Cene → Prerađeno voće i povrće → Pasulj Posni 300 g Compass
Pasulj Posni 300 g Compass
Pakovanje 300 g 4 prodavnice Barkod 3800078021351
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
433,30 din/kg
Najskuplje je 167,99 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din433,30 din/kg
-
167,99 din197,99 din559,97 din/kg+38,00 din
-
167,99 din199,99 din559,97 din/kg+38,00 din
-
167,99 din209,99 din559,97 din/kg+38,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 129,99 | 198,99 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 198,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Pasulj Crveni Podravka 400 g Limenka
- Cash & Carry Plus149,99
- Fortuna Market149,99
- RIČ149,99
+23 prodavnice374,98 din/kg
Pasulj Beli Podravka 400 g Limenka
- Fortuna Market149,99
- RIČ149,99
- ZAM159,90
+19 prodavnica374,98 din/kg
−35%Pasulj Crveni Bonduelle 400 g Limenka
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%224,99
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Metro239,99
+11 prodavnica562,48 din/kg
−15%Pasulj Crveni 425 ml Giana
- Šumadija Market99,00
- Cash & Carry Plus99,99
- BB Trade%109,99
+11 prodavnica232,94 din/l
Pasulj Crveni i Kukuruz Texas Mix Bonduelle 400 g
- Leon219,51
- Fortuna Market314,99
- Idea · Mercator · Roda349,99
+6 prodavnica548,78 din/kg
−24%Pasulj Beli Globus 326 g Limenka
- Čutura112,00
- Mere125,90
- Cash & Carry Plus159,99
+8 prodavnica343,56 din/kg
−27%Pasulj Crveni Globus 326 g Limenka
- Mere144,90
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Univerexport%199,99
+4 prodavnice444,48 din/kg
−16%Pasulj Beli Bonduelle 400 g Limenka
- Univerexport%229,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Fortuna Market259,99
+4 prodavnice574,98 din/kg










