Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.138 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−12%Bombone Negro To Go Pionir 100 g
- Trnava Promet128,00
- Euro Ša M138,00
- Cash & Carry Plus145,99
+28 prodavnica1.280,00 din/kg
−12%Jogurt Balans+ Tečni Obrok Jagoda i 4 Žitarice TT 330 g
- Europrom99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%99,99
+26 prodavnica302,73 din/kg
−11%Voćni Napitak Tube Lemonade Limun Mandarina 0,5 l
- Cash & Carry Plus69,99
- Sunce (Qvattro)%70,99
- Aroma76,60
+28 prodavnica139,98 din/l
−11%Voćni Napitak Tube Lemonade Limun 0,5 l PET
- Aroma69,99
- Sunce (Qvattro)%70,99
- Cash & Carry Plus74,99
+28 prodavnica139,98 din/l
−11%Margarin Namazni Omegol 250 g
- Tekijanka158,75
- Podunavlje159,99
- VUM159,99
+28 prodavnica635,00 din/kg
−10%Vinjak 5 Rubin 0,7 l
- Trnava Promet1.909,00
- Fortuna Market1.999,90
- Tekijanka1.999,99
+28 prodavnica2.727,14 din/l
−10%Sladoled Štapić Rumenko Frikom 53 g
- Luki35,00
- Sunce (Qvattro)%45,00
- Aksa60,00
+28 prodavnica660,38 din/kg
−10%Sladoled Štapić Cmok Frikom 54 g
- Luki40,00
- Sunce (Qvattro)55,00
- Gomex%67,50
+28 prodavnica740,74 din/kg
−9%Voćni Nektar Next Bući Bući Jabuka 0,2 l Brik
- Cash & Carry Plus49,99
- Gomex%49,99
- VUM50,00
+28 prodavnica249,95 din/l
−6%Smrznuto Povrće Gurman Mix Frikom 400 g
- Tekijanka310,78
- Cash & Carry Plus319,99
- Sunce (Qvattro)%329,99
+28 prodavnica776,95 din/kg
−5%Smrznute Rolnice Kulen Sir Frikom 800 g
- Cash & Carry Plus419,99
- ZAM434,90
- Super Vero435,99
+28 prodavnica524,99 din/kg
−5%Vino Roze Ždrebac Čoka 1 l
- Mere258,90
- Šumadija Market273,00
- Trnava Promet%288,00
+28 prodavnica258,90 din/l
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- ZAM849,90
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
Brašno Integralno Graham Danubius 900 g
- VP Dima%53,90
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet68,00
+28 prodavnica59,89 din/kg
−51%Sredstvo za Čišćenje Mašine za Veš Calgon 500 g
- Maxi Online · Mega Maxi%419,99
- Aroma561,50
- Cash & Carry Plus599,99
+26 prodavnica839,98 din/kg
−48%Omekšivač za Veš Ocean Breeze 59 pr Lenor 1,239 l
- Morava%285,00
- Medius%399,90
- VUM399,99
+27 prodavnica230,02 din/l
−45%Kobasica Grill Lovačka Carnex 520 g
- Univerexport%199,99
- Morava%259,90
- Leon269,99
+27 prodavnica384,60 din/kg
−43%Yuhor Čajna Pašteta 50 g
- Leon45,99
- Europrom49,90
- Aman%49,99
+27 prodavnica919,80 din/kg
−42%Deo Sprej Pink Paradise Fa 150 ml
- Europrom%199,90
- VUM%248,00
- RIČ%249,99
+27 prodavnica1.332,67 din/l
−42%Deterdžent za Veš Jorgovan 100 pr Merix 7,5 kg
- Mega Maxi1.042,00
- Tekijanka%1.199,99
- Trnava Promet1.289,00
+27 prodavnica138,93 din/kg
−41%Omekšivač za Veš Calming Aloe Ornel 1,6 l
- Šumadija Market299,90
- Metalac Market%299,99
- Aman%329,99
+27 prodavnica187,44 din/l
−40%Namaz u Crevu Neoplanta sa Šunkom 125 g
- Univerexport%59,99
- Leon65,99
- Tekijanka67,78
+27 prodavnica479,92 din/kg
−40%Čokolada MILKA milkinis 87.5g Mondelez 20
- Aman%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
- Euro Ša M138,00
+27 prodavnica1.371,31 din/kg
−40%Sredstvo Protiv Buđi Savo 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%519,99
- Cash & Carry Plus549,99
- BB Trade639,97
+26 prodavnica1.039,98 din/l
−39%Kese za Smeće 120 l Fino 10/1
- Leon249,99
- Univerexport%249,99
- ZAM299,90
+27 prodavnica25,00 din/kom
−39%Sir Gauda Biser 45% mm 250 g
- Medius%329,90
- Cash & Carry Plus329,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%329,99
+23 prodavnice1.319,60 din/kg
−38%Pirinač Okruglo Zrno Benlian Food 800 g
- Aleksandrović169,99
- Fortuna Market169,99
- IM Matijević189,00
+27 prodavnica212,49 din/kg
−37%Ulošci Dnevni Deo Waterlily Trio Discreet 60/1
- Univerexport%249,99
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Maxi Online%259,99
+25 prodavnica4,17 din/kom
−36%Sredstvo za Čišćenje Domestos Pine Fresh 750 ml
- Senta Promet190,00
- Medius%199,90
- Šumadija Market199,90
+27 prodavnica253,33 din/l
−35%Hrana za Pse Adult Piletina i Povrće Pedigree 100 g
- RIČ%64,99
- Podunavlje%68,99
- Šumadija Market69,90
+27 prodavnica649,90 din/kg
−34%Deterdžent za Suđe Jabuka Mer 750 ml
- Morava%145,99
- Fortuna Market%149,99
- Tekijanka%169,99
+27 prodavnica194,65 din/l
−34%Kroasan Max Double Kakao Vanila 7Days 110 g
- Lidl%89,99
- VP Dima%119,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
+24 prodavnice818,09 din/kg
−33%Frondi Maxi Kakao 250 g Kraš
- Aman%199,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Transkom 94219,90
+27 prodavnica799,96 din/kg
−33%Sredstvo za Čišćenje Cream Citrus Frosch 500 ml
- Fortuna Market179,99
- VUM179,99
- Maxi Online%189,99
+27 prodavnica359,98 din/l
−33%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% 1,5 l TB Imlek
- Gomex%199,99
- Univerexport%219,99
- Sunce (Qvattro)%239,99
+27 prodavnica133,33 din/l
−33%Namaz od Tune Rio Mare 100 g
- Cash & Carry Plus291,51
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+27 prodavnica2.915,10 din/kg
−33%Sapun Creme Care Nivea 100 g
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M127,00
+25 prodavnica1.200,00 din/kg
−32%Farba za Kosu A10 Pepeljasto Plava Palette
- Trnava Promet285,00
- Senta Promet%289,99
- Euro Ša M309,00
+27 prodavnica5.700,00 din/l
−32%Farba za Kosu C1 Plavo Crna Palette
- Trnava Promet285,00
- Senta Promet%289,99
- Euro Ša M309,00
+27 prodavnica5.700,00 din/l
−32%Farba za Kosu N3 Srednje Smeđa Palette
- Trnava Promet285,00
- Euro Ša M309,00
- ZAM%309,90
+27 prodavnica5.700,00 din/l
−32%Farba za Kosu N7 Svetlo Plava Palette
- Trnava Promet285,00
- Senta Promet%289,99
- Euro Ša M309,00
+27 prodavnica5.700,00 din/l
−32%Pašteta Pileća Smazalica Carnex 50 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- VP Dima%62,90
+25 prodavnica1.199,80 din/kg
−32%Jogurt Dukat 2,8% mm 1 kg
- Fortuna Market129,99
- Podunavlje%129,99
- Univerexport%129,99
+27 prodavnica129,99 din/kg
−31%Sapun Baby Becutan 90 g
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+25 prodavnica776,67 din/kg
−31%Kroasan Double Vanila Kakao 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- ZAM%89,90
- Leon89,99
+27 prodavnica1.123,75 din/kg
−30%Čokolada Mlečna sa Lešnikom Najlepše Želje 85 g
- Transkom 94149,90
- Aman%149,99
- Cash & Carry Plus149,99
+27 prodavnica1.763,53 din/kg
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−30%Liker Baileys Original 0,7 l
- Senta Promet2.129,99
- Euro Ša M2.145,00
- VP Dima2.150,00
+27 prodavnica3.042,84 din/l


































