Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.178 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−23%Smrznuto Povrće Kukuruz Šećerac Flora 450 g
- BB Trade%129,88
- Aroma179,90
- Mikromarket182,00
+1 prodavnica288,62 din/kg
−23%Libresse SO SLIM dnevni ulošci 32/1
- Lilly%239,99
- dm249,00
- Cash & Carry Plus279,99
+1 prodavnica7,50 din/kom
−23%Šampon Syoss Int Ad Deep Car 750 ml
- Idea · Mercator · Roda%749,99
- Mega Maxi783,99
999,99 din/l- −23%
Tartuf Crni Osušen u Tegli 4 g
- Metro%743,99
- Mercator · Roda1.249,99
- Idea1.299,99
185.997,50 din/kg
−22%Deterdžent Tečni Frosch Wool 1500 ml W&M
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Super Vero%719,99
466,66 din/l
−22%Pena za Pr Lica i Ruku 250 ml Bab Hi
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Aksa549,00
1.799,96 din/l
−22%Maska za Lice Coconut Water Bomb Mask 22 ml
- dm159,00
- Lilly%159,99
- Univerexport180,99
+1 prodavnica7.227,27 din/l
−22%Dr.Oetker Ovsena Kaša Čokolada 60/62 g
- ZAM%69,90
- Fortuna Market74,99
- Aleksandrović89,99
+1 prodavnica1.165,00 din/kg
−22%Hrana za Mačke Piletina i Brancin u Sosu od Spanaća 85 g Proof
- Mega Maxi%69,99
- Univerexport%79,99
- Super Vero89,99
+1 prodavnica823,41 din/kg
−22%Balzam za Kosu u Spreju Dvofazni Ziaja 125 ml
- Lilly%559,99
- BB Trade719,97
- Maxi Online719,99
+1 prodavnica4.479,92 din/l- −22%
Pileća Prsa Kids Cca 2,5 kg Poli
- Univerexport%1.099,00
- Idea · Mercator · Roda%1.199,90
439,60 din/kg
−22%Gel Gillette Fusion Moisturis 200 ml
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Lilly%599,99
2.999,95 din/l
−22%Namaz Lešnik Puter 180 g Well
- RIČ475,00
- Idea · Mercator · Roda%949,99
2.638,89 din/kg
−22%Pelene Pampers Pants 6 MSB 144/1
- Univerexport%4.394,99
- Idea · Mercator · Roda5.499,00
33,30 din/kom
−22%Pelene Pampers Pants 5 MSB 164/1
- Univerexport%4.394,99
- Idea · Mercator · Roda5.499,00
28,91 din/kom
−22%Pelene Pampers Pants 4 MSB 186/1
- Univerexport%4.394,99
- Idea · Mercator · Roda5.499,00
24,97 din/kom
−22%Maska Su Teme Kosu Prome 200 ml Still
- Idea · Mercator · Roda%459,99
- RIČ539,99
2.299,95 din/l
−22%Glave Stan2/1 Četkice Hx9022/10 Phi
- Univerexport%2.299,99
- Idea · Mercator · Roda%2.399,00
1.150,00 din/kom
−22%Vermut Cinzano Ros 0,75 l Campari
- Idea · Mercator · Roda%1.100,00
- Mega Maxi1.359,00
1.466,67 din/l
−22%Kreker Tuc 2+1 300 g Mondelez
- Idea · Mercator · Roda%115,00
- Gomex316,00
127,64 din/kg
−22%Gel Series Soothing 2x200 ml Gillett
- Idea · Mercator · Roda%760,00
- Mega Maxi%969,99
1.900,00 din/l
−22%Pelene Pampers Pants 3 GP 6-11 kg 76/1
- Super Vero%2.029,99
- Aksa2.469,00
- Univerexport2.599,99
+1 prodavnica26,71 din/kom
−22%Vino Crv Ruffino CH Riserva 0,75 l
- Roda%2.569,99
- Idea · Mercator%2.599,99
- Mega Maxi3.219,00
3.426,65 din/l
−22%Brijač Blue3 Plus Nitro 12/1 Gillet
- Idea · Mercator · Roda%1.399,00
- Super Vero1.801,99
116,58 din/kom
−22%Štapići Slani Trik 95 g
- Prima%39,90
- BB Trade42,97
- Gomex46,86
+1 prodavnica420,00 din/kg
−22%Paradajz Passata Bottle 700 g Cirio
- Univerexport%449,99
- Mercator529,99
- Roda534,99
+1 prodavnica642,84 din/kg
−22%Maramice Violeta Suve 3Sl 60/1
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Fortuna Market179,99
2,25 din/kom- −22%
Balzam za Kosu Anti-Pollu For All Hair Types 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%569,99
- Aroma813,60
1.424,98 din/l - −22%
Šampon Micelar Anti-Poll. Svi Tipovi Kose 600 ml
- Idea · Mercator · Roda%569,99
- Aroma999,99
949,98 din/l - −22%
Balzam Rest For Dam Hair 400 ml Eclu
- Idea · Mercator · Roda%569,99
- Super Vero723,99
1.424,98 din/l - −22%
Šampon Rest For Dam Hair 600 ml Eclu
- Idea · Mercator · Roda%569,99
- Super Vero726,99
949,98 din/l
−22%Gel Got2b Curl Defining Jelly 150 ml
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm659,00
4.333,27 din/l
−22%Zaječarsko Pivo 0.5Lx24 Limenka
- Morava%79,99
- Transkom 9494,90
- RIČ94,99
+1 prodavnica159,98 din/l
−22%Pivo 1664 Rose 0,33 l NPB
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- ZAM139,90
363,61 din/l
−22%Cider Aspall Pip&Wild Malina 0,33 l
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Transkom 94135,00
363,61 din/l- −21%
Burek sa Sirom 1,2 kg Mod
- Aroma%549,99
- ZAM619,90
- Transkom 94639,00
+1 prodavnica458,33 din/kg - −21%
Brazil Kafa Set 300 G+vino
- Euro Ša M1.095,00
- Trlić%1.099,99
- VUM1.099,99
+1 prodavnica3.650,00 din/kg
−21%Pelene Pufies Sen 6 Ext Large 66/1
- Idea · Mercator · Roda%1.100,00
- Aksa1.899,00
16,67 din/kom
−21%WC osveživač 4u1 blok limun CH 2x48g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%139,99
1.458,23 din/kg
−21%Pivo Mamos 0,5 l Can
- Roda%126,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Idea · Mercator%129,99
253,98 din/l
−21%Hu Regular Org Pamuk 10/1 Pom Pom
- Idea · Mercator · Roda%300,00
- Lilly409,99
30,00 din/kom
−21%Brijač Xtreme3 Comf Co Del 3+1s Wil
- dm449,00
- Idea · Mercator · Roda%449,99
112,25 din/kom
−21%Čokolada ML Nelino Kikir 60 g Nelli
- Idea · Mercator · Roda%75,00
- Univerexport121,63
1.250,00 din/kg
−21%Gillette Venus Oceana brijač 3/1
- Idea · Mercator · Roda%729,99
- dm869,00
243,33 din/kom
−21%Brijač Riviera 3/1 Venus
- Idea · Mercator · Roda%729,99
- dm869,00
243,33 din/kom
−21%Vital Kečap Ljuti 100 g
- Mikromarket%33,99
- Šumadija Market38,00
- Super Vero38,99
+1 prodavnica339,90 din/kg
−21%Set Unicorn 2 Sjaja Lak 3/1 Martine
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Aksa460,00
113,33 din/kom
−21%Maslac Namaz Meggle Alpinesse PVC 250 g
- Idea · Mercator · Roda%379,99
- Gomex489,99
1.519,96 din/kg



























