Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.617 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−11%BERGOLA GAUDA 250G 45% M.M
- Cash & Carry Plus307,99
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Soulfood419,99
+1 prodavnica1.231,96 din/kg
−11%AJVAR LJUTI 680G DIJAMANT
- Trlić389,00
- Senta Promet%409,99
- BB Trade459,54
+3 prodavnice572,06 din/kg
−11%NUDLE UKUS SPECIJALNA PILETINA X-PRESS 350G 5/1
- Soulfood124,99
- Trlić159,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
+1 prodavnica357,11 din/kg
−11%KOVILJ RAKIJA VILJAMOVKA 0.7L
- ZAM%2.499,90
- Cash & Carry Plus2.599,99
- Soulfood2.609,99
+3 prodavnice3.571,29 din/l
−11%CIF KITCHEN DEGREASER 500ML
- Senta Promet214,43
- Sunce (Qvattro)%249,99
- BB Trade279,97
+3 prodavnice428,86 din/l
−11%ZAČIN KARANFILIĆ PODRAVKA 18G
- Aleksandrović124,90
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Aman169,99
+1 prodavnica6.938,89 din/kg
−11%KAFA MLEVENA STRONG DOBRO JUTRO 100G
- Aleksandrović89,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Aroma195,20
+3 prodavnice899,90 din/kg
−11%ČAJ VOĆNI MAGIC MOMENTS TEEKANNE 50G
- Sunce (Qvattro)%294,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Super Vero342,99
+3 prodavnice5.899,80 din/kg
−11%RAKIJA DUNJA 0.7L MAXIM
- Mega Maxi%1.999,00
- Aman2.099,99
- Super Vero2.104,99
+3 prodavnice2.855,71 din/l- −10%
Krema 150ml REGENERATIVE Hema
- Euro Ša M%174,90
- Aleksandrović189,99
- Trnava Promet213,00
+3 prodavnice1.166,00 din/l - −10%
Krema 150ml PROPOLIS Hema
- Euro Ša M%174,90
- Mikromarket175,00
- Aleksandrović189,99
+3 prodavnice1.166,00 din/l
−10%VITAL KECAP BLAGI 100g
- Super Vero%34,99
- Euro Ša M38,00
- Šumadija Market39,00
+3 prodavnice349,90 din/kg
−10%BRAŠNO PŠENIČNO TIP-850 SENTELLA 1KG
- Cash & Carry Plus39,99
- Metalac Market%43,99
- Europrom49,90
+3 prodavnice39,99 din/kg
−10%GUMENE BOMBONE GROZDJE AMOS 65G
- Euro Ša M%167,90
- Aleksandrović199,99
- Aroma199,99
+3 prodavnice2.583,08 din/kg
−10%PAULANER WEISSBIER PIVO LIM 0.5l
- ZAM%149,90
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Šumadija Market177,00
+3 prodavnice299,80 din/l- −10%
Zamrznute čoko krofne 6x55g
- Svetofor273,77
- Mere289,90
- Europrom299,90
+3 prodavnice829,61 din/kg - −10%
TO! GALETE PIRINCANE KLASICNE 100GR
- ZAM%44,90
- BB Trade%44,99
- Europrom49,90
+3 prodavnice449,00 din/kg - −10%
TO! GALETE PIRINCANE LAN I SUNCOKRET 100GR
- ZAM%44,90
- BB Trade%44,99
- Europrom49,90
+3 prodavnice449,00 din/kg
−10%SALAMA DOMAĆA ZLATIBORAC RF
- RIČ1.699,99
- Maxi · Mega Maxi%1.799,00
- Europrom1.849,90
+2 prodavnice
−10%ZAČIN ZA SALATU VEGETA NATUR 30G
- Aleksandrović54,90
- Trnava Promet80,00
- Super Vero%89,99
+3 prodavnice1.830,00 din/kg
−10%SOS DELISH SENDVIČ GURMAN 300G
- Euro Ša M179,00
- Super Vero199,99
- Univerexport207,17
+3 prodavnice596,67 din/l
−10%KAŠICA HIPP PAŠKANAT 125G
- Aksa189,00
- Lilly%215,99
- Mercator · Roda239,99
+2 prodavnice1.512,00 din/kg
−10%GEL ZA TUŠIRANJE CREME CARE NIVEA 650ML
- Aman%359,99
- Medius389,99
- Univerexport399,99
+3 prodavnice553,83 din/l- −10%
KAFA MLEVENA 200GR BRAZIL
- Trlić%359,99
- Euro Ša M%366,90
- Transkom 94385,00
+3 prodavnice1.799,95 din/kg
−10%Kinder bueno white T1x20 90ml
- Čutura169,99
- Super Vero189,99
- Prima199,50
+3 prodavnice2.741,77 din/kg
−10%RATLUK YUMIS ORAH 190g
- Tekijanka%124,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Šumadija Market152,00
+3 prodavnice657,84 din/kg
−10%PITA MINI SA SIROM 600G BELLA
- Cash & Carry Plus339,99
- Super Vero%344,99
- Mercator · Roda369,99
+2 prodavnice566,65 din/kg
−10%MASLINA LIBERO PREMIUM CRNA SK PR.KALAMATA 360M
- Cash & Carry Plus300,00
- Šumadija Market325,00
- Roda%367,99
+3 prodavnice882,35 din/kg
−10%SMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FLORA 1KG
- BB Trade%199,99
- Medius219,99
- Šumadija Market246,00
+3 prodavnice199,99 din/kg
−9%VODA NEGAZIRANA ROSA 4X1,5L
- Gomex%239,99
- Aleksandrović249,99
- Transkom 94259,00
+3 prodavnice40,00 din/l
−9%VINO BELO CATARRATO CHARDONNAY 0,75L
- Mega Maxi%1.249,00
- Univerexport1.349,00
- Roda1.349,99
+3 prodavnice1.665,33 din/l
−9%MILKA JACOBS 3u1
- Trlić29,00
- Prima%29,90
- Europrom34,90
+3 prodavnice2.338,71 din/kg
−9%CREAMY FINGERS BISKVIT JAGODA 170g
- Sunce (Qvattro)%144,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Idea · Mercator · Roda189,99
+1 prodavnica852,88 din/kg
−9%SEJK COKOLADA 250ML STAY STRONG PRO
- Sunce (Qvattro)%144,99
- Gomex154,01
- Aroma155,60
+3 prodavnice579,96 din/l
−9%LINO CRUNCH 375g PODRAVKA
- Sunce (Qvattro)%389,99
- Šumadija Market470,00
- Super Vero485,99
+3 prodavnice1.039,97 din/kg
−9%GRANOLA PROTEIN TREŠNJA GO ON 300G
- Super Vero%589,99
- Idea · Mercator · Roda649,99
- Univerexport688,50
+1 prodavnica1.966,63 din/kg
−9%SKUŠA SALATA BALANCE DELAMARIS 170G
- Roda%327,99
- Idea · Mercator%347,99
- Univerexport349,99
+2 prodavnice1.929,35 din/kg
−9%VOĆNI MIX 450G SMRZ FLORA
- BB Trade%359,99
- Senta Promet359,99
- Mercator · Roda404,99
+2 prodavnice799,98 din/kg
−9%HRANA ZA MAČKE PILETINA ONE ADULT CAT 85G
- Mega Maxi%99,99
- Univerexport109,35
- Fortuna Market109,90
+3 prodavnice1.176,35 din/kg
−9%SIRCE ALKOHOLNO DR.ANDRA 500ML
- Cash & Carry Plus89,99
- Aman%99,99
- Čutura99,99
+3 prodavnice179,98 din/l
−9%HEAD&SHOULDERS VOLUME 330ml
- RIČ589,99
- Super Vero%599,99
- Trlić599,99
+3 prodavnice1.787,85 din/l
−9%SMRZNUTO MESO PANIRANI PILEĆI FRITESI CEKIN 600G
- BB Trade%829,88
- RIČ889,99
- Super Vero914,99
+3 prodavnice1.383,13 din/kg
−9%VINO CRVENO VRANAC NIKOLAS 0.75L
- Trnava Promet%295,00
- Cash & Carry Plus299,99
- Aleksandrović309,99
+3 prodavnice393,33 din/l
−9%Sirce jabukovo Pvc 1/1 Dr Andra
- Trnava Promet%163,00
- Aleksandrović179,99
- Fortuna Market189,99
+3 prodavnice163,00 din/l- −9%
DR MILK DUGOTRAJNO MLEKO 2.8%mm 1.5 L
- Medius%154,90
- Aleksandrović159,99
- Trlić164,99
+3 prodavnice103,27 din/l
−9%DANA KOKTEL MA TAI 0,7L
- Euro Ša M%514,90
- Aleksandrović549,99
- Tekijanka588,49
+3 prodavnice735,57 din/l
−9%BOMBONE PEELERZ GUMM PEACH 65G AMOS
- Euro Ša M%167,90
- Aman179,99
- Aleksandrović199,99
+3 prodavnice2.583,08 din/kg- −9%
*Cokolada DOLCATERRA Irish cream 0200 12
- Šumadija Market249,90
- Cash & Carry Plus249,99
- Trnava Promet%253,00
+3 prodavnice1.249,50 din/kg


































