Cene → Smrznuti proizvodi → pljeskavice panirane od ribe 500g PRM tropic trade
pljeskavice panirane od ribe 500g PRM tropic trade
Pakovanje 500 g 1 prodavnica Barkod 8606020314336
279,99 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje, na akciji do 30.09.
559,98 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
279,99 din349,99 din559,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Pljeskavice smrznute 400g #10 Mesokombinat
- Aleksandrović299,99
- RIČ349,99
- BB Trade390,00
749,98 din/kgPLJESKAVICE 400G ZAMRZNUTO NEDELJKOVIĆ
- Podunavlje327,99
- Tekijanka442,98
819,98 din/kg- −5%
PLJESKAVICE OD POVRCA/KG POSNO
- ZAM%569,00
- Super Vero899,99
PLJESKAVICE SMRZNUTO 500GR MAP BRACA DJOKIC
- Aleksandrović349,99
- Čutura369,99
699,98 din/kg






