Super Vero124,99
199,98 din/l
−19%Vino Penušavo 0,75 l Tokai
- Senta Promet669,90
- Cash & Carry Plus714,99
- Roda%949,99
+2 prodavnice893,20 din/l
−19%Carnex Smazalica Pileća Kobasica 300 g
- Cash & Carry Plus174,99
- Trnava Promet177,00
- Metro186,98
+21 prodavnica583,30 din/kg- −19%
Set za Nokte Dečiji Yummy Martinelia 4/1
- Univerexport375,99
- Idea · Mercator · Roda%379,99
- dm499,00
94,00 din/kom
−19%Maslac President 125 g
- Leon269,99
- Medius%274,90
- ZAM299,90
+32 prodavnice2.159,92 din/kg- −19%
Kolenica Dimljena Vakumirana Trlić
- Čutura699,99
- Medius%929,90
−19%Sredstvo Univerzalno Raspbery Frosch 1 l
- Euro Ša M255,00
- Univerexport%299,99
- Aleksandrović319,99
+8 prodavnica255,00 din/l
−19%Gel za Tuširanje Urea Firming Lactovit 300 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Trnava Promet253,00
- Super Vero%299,99
+5 prodavnica833,30 din/l
−19%Ulošci Higijenski Ultra Night Always 14/1
- Prima%284,90
- Lidl288,99
- Europrom299,90
+11 prodavnica20,35 din/kom
−19%Carnex Smazalice Pileća Pašteta 75 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Medius%84,90
- Trnava Promet86,00
+17 prodavnica1.066,53 din/kg- −19%
Prijatno Laki 255 g Vital
- Medius%84,90
332,94 din/kg
−19%Keks sa Čokoladom i Lešnikom 150 g Walkers
- Aroma%499,99
3.333,27 din/kg
−19%Nils Punjenja Karamela 500 g
- Cash & Carry Plus215,41
- Trlić269,99
- Prima280,00
+3 prodavnice430,82 din/kg- −19%
Mamma&Baby Pamucne Blaznice za Mame i Bebe 60/1
- Lilly%185,99
3,10 din/kom - −19%
Velnea Krema za Nokte i Ruke 50 ml
- Lilly%185,99
3.719,80 din/l - −19%
Velnea Krema za Nokte i Ruke 50 ml
- Lilly%185,99
3.719,80 din/l
−19%Delikates Viršla 800 g Carnex
- Idea · Mercator · Roda%549,90
- Maxi Online · Mega Maxi646,99
687,38 din/kg
−19%Kroasan Mini Double Kakao Vanila 7Days 185 g
- Fortuna Market%199,99
- Cash & Carry Plus219,99
- Super Vero%219,99
+23 prodavnice1.081,03 din/kg
−19%Začin XXL Beli Luk Kotanyi 120 g
- Trlić249,00
- Super Vero%274,99
- Univerexport312,99
+6 prodavnica2.075,00 din/kg
−19%Dečiji Set Unicorn Beauty Basic Martinelia 7/1
- Univerexport544,99
- Idea · Mercator · Roda%549,99
- Aksa649,00
+1 prodavnica77,86 din/kom
−19%PURINA ONE MINI piletina hrana/psi 800g
- Fortuna Market479,99
- dm485,00
- Mega Maxi%549,99
+4 prodavnice599,99 din/kg
−19%Chicco POP dečiji mist vanila 150ml
- Lilly%549,99
- dm579,00
- Aksa619,00
3.666,60 din/l- −19%
Sirova Slanina sa Rebrima M
- Idea · Mercator · Roda%549,99
−19%Pivo Amstel 0,4 l PB
- Morava%55,00
- Cash & Carry Plus56,99
- Trnava Promet%57,00
+24 prodavnice137,50 din/l
−19%Kob Fruštuk 100 g Slajs Neoplanta Lf20
- BB Trade%219,99
2.199,90 din/kg
−19%Maslinovo Ulje Organsko Coratina Monini 0,5 l
- Aroma%2.199,99
4.399,98 din/l
−19%Voćni Sok Life Narandža 100% 1,5 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%359,99
- Maxi · Mega Maxi%371,99
- Metro393,44
+16 prodavnica239,99 din/l- −19%
Pecnica mini 2 ploce 45 l 3200 W crna ZLN2935
- Podunavlje%9.999,99
222,22 din/l
−19%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 1,5 l Brik
- Leon165,99
- VP Dima167,00
- Cash & Carry Plus169,99
+34 prodavnice110,66 din/l- −19%
Pomfrit 1 kg Trijumf
- Medius%169,90
- Tekijanka211,75
- Trlić219,99
+4 prodavnice169,90 din/kg
−19%Ko-Art Ulje od Koštice Grožđa Pietro Coricelli
- Aleksandrović799,99
- Mega Maxi%817,99
- Soulfood829,99
+7 prodavnica799,99 din/l
−19%Krauterhof Vazelin Saekstraktom Nevena 100 ml
- Aksa279,00
- Lilly%279,99
2.790,00 din/l
−19%Šlag Krem Vanila C 58 g
- Univerexport%88,99
- Trnava Promet94,00
- Maxi · Mega Maxi94,99
+20 prodavnica1.534,31 din/kg
−19%Šlag Krem Čokolada C 60 g
- Cash & Carry Plus83,99
- Univerexport%88,99
- Idea · Mercator · Roda95,04
+12 prodavnica1.399,83 din/kg
−19%Šlag Krem Beli C 75 g Slatka Pavlaka
- Cash & Carry Plus85,99
- Univerexport%88,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi94,99
+10 prodavnica1.146,53 din/kg- −19%
Zlatiborac Pileća Prsa
- ZAM%849,00
−19%Krem Lino Lada Duo 500 g
- Trnava Promet405,00
- Fortuna Market409,99
- Europrom419,90
+14 prodavnica810,00 din/kg
−19%Deo Sprej Men Cold Spice Old Spice 150 ml
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Lilly%449,99
- dm499,00
+1 prodavnica2.999,93 din/l
−19%Deo Sprej Men Epic Legend Old Spice 150 ml
- Cash & Carry Plus449,99
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Lilly%449,99
+5 prodavnica2.999,93 din/l




































