Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Oreo 66 g

Keks Oreo 66 g
Pakovanje 66 g 28 prodavnica Barkod 7622210766175
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 01.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.211,97 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 119,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 01.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad79,99 din86,99 din1.211,97 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta82,00 din1.242,42 din/kg+2,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta84,99 din1.287,73 din/kg+5,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd85,00 din1.287,88 din/kg+5,01 din
-
85,00 din1.287,88 din/kg+5,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun85,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača85,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac85,00 din
- Kragujevac · Metro85,00 din
- Niš · Metro85,00 din
- Novi Sad · Metro85,00 din
- Požarevac · Metro85,00 din
- Šabac · Metro85,00 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta85,00 din1.287,88 din/kg+5,01 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova87,49 din1.325,61 din/kg+7,50 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta87,49 din1.325,61 din/kg+7,50 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta87,49 din1.325,61 din/kg+7,50 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta89,90 din1.362,12 din/kg+9,91 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu89,99 din1.363,48 din/kg+10,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik89,99 din1.363,48 din/kg+10,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta90,40 din1.369,70 din/kg+10,41 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta90,99 din1.378,64 din/kg+11,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta91,55 din1.387,12 din/kg+11,56 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta93,97 din1.423,79 din/kg+13,98 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta94,00 din1.424,24 din/kg+14,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd94,99 din1.439,24 din/kg+15,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta94,99 din1.439,24 din/kg+15,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta94,99 din1.439,24 din/kg+15,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta94,99 din1.439,24 din/kg+15,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta98,90 din1.498,48 din/kg+18,91 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta99,00 din1.500,00 din/kg+19,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta99,00 din1.500,00 din/kg+19,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta99,99 din1.515,00 din/kg+20,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,99 din1.515,00 din/kg+20,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta99,99 din1.515,00 din/kg+20,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta119,99 din1.818,03 din/kg+40,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aksa · Maxi · Mercator · Roda · Idea · Aman · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 82,00 | 90,99 |
| 26.09.2026. | 82,00 | 90,99 |
| 01.09.2026. | 82,00 | 91,27 |
Promene cene
- Soulfood 21.09. 131,99 → 99,99 din -24%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Oreo keks 66gAksa
- KEKS OREO 66GAleksandrović, BB Trade, Gomex, Morava
- OREO KEKS 66 GRAman
- KEKS OREO CLASSIC 66GRAroma, City
- OREO KEKS 66GEuro Ša M
- KEKS OREO ORIGINAL 66GFortuna Market
- KEKS OREO 66G MONDELEZIdea, Mercator, Roda
- Keks Oreo 66gMaxi, Mega Maxi, Shop&Go
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−44 % po kgOreo Keks Original 66 g T
- Sunce (Qvattro)44,99
- Aleksandrović89,99
- Trlić99,99
681,67 din/kg
−24 % po kgKeks OREO original 0066 Mondelez 20
- Trnava Promet61,00
- Čutura89,99
- VUM89,99
+2 prodavnice924,24 din/kg
−14 % po kgKeks Oreo 110 g
- Trnava Promet115,00
- Cash & Carry Plus116,99
- Sunce (Qvattro)126,99
+28 prodavnica1.045,45 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- BB Trade%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−20%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Cash & Carry Plus109,99
- VUM%119,99
+38 prodavnica646,67 din/kg
−29%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+38 prodavnica570,95 din/kg
−10%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−25%Keks Mini Mini Plazma 200 g
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%159,99
+34 prodavnice749,50 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+37 prodavnica1.359,20 din/kg










