Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED ŠTAPIĆ CEDEVITA FRIKOM 105ML

SLADOLED ŠTAPIĆ CEDEVITA FRIKOM 105ML
Pakovanje 105 ml 33 prodavnice Barkod 8606017432661
75,00 din
najjeftinije u prodavnici Luki
714,29 din/l
Najskuplje je 150,97 din, +101% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
75,00 din714,29 din/l
-
Aksa29 radnji u 19 mesta90,00 din857,14 din/l+15,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta114,99 din1.095,14 din/l+39,99 din
-
126,89 din140,99 din1.208,48 din/l+51,89 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula134,99 din1.285,62 din/l+59,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad149,99 din1.428,48 din/l+74,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta149,99 din1.428,48 din/l+74,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta149,99 din1.428,48 din/l+74,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd149,99 din1.428,48 din/l+74,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta149,99 din1.428,48 din/l+74,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta149,99 din1.428,48 din/l+74,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Aleksandrović22 prodavnice: 150,00 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33150,00 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49150,00 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6150,00 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5150,00 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb150,00 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38150,00 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7150,00 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26150,00 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb150,00 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43150,00 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10150,00 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15150,00 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb150,00 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2150,00 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb150,00 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68150,00 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36150,00 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25150,00 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6150,00 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99150,00 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296150,00 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb150,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta150,00 din1.428,57 din/l+75,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta150,97 din1.437,81 din/l+75,97 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 75,00 | 150,00 |
| 26.09.2026. | 75,00 | 150,00 |
| 01.09.2026. | 134,99 | 150,00 |
Promene cene
- Luki 26.09. 150,00 → 75,00 din -50%
- Sunce (Qvattro) 26.09. 150,00 → 114,99 din -23%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Frikom sladoled Cedevita tubaAksa
- SLAD.CEDEVITA TUBAAleksandrović
- SLADOLED TUBA CEDEVITA 105MLAman
- SLADOLED CEDEVITA FRIKOM 105MLAroma, City
- SL CEDEVITA TUBA 1/30BB Trade
- SLADOLDED CEDEVITA 105ml TUBA FRIKOMCash & Carry Plus
- SLADOLED CEDEVITAČutura
- CEDEVITA 105ML TUBAEuro Ša M
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Euro Ša M%509,90
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)74,99
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO NOSTALGY FRIKOM 1600ML
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Sunce (Qvattro)%549,99
- Cash & Carry Plus634,99
+33 prodavnice315,15 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)184,99
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l