Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → PEPSI TWIST 1,5L

PEPSI TWIST 1,5L
Pakovanje 1,5 l 30 prodavnica Barkod 8600037998855
109,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
73,27 din/l
Najskuplje je 159,99 din, +46% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
109,90 din73,27 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula114,99 din76,66 din/l+5,09 din
-
128,11 din85,41 din/l+18,21 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun128,11 din
- Beograd · Metro, Krnjača128,11 din
- Beograd · Metro, Vidikovac128,11 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta129,00 din86,00 din/l+19,10 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta129,90 din86,60 din/l+20,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova129,99 din86,66 din/l+20,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta129,99 din86,66 din/l+20,09 din
-
129,99 din86,66 din/l+20,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta129,99 din86,66 din/l+20,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu129,99 din86,66 din/l+20,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd137,00 din91,33 din/l+27,10 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta138,00 din92,00 din/l+28,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta139,90 din93,27 din/l+30,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta139,97 din93,31 din/l+30,07 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta142,00 din94,67 din/l+32,10 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta144,90 din96,60 din/l+35,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad144,99 din96,66 din/l+35,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta144,99 din96,66 din/l+35,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta144,99 din96,66 din/l+35,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta144,99 din96,66 din/l+35,09 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta144,99 din96,66 din/l+35,09 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta144,99 din96,66 din/l+35,09 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta149,99 din99,99 din/l+40,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta155,00 din103,33 din/l+45,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta159,99 din106,66 din/l+50,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 114,99 | 139,99 |
| 29.09.2026. | 99,90 | 139,99 |
| 28.09.2026. | 99,90 | 139,49 |
| 24.09.2026. | 99,90 | 134,99 |
| 23.09.2026. | 99,90 | 133,90 |
| 22.09.2026. | 99,90 | 131,40 |
| 01.09.2026. | 99,90 | 129,99 |
Promene cene
- Šumadija Market 01.10. 99,90 → 137,00 din +37%
- Transkom 94 01.10. 139,00 → 109,90 din -21%
- Podunavlje 30.09. 134,99 → 149,99 din +11%
- Europrom 30.09. 129,90 → 139,90 din +8%
- Super Vero 29.09. 129,99 → 144,99 din +12%
- Euro Ša M 29.09. 136,00 → 142,00 din +4%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PEPSI TWIST 1.5L PET KNJAZ MILOSAman
- SOK GAZIRANI PEPSI TWIST 1,5L PETAroma, City
- SOK PEPSI TWIST 1.5L PETBB Trade, Senta Promet
- SOK PEPSI TWIST 1.5LCash & Carry Plus, Tekijanka
- SOK PEPSI TWIST PET 1.5LX9Čutura
- PEPSI TWIST LIMUN 1,5L PETEuro Ša M
- PEPSI TWIST LIMUN 1.5lEuroprom
- SOK PEPSI TWIST 1,5LIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%PEPSI MAX 0,5L
- Idea · Mercator · Roda%69,69
- Cash & Carry Plus69,99
- Metalac Market%69,99
+32 prodavnice139,38 din/l
−20%PEPSI 0,33L
- Šumadija Market59,90
- BB Trade%59,99
- Cash & Carry Plus59,99
+33 prodavnice181,52 din/l
PEPSI 2X1,5L
- Metro165,59
- Aleksandrović189,99
- ZAM209,90
+33 prodavnice55,20 din/l
−20%PEPSI MAX 0,33L
- Šumadija Market59,90
- VP Dima%59,90
- BB Trade%59,99
+32 prodavnice181,52 din/l
PEPSI MAX 1,5L
- Cash & Carry Plus108,99
- Leon121,99
- Metro128,11
+30 prodavnica72,66 din/l
−25%PEPSI 2L
- Europrom119,90
- Medius%119,90
- Šumadija Market119,90
+30 prodavnica59,95 din/l
Pepsi Strawberry 0.33L CAN
- Leon69,99
- Cash & Carry Plus72,99
- Aleksandrović74,99
+30 prodavnica212,09 din/l
−28%PEPSI 0,5L
- Soulfood%64,99
- Idea · Mercator · Roda%69,69
- Cash & Carry Plus69,99
+27 prodavnica129,98 din/l



