Cene → Slatkiši i žitarice → NOVOGODIŠNJI ADVENT CALENDAR KINDER BUENO 181G

NOVOGODIŠNJI ADVENT CALENDAR KINDER BUENO 181G
Pakovanje 181 g 5 prodavnica Barkod 8000500446706
1.149,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
6.353,54 din/kg
Najskuplje je 1.499,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.149,99 din6.353,54 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.149,99 din6.353,54 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.149,99 din6.353,54 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.199,99 din6.629,78 din/kg+50,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.499,00 din8.281,77 din/kg+349,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 1.149,99 | 1.149,99 |
| 01.09.2026. | 1.149,99 | 1.149,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ČOKO ADV CALENDAR KINDER BUENO 181GIdea, Mercator, Roda
- Kinder Bueno Advent Kalendar 181gMaxi
- NOVOGODIŠNJI ADVENT CALENDAR KINDER BUENO 181GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

NOVOGODIŠNJI PAKETIĆ SWISSLION 1220G KESA
- Fortuna Market1.099,99
- Mikromarket1.199,00
- Aleksandrović1.199,99
+5 prodavnica901,63 din/kg
NOVOGODISNJI PAKETIC 835g RS
- Prima699,99
- VUM899,99
- BB Trade929,25
+5 prodavnica838,31 din/kg
−27%NOVOGODIŠNJI PAKETIĆ ČOKO LABUDOVIĆ 65G
- Idea%120,00
- Mercator%120,00
- Roda%120,00
+5 prodavnica1.846,15 din/kg
NOVOGODISNJI NOVCICI 45g SWEET
- Aksa149,00
- Europrom149,90
- Trlić149,99
+4 prodavnice3.311,11 din/kg
NOVOGODISNJI PAKETIC 70g SWEET
- Aksa125,00
- Idea149,99
- Mercator149,99
+4 prodavnice1.785,71 din/kg
NOVOGODIŠNJI ADVENT CALENDAR ROCHER 258G
- Leon899,99
- Univerexport1.999,99
- Idea2.099,99
+2 prodavnice3.488,33 din/kg
−44%Novogodisnji Paketic 930g *Kras* 110595
- Idea%700,00
- Mercator%700,00
- Roda%700,00
+2 prodavnice752,69 din/kg
NOVOGODISNJI PAKETIC PREMIUM 1100G
- Prima989,99
- Gomex1.299,99
- VUM1.299,99
+1 prodavnica899,99 din/kg










