Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR PRESIDENT MEZE 250G

SIR PRESIDENT MEZE 250G
Pakovanje 250 g 28 prodavnica Barkod 8606002117047
184,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 04.10.
739,60 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 259,99 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
184,90 din214,99 din739,60 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula189,99 din759,96 din/kg+5,09 din
-
189,99 din269,00 din759,96 din/kg+5,09 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta189,99 din759,96 din/kg+5,09 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta199,00 din796,00 din/kg+14,10 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta199,90 din799,60 din/kg+15,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta199,97 din799,88 din/kg+15,07 din
-
199,99 din249,99 din799,96 din/kg+15,09 din
-
199,99 din249,99 din799,96 din/kg+15,09 din
-
199,99 din249,99 din799,96 din/kg+15,09 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik209,99 din839,96 din/kg+25,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu209,99 din839,96 din/kg+25,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd215,00 din860,00 din/kg+30,10 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta219,00 din876,00 din/kg+34,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta219,90 din879,60 din/kg+35,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta219,99 din879,96 din/kg+35,09 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta223,00 din892,00 din/kg+38,10 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta229,99 din919,96 din/kg+45,09 din
-
239,00 din956,00 din/kg+54,10 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun239,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača239,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac239,00 din
- Kragujevac · Metro239,00 din
- Niš · Metro239,00 din
- Novi Sad · Metro239,00 din
- Šabac · Metro239,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta239,99 din959,96 din/kg+55,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad239,99 din959,96 din/kg+55,09 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova249,99 din999,96 din/kg+65,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta249,99 din999,96 din/kg+65,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta249,99 din999,96 din/kg+65,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta249,99 din999,96 din/kg+65,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 240,99 – 255,99 din249,99 din999,96 din/kg+65,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta259,99 din1.039,96 din/kg+75,09 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta259,99 din1.039,96 din/kg+75,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 189,99 | 229,99 |
| 25.09.2026. | 189,99 | 229,99 |
| 01.09.2026. | 189,99 | 234,99 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 229,97 → 199,97 din -13%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR MEZE 250G PRESIDENTAman, Idea, Leon, Mercator
- SIR BELI PRESIDENT MEZE 250GAroma, City
- SIR MEZE PRESIDENT 250GBB Trade
- PRESIDENT SIR MEZE 250g SOMBOLEDCash & Carry Plus
- PRESIDENT MEZE SIR 250GEuroprom, Medius, Soulfood
- SIR MLADI PRESIDENT MEZE 250GFortuna Market
- PREZIDENT MEZE SIR 250gLuki
- Sir President Meze 250gMaxi, Mega Maxi, Shop&Go
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+35 prodavnica2.497,50 din/kg
−19%SIR MLADI PRESIDENT 250G
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−19%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−39%SIR GAUDA BISER 45%MM 250G
- Medius%329,90
- Cash & Carry Plus329,99
- RIČ349,99
+28 prodavnica1.319,60 din/kg

