Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA ZA MAČKE FELIX MESO 1.4 KG

HRANA ZA MAČKE FELIX MESO 1.4 KG
Pakovanje 1,4 kg 5 prodavnica Barkod 8445292288828
699,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi, na akciji do 07.10.
499,99 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
699,99 din761,99 din499,99 din/kg
-
699,99 din761,99 din499,99 din/kg
-
699,99 din799,99 din499,99 din/kg
-
699,99 din799,99 din499,99 din/kg
-
699,99 din799,99 din499,99 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 761,99 | 799,99 |
| 01.09.2026. | 761,99 | 799,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA MAČKE FELIX MESO 1.4 KGIdea, Mercator, Roda
- Hrana za macke suva Felix meso 1,4kgMaxi, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −54 % po kg
Dax hrana za macke govedina 1kg
- Šumadija Market232,00
- Lion Pet Shop234,99
232,00 din/kg
−48 % po kgRENO HRANA ZA MACKE GOVEDINA 1 KG
- Cash & Carry Plus259,99
- Mikromarket265,00
- Aman349,99
+1 prodavnica259,99 din/kg
−48 % po kgHRANA ZA MACKE RENO SA PILETINOM 1KG
- Cash & Carry Plus259,99
- Aman349,99
- Šumadija Market400,00
259,99 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−27%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−29%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Aman%249,99
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%269,99
+29 prodavnica925,89 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg











