Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.617 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−13%MILKA CHOCO KEKS 300g
- Fortuna Market%389,99
- Trlić399,99
- Europrom469,90
+3 prodavnice1.299,97 din/kg
−13%KAFA ORGANSKA INSTANT BEZ KOFEINA SUPERFOOD 100G
- Univerexport%1.244,99
- Super Vero1.281,99
- Idea1.282,50
+3 prodavnice12.449,90 din/kg
−13%KAFA ORGANSKA INSTANT SUPERFOOD 100G
- Univerexport%1.244,99
- Super Vero1.281,99
- Idea1.282,50
+3 prodavnice12.449,90 din/kg- −13%
SOK JABUKA GOG 750ML
- Idea248,01
- Mercator248,01
- Roda248,01
+3 prodavnice330,68 din/l
−13%VOĆNI DEZERT JABUKA+BANANA+KEKS ORGANIC HIPP 100G
- Aksa%159,00
- Lilly%169,99
- Cash & Carry Plus179,99
+3 prodavnice1.590,00 din/kg- −13%
*Sprej za telo LADY'S SECRET 0250 Vanilla
- Euro Ša M%299,90
- Cash & Carry Plus309,99
- Trnava Promet339,00
+3 prodavnice1.199,60 din/l - −13%
KAFA UNO CLASSIC 200G
- Metalac Market%299,99
- Gomex359,99
- Idea359,99
+3 prodavnice1.499,95 din/kg
−13%KAFA MLEVENA SAMBA 100G
- Cash & Carry Plus199,99
- Leon199,99
- Univerexport%199,99
+3 prodavnice1.999,90 din/kg
−13%SCHWEPPES BITTER LEMON 4X0.33L
- Idea%220,00
- Mercator%220,00
- Roda%220,00
+3 prodavnice166,67 din/l
−13%MLEKO SVEŽE 2,8%MM 1,5L PET DR MILK
- Idea%173,99
- Mercator%173,99
- Roda%173,99
+3 prodavnice115,99 din/l
−13%TUNJ U E DEC. MASL. ULJU 3*60G MAREBLU
- Čutura469,99
- Aman599,99
- Super Vero%643,99
+3 prodavnice2.611,06 din/kg
−13%PANIRANI RIBLJI STAPICI POLAR FOOD
- Roda%234,99
- Cash & Carry Plus239,98
- Idea%244,99
+3 prodavnice939,96 din/kg
−13%KREMA ZA RUKE SWEET JOY MIMI 50ML
- Idea%119,99
- Mercator%119,99
- Roda%119,99
+3 prodavnice2.399,80 din/l- −13%
STANIC KLASIK TORTE SREDNJI SNIT 1500G
- BB Trade%1.599,88
- Senta Promet1.729,99
- Medius1.799,99
+3 prodavnice1.066,59 din/kg
−13%ARIEL KAPSULE COLOR 12 KOM
- Medius%549,90
- Cash & Carry Plus569,99
- Fortuna Market619,99
+3 prodavnice45,83 din/kom
−13%KREMA ZA LICE DNEVNA FACIAL NIVEA 100ML
- RIČ529,99
- Trnava Promet544,00
- Lilly%549,99
+3 prodavnice5.299,90 din/l
−13%KREMA ZA LICE DNEVNA HRANLJIVA FACIAL NIVEA 100ML
- RIČ529,99
- Trnava Promet544,00
- Lilly%549,99
+3 prodavnice5.299,90 din/l
−13%ČETKICA ZA ZUBE WHITE LACALUT
- Cash & Carry Plus434,99
- Idea%459,99
- Mercator%459,99
+3 prodavnice
−13%DOR BLU ECHEN SIR SA PLAVOM PLESNI 100G
- Aleksandrović199,99
- Sunce (Qvattro)%235,99
- BB Trade263,97
+3 prodavnice1.999,90 din/kg
−13%SREDSTVO ZA KUPATILO KH-7 500ML
- Idea%289,99
- Mercator%289,99
- Roda%289,99
+3 prodavnice579,98 din/l
−13%Hipp 3 Junior mleko Organic 500g 12m+
- Idea%1.399,00
- Mercator%1.399,00
- Roda%1.399,00
+3 prodavnice2.798,00 din/kg- −13%
SMRZNUTO PECIVO MREŽICA ŠUNKA HLEB&KIFLE 150G
- Idea%104,99
- Mercator%104,99
- Roda%104,99
+3 prodavnice699,93 din/kg
−13%DŽEM DOMAĆI EKSTRA KAJSIJA MOĆ PLANINE 420G
- Fortuna Market349,99
- Univerexport%349,99
- Maxi Online408,99
+3 prodavnice833,31 din/kg
−13%DŽEM DOMAĆI EKSTRA ŠIPURAK MOĆ PLANINE 420G
- Univerexport%349,99
- Fortuna Market359,99
- Maxi Online384,99
+3 prodavnice833,31 din/kg
−12%KAFA INSTANT JACOBS CRONAT GOLD 100G
- BB Trade%699,99
- Prima844,00
- Europrom899,90
+3 prodavnice6.999,90 din/kg
−12%MASLINE ZELENE SA PAPRIKOM LIBERO 700G
- Trlić449,99
- Univerexport%449,99
- Idea508,72
+3 prodavnice642,84 din/kg
−12%Farba GARNIER color nat 6 tamno plava 3
- Aleksandrović279,99
- Trnava Promet%359,00
- dm399,00
+3 prodavnice
−12%Filter Caj Kardiovit 120/80 20g Vitamin
- Aleksandrović74,99
- Aroma%119,99
- Senta Promet137,06
+3 prodavnice3.749,50 din/kg
−12%IL CAPITANO PASIRANI PARADAJZ 500ml
- Mere69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Metalac Market79,00
+3 prodavnice139,80 din/l- −12%
MED ORGANSKI LIPOV KRNJEVAC 450G
- Super Vero703,99
- Idea749,80
- Mercator749,80
+3 prodavnice1.564,42 din/kg
−12%TOALETNA VODA VOYAGE MEN ELODE 100ML
- Aleksandrović789,90
- Cash & Carry Plus869,99
- Super Vero%899,99
+3 prodavnice7.899,00 din/l
−12%Gillette MACH3 C.drška+6 dopuna+postolje
- Super Vero%2.109,99
- Idea2.379,00
- Mercator2.379,00
+3 prodavnice
−12%Vino Merlot 0750 Nikolas Trade 6
- Trnava Promet%295,00
- Mega Maxi299,99
- Profi299,99
+3 prodavnice393,33 din/l
−12%MBeauty crna detox maska bubble 20g
- Super Vero%184,99
- Roda219,99
- Mercator229,99
+3 prodavnice9.249,50 din/kg
−12%COREGA KREMA/UČ.PROT. POWER MAX 40g
- dm799,00
- Super Vero%898,99
- Idea999,99
+3 prodavnice19.975,00 din/kg
−12%NAPITAK OD BADEMA BARISTA ALPRO 1L
- Univerexport%471,99
- Metro477,32
- Idea497,25
+3 prodavnice471,99 din/l
−12%UBRUS FRESH XXL 2/1
- Euro Ša M%149,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Super Vero199,99
+3 prodavnice74,95 din/kom
−12%benlian pirinčana štanglica čoko-kar.80g
- Aleksandrović299,99
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+3 prodavnice3.749,88 din/kg- −12%
MIX TOPLJENI SIR 140 G TROUGLICI
- Tekijanka145,70
- Medius%149,90
- Trlić159,99
+3 prodavnice1.040,71 din/kg - −12%
BITTER LEMON FRUTELLA 2L
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet73,00
- Soulfood%74,99
+3 prodavnice30,00 din/l
−12%KOBASICA EXTRAWURST EFEF 300G
- Univerexport114,99
- Aman%149,99
- Senta Promet149,99
+3 prodavnice383,30 din/kg
−12%MOLPED NIGHT ULOSCI PURE&SOFT 6/1
- Euro Ša M%137,90
- Trlić%149,99
- Europrom159,90
+3 prodavnice22,98 din/kom
−12%VISNJA BELA COKOLADA GRACIA 1.6kg GELATO
- RIČ%1.049,99
- Euro Ša M1.335,00
- Trlić1.389,00
+3 prodavnice656,24 din/kg- −12%
DUVAN CVARCI 200G "TRLIC"
- VP Dima%269,90
- Idea289,99
- Mercator289,99
+3 prodavnice1.349,50 din/kg
−11%BEBI VOĆNI PIRE NUTRINO ĆURETINA, POVRĆE 190G
- Aksa%235,00
- Aleksandrović249,99
- Aroma250,40
+3 prodavnice1.236,84 din/kg- −11%
ŠEĆER U PRAHU 200G UNIJAPAK
- BB Trade53,97
- Medius%56,90
- VP Dima69,00
+3 prodavnice269,85 din/kg
−11%Granum Food Bademov puter 170g
- Super Vero718,99
- Roda%719,99
- dm729,00
+3 prodavnice4.229,35 din/kg
−11%Fishermans Visnja 25g mentol pastile crv
- Euro Ša M115,00
- BB Trade159,97
- Aleksandrović159,99
+3 prodavnice4.600,00 din/kg

































