Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Napitak Cube BY Tube Banana+jagoda 1 l Brik

Voćni Napitak Cube BY Tube Banana+jagoda 1 l Brik
Najskuplje je 219,99 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,99 din196,99 din149,99 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta178,00 din178,00 din/l+28,01 din
-
Aleksandrović11 prodavnica: 179,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo179,99 din179,99 din/l+30,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33179,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6179,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38179,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7179,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26179,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15179,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb179,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68179,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296179,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta184,00 din184,00 din/l+34,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad187,99 din187,99 din/l+38,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta189,90 din189,90 din/l+39,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta189,90 din189,90 din/l+39,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta189,99 din189,99 din/l+40,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula191,99 din191,99 din/l+42,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta194,90 din194,90 din/l+44,91 din
-
MercatorRadnje: Beograd194,99 din194,99 din/l+45,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta194,99 din194,99 din/l+45,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta194,99 din194,99 din/l+45,00 din
-
194,99 din194,99 din/l+45,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta194,99 din194,99 din/l+45,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik194,99 din194,99 din/l+45,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu194,99 din194,99 din/l+45,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta195,00 din195,00 din/l+45,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta195,00 din195,00 din/l+45,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta197,97 din197,97 din/l+47,98 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta199,00 din199,00 din/l+49,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta199,99 din199,99 din/l+50,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta199,99 din199,99 din/l+50,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 193,05 – 208,14 din200,60 din200,60 din/l+50,61 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova202,99 din202,99 din/l+53,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta202,99 din202,99 din/l+53,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta205,00 din205,00 din/l+55,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta206,64 din206,64 din/l+56,65 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu212,00 din212,00 din/l+62,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta219,00 din219,00 din/l+69,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta219,99 din219,99 din/l+70,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta219,99 din219,99 din/l+70,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Mercator · Roda · Maxi · Univerexport · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 178,00 | 195,00 |
| 01.09.2026. | 178,00 | 195,00 |
Promene cene
- Maxi 22.09. 188,99 → 194,99 din +3%
- Maxi Online 22.09. 188,99 → 194,99 din +3%
- Mega Maxi 22.09. 188,99 → 194,99 din +3%
- Shop&Go 22.09. 196,99 → 202,99 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CUBE BANANA JAGODA 1L BRIKAleksandrović
- SOK CUBE BY TUBE BANANA+JAGODA 1 LAman
- SOK NEGAZIRANI CUBE JAGODA-BANANA 1LAroma, City
- SOK CUBE BANANA-JAGODA 1L KNJAZBB Trade
- SOK CUBE BY TUBE BANANA-JAGODA 1LCash & Carry Plus
- CUBE BY TUBE BANANA JAGODA 1L. TPEuro Ša M
- CUBE BANANA JAGODA 1L TP 789Europrom
- SOK CUBE BY TUBE BANANA JAGODA 1L KNJAZFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−33 % po lVoćni Napitak Cube BY Tube Jabuka 1,5 l Brik
- Medius%149,90
- Prima%149,90
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+29 prodavnica99,93 din/l
−30 % po lVoćni Napitak Cube BY Tube Breskva 1,5 l Brik
- Roda%157,99
- Medius%159,90
- Idea · Mercator%162,99
+30 prodavnica105,33 din/l
−20 % po lVoćni Napitak Cube BY Tube Jabuka 1 l Brik
- ZAM%119,90
- Aleksandrović119,99
- Aman%119,99
+30 prodavnica119,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−33%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- RIČ%99,99
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,66 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−28%Voćni Nektar Nectar Family Jabuka 1,5 l Brik
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+37 prodavnica99,99 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- RIČ%219,99
- Aman%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l



