Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.138 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−9%Voćni Nektar Next Bući Bući Narandža 0,2 l Brik
- Cash & Carry Plus49,99
- Čutura49,99
- Gomex%49,99
+29 prodavnica249,95 din/l
−6%Kefir Balans 2,8% mm 950 g PET
- Cash & Carry Plus149,99
- Europrom159,90
- Sunce (Qvattro)%164,99
+29 prodavnica157,88 din/kg
−58%Sjaj za Mašinsko Pranje Suđa Briliant Somat 750 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- RIČ299,99
- Trnava Promet305,00
+26 prodavnica399,99 din/l
−53%Keks Duofil Kakao i Narandža Štark 135 g
- Idea · Mercator · Roda%75,00
- Mikromarket82,99
- Čutura127,00
+26 prodavnica555,56 din/kg
−50%Energetsko Piće Guarana Joker Peach 0,5 l
- Univerexport%49,99
- Maxi · Mega Maxi%74,99
- Transkom 94%79,90
+27 prodavnica99,98 din/l
−48%Deo Roll-On Pink Passion Fa 50 ml
- Europrom%199,90
- Fortuna Market219,99
- Medius%239,90
+28 prodavnica3.998,00 din/l
−47%Napolitanke Narandža&Kakao Štark 130 g
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Senta Promet126,41
- Metro139,00
+26 prodavnica615,38 din/kg
−43%Začin za Piletinu 4 Sira C 32 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Metalac Market%99,99
+26 prodavnica3.124,69 din/kg
−43%Testenina Špagete N.3 Barilla 500 g
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Senta Promet129,99
- Cash & Carry Plus135,00
+26 prodavnica239,98 din/kg
−42%Voćni Napitak Nije Svejedno Pomorandža 1,5 l PET
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- VP Dima%109,90
- ZAM%119,90
+26 prodavnica59,99 din/l
−42%Deo Sprej Divine Moments Fa 150 ml
- Trnava Promet%199,00
- Fortuna Market219,99
- VUM%248,00
+28 prodavnica1.326,67 din/l
−42%Žitni Bar Med&Kajsija Wellness 23 g
- Metalac Market%32,99
- Morava%34,90
- Trlić%34,99
+28 prodavnica1.434,35 din/kg
−42%Čokolada Mini Leo Go Milka 48 g
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Čutura72,00
- Aman%79,99
+26 prodavnica1.458,13 din/kg
−41%Toaletni Papir 3Sl Soft&Light Perfex 10/1
- Transkom 94199,00
- Šumadija Market199,90
- Aman%219,99
+28 prodavnica19,90 din/kom
−41%Dodatak za Makarone 4 Vrste Sira C 30 g
- Univerexport%79,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Metalac Market%99,99
+28 prodavnica2.666,33 din/kg
−40%Deo Sprej Original Borotalco 150 ml
- Cash & Carry Plus337,99
- Europrom349,90
- Sunce (Qvattro)%349,99
+28 prodavnica2.253,27 din/l
−40%Keks Medelice Brownie Čoko Medela 40 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Leon29,99
- Trlić%29,99
+28 prodavnica749,75 din/kg
−40%Čokolada Mlečna Schoco&Keks Milka 300 g
- Aman%299,99
- Euro Ša M380,00
- Cash & Carry Plus399,99
+28 prodavnica999,97 din/kg
−39%Mleko UHT Zdravo 2% mm 1 l TB
- Cash & Carry Plus89,99
- BB Trade%94,99
- Sunce (Qvattro)%94,99
+28 prodavnica89,99 din/l
−39%Čokolada Mini Lion 42 g
- RIČ%54,99
- ZAM%59,90
- Čutura59,99
+28 prodavnica1.309,29 din/kg
−39%Hleb Bake Rolls Pizza Tuc 150 g
- Prima%119,90
- Trnava Promet156,00
- Aman%159,99
+28 prodavnica799,33 din/kg
−38%Žitni Bar Žitarice&Brusnica Vitanova 25 g
- Trnava Promet%30,00
- Euro Ša M%34,90
- Transkom 9434,90
+28 prodavnica1.200,00 din/kg
−38%Sredstvo za Čišćenje Cream Original Arf 400 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus212,30
- Senta Promet216,19
+27 prodavnica499,98 din/l
−38%Boni Perfex Jumbo Kuhinjski Ubrus 1/1 2Sl
- Transkom 9499,00
- Čutura%99,99
- Leon99,99
+28 prodavnica353,57 din/kg
−38%Sredstvo za Kupatilo u Spreju Anti Calc. Cif 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Metro239,99
+27 prodavnica399,98 din/l
−37%Mešoviti Proizvod Krem za Pripremanje Šlaga Patisserie 500 ml
- Univerexport%189,99
- Cash & Carry Plus192,99
- Metro194,00
+28 prodavnica379,98 din/l
−36%Napolitanke Lešnik Bambi 185 g
- Sunce (Qvattro)%87,99
- Euro Ša M89,00
- Europrom89,90
+28 prodavnica475,62 din/kg
−35%Bombonjera Vitaminka Atlantis Školjke 200 g
- Šumadija Market379,90
- Cash & Carry Plus399,99
- Idea · Mercator · Roda%399,99
+26 prodavnica1.899,50 din/kg
−35%Sapun Exfoliating Dove 90 g
- Trnava Promet%89,00
- RIČ89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−35%Čaj Nana Welton 20 g
- Šumadija Market79,90
- Cash & Carry Plus79,99
- Trlić%84,99
+28 prodavnica3.995,00 din/kg
−34%Toaletni Papir 3Sl Cashmere Peach Zewa 10/1
- RIČ429,99
- Metalac Market437,41
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%449,99
+26 prodavnica43,00 din/kom
−34%Vlažne Maramice Baby Fresh Pampers 80/1
- VP Dima%159,90
- Metalac Market199,00
- Prima199,00
+28 prodavnica2,00 din/kom
−33%Energetsko Piće Red Bull 0,25 l
- Medius%119,90
- Metalac Market%119,99
- Super Vero%119,99
+28 prodavnica479,60 din/l
−33%Kroasan Jagoda 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Aman%69,99
- Cash & Carry Plus69,99
+26 prodavnica999,83 din/kg
−33%Pasta za Zube Super White Kolynos 125 ml
- Morava%145,00
- Super Vero%159,99
- Trnava Promet163,00
+28 prodavnica1.160,00 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana Azijana Lucky Can 0,25 l
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Trnava Promet%66,00
- Cash & Carry Plus69,99
+26 prodavnica239,96 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana Zero 0,25 l
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Aroma%64,99
- Cash & Carry Plus69,99
+26 prodavnica239,96 din/l
−32%Čokolada Galeb Mlečna 80 g Pionir
- Sunce (Qvattro)99,99
- Leon%125,99
- Cash & Carry Plus129,99
+28 prodavnica1.249,88 din/kg
−31%Pašteta Jetrena Carnex 50 g
- Šumadija Market49,90
- ZAM%49,90
- Metalac Market%49,99
+28 prodavnica998,00 din/kg
−31%Sok Knjaz Remix 1,5 l Kruška PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
−31%Sir President Somborska 250 g
- Šumadija Market199,90
- Čutura%199,99
- Univerexport%209,99
+28 prodavnica799,60 din/kg
−30%Deo Stik Men Captain Old Spice 50 ml
- Senta Promet319,99
- Medius%349,90
- ZAM%349,90
+28 prodavnica6.399,80 din/l
−30%Začin Peršun List 7 g CP
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Trnava Promet59,00
- Univerexport%59,99
+26 prodavnica8.284,29 din/kg
−29%Voćni Napitak Bravo Multivitamin 1,5 l PET
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
- ZAM%119,90
+28 prodavnica79,33 din/l
−29%Suncokret Prženi Slani Mogyi 200 g
- Cash & Carry Plus164,99
- VP Dima166,00
- Super Vero%166,99
+28 prodavnica824,95 din/kg
−29%Voćni Nektar Happy Day Happy Multivitamin 1 l Brik
- Sunce (Qvattro)%129,99
- Morava144,00
- Medius%149,90
+28 prodavnica129,99 din/l
−29%Kobasica Fruštuk Slajs Neoplanta 100 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%159,99
- Leon179,99
- Cash & Carry Plus198,99
+26 prodavnica1.599,90 din/kg
−29%Energetsko Piće Guarana Mojito 0,5 l
- Medius%74,90
- Maxi · Mega Maxi%74,99
- Transkom 9479,90
+27 prodavnica149,80 din/l































