Cene → Slatkiši i žitarice → Wellness 205 g Nar.-Cokolada

Wellness 205 g Nar.-Cokolada
Pakovanje 205 g 4 prodavnice Barkod 8600043007169
145,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
707,32 din/kg
Najskuplje je 189,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
145,00 din707,32 din/kg
-
Aksa29 radnji u 19 mesta159,00 din775,61 din/kg+14,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta159,90 din780,00 din/kg+14,90 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu189,00 din921,95 din/kg+44,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 139,99 | 152,00 |
| 26.09.2026. | 139,99 | 152,00 |
| 01.09.2026. | 139,99 | 145,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Wellness integ keks narandža preliv čokolada, 205gAksa
- WELLNESS 205G NARA-COKOAleksandrović
- KEKS WELLNES SA NARANDZOM PRELIVEN COKOLADOM 205GEuro Ša M
- INT.KEKS NARANDZA 155g WELLNES BAMBIPrima
- WELLNES NARAN. PREL.COK.205GBAMBITranskom 94
- WELLNESS 205G NAR.-COKOLADATrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Wellness Granola Lešnik i Čokolada 60 g
- Europrom80,00
- Sunce (Qvattro)81,99
- Senta Promet82,50
+8 prodavnica1.333,33 din/kg
Wellness Granola Čokolada i Narandža 60 g
- Sunce (Qvattro)79,99
- VUM79,99
- Senta Promet82,50
+6 prodavnica1.333,17 din/kg
Wellness Yes Fiber High 125 g
- Senta Promet164,99
- Šumadija Market166,00
- ZAM169,90
+4 prodavnice1.319,92 din/kg
Wellness Granola Čokolada i Narandža 330 g
- Sunce (Qvattro)364,99
- Senta Promet366,67
- Trlić384,99
+2 prodavnice1.106,03 din/kg
Wellness Granola Lešnik i Čokolada 330 g
- Sunce (Qvattro)364,99
- Senta Promet379,99
- Trlić384,99
+2 prodavnice1.106,03 din/kg
−10%Wellness sa Ovsenim Pahulj.210 g Integralni Keks Bambi
- Cash & Carry Plus139,99
- Tekijanka149,99
- RIČ159,99
+2 prodavnice666,62 din/kg
Wellness integralni keks čok. MK16 210g
- Lidl153,49
- Fortuna Market154,99
730,90 din/kg
Wellness integralni keks MK10 210g
- Lidl134,99
- Cash & Carry Plus139,99
642,81 din/kg










