Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −7%
Pileća Prsa u Omotu Carnex
- Euro Ša M%554,90
- −7%
Pileći Batak i Karabatak Perutnina Map
- Aroma%379,99
- −7%
Kačkavalj Mini Cerski
- VUM%899,99
- −7%
Vino Crveno Chateau Guion Barrail Bordeaux 0,75 l
- Univerexport%649,00
865,33 din/l - −7%
Vino Belo Torre Giacomo Pinot Grigio 0,75 l
- Univerexport%649,00
865,33 din/l - −7%
Polmlek Perla
- ZAM%649,00
- −7%
Fileti Norveskog Lososa
- ZAM%2.599,00
- −7%
Fortuna Feferona Pasterizovana 320 g
- Fortuna Market%129,99
406,22 din/kg
−7%Krema za Cheesecake Z'Bregov 500 g
- Univerexport%649,99
1.299,98 din/kg- −7%
Kare bez Filea Svinjski-Leđa Slabina
- Super Vero%649,99
- −7%
Regina Mozz. 49%m Cca 1,5 kg
- Metro%1.116,00
744,00 din/kg - −7%
Toaletni Papir 3Sl Premium White Baš Baš 16/1
- Univerexport%399,99
25,00 din/kom - −7%
BM Krem Slatki Good Food Creme 25% 1 l
- Gomex%399,99
399,99 din/l - −7%
Smrznuta Rolnica sa Nadevom od Višnje Bašbaš 900 g
- Univerexport%269,99
299,99 din/kg - −7%
Šarena salata Maxi 550g
- Mega Maxi%339,99
618,16 din/kg
−7%Hrana za mačke Lechat Sensitive. 400g
- Mega Maxi%369,99
924,98 din/kg- −7%
Pileće Viršle Rinf. Gombit
- ZAM%279,00
- −7%
Ćureća Prsa Dimljena Perutnina Ptuj Rf
- Univerexport%1.399,00
- −7%
Neoplanta Fruštuk Kobasica
- ZAM%1.399,00
- −7%
Tortilja 1/1 Pšenična 6 kom 390 g
- Gomex%139,99
358,95 din/kg - −7%
Tortilja Spanać 25 cm Love 240 g
- Aman%139,99
583,29 din/kg - −7%
Tortilja Integralna 25 cm Love 240 g
- Aman%139,99
583,29 din/kg - −7%
Tortilja Pšenična 25 cm Love 240 g
- Aman%139,99
583,29 din/kg
−7%Tortilja Kukuruzna 25 cm Love 240 g
- Aman%139,99
583,29 din/kg- −7%
CAMELIA UBRUS 3sL NUOVO
- Sunce (Qvattro)%279,99
- −7%
Oslić bez Glave 300-500 Rfs Frikom
- BB Trade%699,99
−7%Biskvit Eti Tutku 140 g
- BB Trade%139,99
999,93 din/kg
−7%Začin "C" 500 g
- Morava%264,90
529,80 din/kg- −7%
Svinjski But B/K
- Medius%699,90
- −7%
Galska Kobasica Maxi
- Euro Ša M%244,90
−6%Jogurt Casa 9% Grekos 400 g Imlek Ad
- Aman%144,99
362,48 din/kg- −6%
Il Capitano Zelena Maslina BK Rinfuz
- Medius%729,90
- −6%
Salvete Lora 80/1
- Gomex%49,99
0,62 din/kom - −6%
Juneća Kobasica Rf Medius Mesara
- Medius%429,90
−6%Pileći Trup Akl.Za Roštilj
- IM Matijević%299,00
- −6%
Pileći Trup A Klase za Roštilj Smrznut
- IM Matijević%299,00
- −6%
Sir Gauda Blok 48% mm Cca 3 kg Alpiland
- Super Vero%1.494,99
498,33 din/kg - −6%
Vino Crveno Western Cellars Zinfandel Rouge 0,75 l
- Univerexport%749,00
998,67 din/l - −6%
Badem Jezgro Peceno Rf
- Medius%1.499,90
−6%Sos Čeri Antico Casale Franzese 400 g
- Univerexport%119,99
299,98 din/kg- −6%
Sos Datterini Antico Casale Franzese 400 g
- Univerexport%119,99
299,98 din/kg - −6%
Tortilja Visokoproteinska 25 cm Love 240 g
- Aman%149,99
624,96 din/kg - −6%
Fortuna Toalet Papir Classic 101 Troslojni
- Fortuna Market%149,99
- −6%
Meso svinj kockice mrz 400g 3509 nedeljković
- Podunavlje%299,99
749,98 din/kg - −6%
Juneća podplecka MK
- Mega Maxi%1.499,99
- −6%
Slanina Dim Suva Vakum Delikato Lf19
- BB Trade%1.499,99
- −6%
Kob Pil Njam Mini 325 g Delikato
- BB Trade%149,99
461,51 din/kg - −6%
Kob Pili 325 g Delikato
- BB Trade%149,99
461,51 din/kg
















