Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.138 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−10%Rakija Šljiva Manastirka Simex 1 l
- Šumadija Market769,00
- Trnava Promet836,00
- Aleksandrović849,99
+27 prodavnica769,00 din/l
−10%Sladoled Multipack Štapić Plazma Frikom 270 ml
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Cash & Carry Plus454,99
- Tekijanka460,40
+27 prodavnica1.666,63 din/l
−9%Pivo Tuborg 0,5 l PB
- ZAM%69,90
- VUM69,99
- Luki%72,90
+27 prodavnica139,80 din/l
−9%Tost Tamni Tvojih 5 Minuta 500 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Čutura%149,99
- Euro Ša M156,00
+27 prodavnica279,98 din/kg
−8%Keks Sendvič sa Limunom Zlatni Pek 144 g
- Trnava Promet90,00
- Metalac Market109,50
- Europrom109,90
+27 prodavnica625,00 din/kg
−8%Šabačka 45% 250 g Punomasni Meki Sir Mlekara Šabac
- Metro200,00
- Maxi Online%229,99
- Euro Ša M230,00
+27 prodavnica800,00 din/kg
−8%Voćni Nektar Next Bući Bući Jabuka 0,2 l Brik
- Transkom 9452,90
- Cash & Carry Plus59,99
- Maxi Online%59,99
+27 prodavnica264,50 din/l
−5%Pivo Lav 0,5 l PB
- Cash & Carry Plus64,99
- VP Dima72,90
- Super Vero73,99
+27 prodavnica129,98 din/l
−52%Sapun Creme Soft Nivea 100 g
- dm%95,00
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
+24 prodavnice950,00 din/kg
−52%Deterdžent za Veš Regular 100 pr Persil 7,5 kg
- Morava%1.550,00
- VP Dima%1.699,90
- Metro1.750,00
+26 prodavnica206,67 din/kg
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Lak za Kosu Intesa 300 ml
- Univerexport199,99
- VUM234,99
- Leon235,99
+26 prodavnica666,63 din/l
−49%Žileti Chrome Platinum Bic 5/1
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Trnava Promet65,00
- Sunce (Qvattro)69,99
+24 prodavnice12,00 din/kom
−49%Tomatello pasirani paradajz 1L Nectar
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%94,99
- ZAM%119,90
- Transkom 94129,90
+23 prodavnice94,99 din/l
−48%Pivo Jelen 0,33 l Limenka
- Univerexport%46,90
- Metalac Market54,99
- Aleksandrović59,99
+26 prodavnica142,12 din/l
−47%Pasta za Zube Colgate Max Fresh Cool Mint Blue 75 ml
- Univerexport%169,99
- Transkom 94209,90
- Sunce (Qvattro)219,99
+26 prodavnica2.266,53 din/l
−44%Hrana za Mačke Multipack Meso Felix 4x85 g
- Univerexport%169,00
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%189,99
+22 prodavnice497,06 din/kg
−43%Yuhor Ćureća Pašteta 50 g
- Europrom49,90
- Aman%49,99
- Cash & Carry Plus49,99
+26 prodavnica998,00 din/kg
−40%Štapići Punjeni Kikirikijem Prima 230 g
- Gomex%79,99
- Euro Ša M109,00
- Maxi · Mega Maxi%109,99
+25 prodavnica347,78 din/kg
−39%Ćureće Grudi Neoplanta Delikates 330 g
- Tekijanka%299,99
- Morava%382,90
- Metro%383,00
+26 prodavnica909,06 din/kg
−39%Smrznuti Pomfrit Ekstra Tanki Frikom 600 g
- Univerexport%259,99
- Šumadija Market279,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice433,32 din/kg
−37%So za Mašinsko Pranje Suđa Finish 1,5 kg
- Aman%219,99
- Senta Promet259,99
- Maxi Online · Mega Maxi%279,99
+25 prodavnica146,66 din/kg
−37%Sredstvo za Kuhinju Degreaser Cif 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Metro239,99
+25 prodavnica399,98 din/l
−36%Brijač GILLETTE Simply Venus 3 Plus Hrdc
- VP Dima%149,90
- Tekijanka%179,99
- Trnava Promet180,00
+26 prodavnica12,49 din/kom
−34%Pašteta Alpska Carnex 75 g
- Univerexport%69,99
- Cash & Carry Plus79,99
- Super Vero%79,99
+26 prodavnica933,20 din/kg
−34%Omekšivač za Veš Beli Mošus Tesori 760 ml
- Univerexport%259,99
- Euro Ša M285,00
- Trnava Promet293,00
+26 prodavnica342,09 din/l
−33%Čaj Kamilica Teekanne 22 g
- dm%219,00
- Europrom219,90
- Metalac Market235,00
+26 prodavnica9.954,55 din/kg
−33%Keks Thins Noblice 170 g
- Čutura%99,99
- Europrom%119,90
- VUM119,99
+26 prodavnica588,18 din/kg
−32%Tunjevina komadi u suncokretovom ulju RIO MARE 160 g
- Cash & Carry Plus239,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Tekijanka249,99
+24 prodavnice1.499,94 din/kg
−32%Farba za Kosu Palette Icc N1 Crna
- Trnava Promet285,00
- Euro Ša M309,00
- VP Dima%319,90
+26 prodavnica5.700,00 din/l
−32%Farba za Kosu N2 Tamno Smeđa Palette
- Trnava Promet285,00
- Euro Ša M309,00
- ZAM%309,90
+26 prodavnica5.700,00 din/l
−32%Farba za Kosu R15 Intenzivno Crvena Palette
- Trnava Promet285,00
- Senta Promet%289,99
- Euro Ša M309,00
+26 prodavnica5.700,00 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana Aphrodisiac 0,25 l
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- RIČ59,99
- Cash & Carry Plus69,99
+24 prodavnice239,96 din/l
−31%Kapsule Nescafe Dolce Gusto Cortado 16/1
- Univerexport%597,99
- VP Dima599,90
- Čutura%599,99
+26 prodavnica5.932,44 din/kg
−31%Hrana za Mačke Pure Delight Izbor Mesa Whiskas 4x85 g
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Cash & Carry Plus204,99
- Aleksandrović249,99
+24 prodavnice588,21 din/kg
−31%Deo Sprej Men Captain Old Spice 150 ml
- Senta Promet299,99
- Medius%349,90
- ZAM%349,90
+26 prodavnica1.999,93 din/l
−30%Paprika u Pavlaci Meggle Ljuta Čaša 230 g
- Mikromarket%149,99
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
+26 prodavnica652,13 din/kg
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l
−30%Kikiriki Pečeni Slani Jumbo 180 g
- Transkom 94135,90
- Medius%139,90
- Cash & Carry Plus139,99
+26 prodavnica755,00 din/kg
−29%Sladoled Quattro Kapri Frikom 1500 ml
- VUM%497,99
- Podunavlje%498,99
- ZAM%499,00
+26 prodavnica331,99 din/l
−29%Čajna Kobasica Slajs Neoplanta 100 g
- Šumadija Market189,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi194,99
- Europrom%199,90
+24 prodavnice1.899,00 din/kg
−29%Pašteta Čajna Carnex 50 g
- Šumadija Market49,90
- Metalac Market%49,99
- VUM%49,99
+26 prodavnica998,00 din/kg
−29%Palačinkice Čoko Nugat Medela 50 g
- Cash & Carry Plus49,99
- Trlić%49,99
- VP Dima%52,90
+26 prodavnica999,80 din/kg
−29%Hrana za Pse Poslastica Rodeo Pedigree 70 g
- Trnava Promet%97,00
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Super Vero%115,99
+24 prodavnice1.385,71 din/kg
−29%Začin Lovorov List C 6 g
- Idea · Mercator · Roda%92,99
- Univerexport%96,99
- ZAM%99,90
+24 prodavnice15.498,33 din/kg
−29%Pileća Mini Kobasica Carnex 300 g
- Leon109,99
- Podunavlje%139,99
- Luki149,00
+26 prodavnica366,63 din/kg
−29%Carnex Pilino Pileća Viršla 205 g
- Euro Ša M143,00
- Super Vero%147,99
- Luki149,00
+26 prodavnica697,56 din/kg
−28%Brendy Prima 35% 0,1 l Badel
- Roda%116,99
- Senta Promet119,99
- Idea · Mercator%125,99
+25 prodavnica1.169,90 din/l
































