Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.178 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−10%Džem Kajsija Natur Kop 630 g
- Univerexport389,99
- Europrom403,00
- Aman%439,99
+6 prodavnica619,03 din/kg
−10%Pelene Pampers Pants 5 JP 12-17 kg 48/1
- ZAM1.749,90
- Fortuna Market1.899,99
- Lilly%1.929,99
+6 prodavnica36,46 din/kom
−10%Namaz Vegetal Klasik 75 g Compass
- Cash & Carry Plus79,99
- Mere81,90
- VP Dima89,00
+6 prodavnica1.066,53 din/kg- −10%
File Pileći Dimljeni Neoplanta
- Cash & Carry Plus1.224,99
- Idea · Mercator · Roda%1.349,90
- Aman1.429,99
+4 prodavnice
−10%Vino Belo Vila Antinori 0,75 l
- Univerexport1.499,00
- Metro1.699,99
- Maxi · Mega Maxi%1.799,00
+5 prodavnica1.998,67 din/l
−10%Rakija Kajsija Šurlan 0,7 l
- Cash & Carry Plus1.699,99
- Soulfood1.899,99
- Mikromarket%1.929,99
+6 prodavnica2.428,56 din/l
−10%Napitak Organski Ovseni Vanila Boom Box 500 ml
- dm179,00
- Maxi Online%194,99
- Idea · Mercator · Roda203,32
+4 prodavnice358,00 din/l
−10%Namaz Biljni Rogač i Agava Šećer Granum 170 g
- Super Vero%324,99
- dm359,00
- Mikromarket365,00
+6 prodavnica1.911,71 din/kg
−10%Tuna Salata Mexicana Delamaris 170 g
- Cash & Carry Plus299,99
- Roda%307,99
- Idea · Mercator%309,99
+5 prodavnica1.764,65 din/kg- −10%
Sardinela To! u Biljnom Ulju 125 g
- Leon85,99
- ZAM89,90
- Tekijanka89,99
+6 prodavnica687,92 din/kg
−9%Krem Sir Cottage Cheese Light 2% mm Olympus 180 g
- Super Vero%204,99
- BB Trade224,97
- Univerexport229,99
+6 prodavnica1.138,83 din/kg
−9%Kaša Protein Crna Čokolada Sweet Fit 80 g
- Aksa169,00
- Super Vero%178,99
- dm189,00
+6 prodavnica2.112,50 din/kg
−9%Aquafresh Pasta 125 ml Freshminty
- Euro Ša M195,00
- Medius%199,90
- Senta Promet200,01
+6 prodavnica1.560,00 din/l
−9%Začin za Gulaš Vitamin 50 g
- BB Trade63,97
- Metro83,99
- Cash & Carry Plus89,99
+6 prodavnica1.279,40 din/kg- −9%
Voda Fina 6 l Balon Negazirana
- Europrom99,90
- ZAM%99,90
- Tekijanka99,99
+6 prodavnica16,65 din/l - −9%
Vlažne Maramice Hit Soft Touch 72/1
- Podunavlje%99,99
- Metalac Market109,00
- Europrom109,90
+6 prodavnica1,39 din/kom
−9%Paw Patrol edt 30ml
- Cash & Carry Plus599,99
- Super Vero%599,99
- Aksa625,00
+6 prodavnica19.999,67 din/l
−9%Mogyi Kikiriki Prženi Slani 85 g
- VP Dima59,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Šumadija Market74,00
+6 prodavnica704,71 din/kg
−8%PePe Bela Menta bombone 80g Paracink
- Mere44,90
- Euro Ša M49,00
- Gomex49,80
+6 prodavnica561,25 din/kg
−8%Deterdžent za Veš White&Color 46 pr Ariel 7 kg
- Metalac Market1.199,00
- Senta Promet1.199,99
- Trnava Promet1.229,00
+6 prodavnica171,29 din/kg
−8%Kobasica Kranjska sa Sirom 320 g Yuhor
- Lidl389,99
- Metro419,99
- Aman%449,99
+6 prodavnica1.218,72 din/kg
−8%Štrudla sa Orasima Kikindska As 500 g
- Morava277,50
- Gomex%453,99
- Luki499,00
+6 prodavnica555,00 din/kg
−8%Sir Ementaler Happy Cow 45% 250 g
- Maxi · Mega Maxi606,99
- Shop&Go630,99
- Super Vero%679,99
+5 prodavnica2.427,96 din/kg
−8%Podloga za Pizzu Pinsa 240 g
- Super Vero%192,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Idea · Mercator · Roda219,99
+4 prodavnice804,13 din/kg
−8%Podoper AJAX 1/1 spring flowers
- Euro Ša M%182,90
- Metro187,00
- Trnava Promet210,00
+6 prodavnica182,90 din/l
−8%Krem Organski sa Lešnikom Nociolata 250 g
- Idea · Mercator · Roda%482,99
- Super Vero521,99
- dm525,00
+4 prodavnice1.931,96 din/kg
−8%Sir Havarti Arla 150 g
- Gomex%349,99
- BB Trade363,97
- Super Vero375,99
+6 prodavnica2.333,27 din/kg
−8%Deterdžent za posuđe AXEL jabuka 450 ml super formula
- Luki99,90
- Cash & Carry Plus105,68
- Euro Ša M109,00
+6 prodavnica222,00 din/l
−8%Voćni Dezert Jabuka Banana Malina Pirinač Nutrino 100 g
- Super Vero%179,99
- dm189,00
- Fortuna Market199,99
+6 prodavnica1.799,90 din/kg
−8%Tamponi Procomfort Mini Ob 8/1
- Trnava Promet212,00
- Fortuna Market229,99
- Super Vero%289,99
+6 prodavnica26,50 din/kom
−7%Barebells PROTEIN BAR WHITE CHOCOLAT.55g
- Aksa299,00
- dm309,00
- BB Trade%309,99
+6 prodavnica5.436,36 din/kg
−7%Barebells S.PROTEIN BAR PEANUT CARAMEL 55g
- BB Trade%309,99
- dm329,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi349,99
+4 prodavnice5.636,18 din/kg
−7%Boja za Kosu Excellence 03 Loreal
- Cash & Carry Plus779,99
- Roda869,99
- Super Vero%869,99
+6 prodavnica
−7%Lan Mleveni Organik 100 g Lučar
- Aksa149,00
- dm149,00
- Podunavlje149,65
+6 prodavnica1.490,00 din/kg- −7%
TORTA MATURSKI RAD zvono
- BB Trade%1.799,88
- Euro Ša M1.875,00
- Transkom 941.919,00
+6 prodavnica1.058,75 din/kg - −7%
Praline Classic Lindt 200 g
- Univerexport%1.299,99
- ZAM1.399,90
- Cash & Carry Plus1.578,85
+6 prodavnica6.499,95 din/kg
−7%Okf Aloe Vera King Grožđe 0,24 l
- ZAM99,90
- Aleksandrović109,99
- Maxi · Mega Maxi%148,69
+5 prodavnica416,25 din/l
−7%Okf Aloe Vera King Ananas 0,24 l
- Cash & Carry Plus97,31
- Aleksandrović109,99
- Maxi · Mega Maxi%148,69
+5 prodavnica405,46 din/l
−7%Puter Bundevin 170 g Granum
- Senta Promet509,99
- Super Vero527,99
- Aksa549,00
+6 prodavnica2.999,94 din/kg
−6%Griz Kukuruzni Stari Mlinar 500 g
- Trlić74,00
- Mega Maxi%94,99
- Idea · Mercator · Roda95,55
+4 prodavnice148,00 din/kg
−6%Biljni Krem za Kuvanje Gran Cucina 500 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Univerexport%238,99
- Metro259,99
+6 prodavnica399,98 din/kg
−6%Labelo 4,4 g Hemigal
- Metro81,98
- Metalac Market109,00
- Gomex%119,99
+6 prodavnica18.631,82 din/kg
−6%Rakija Šljiva Maxim 0,7 l
- Univerexport%1.499,99
- Super Vero1.579,99
- Sunce (Qvattro)1.599,99
+6 prodavnica2.142,84 din/l
−6%Čia Seme Organsko Lučar 100 g
- Podunavlje239,65
- Aksa249,00
- BB Trade257,97
+6 prodavnica2.396,50 din/kg
−6%Kocka za Supu Bujon Kokošija 120 g Aleva
- Trnava Promet188,00
- Cash & Carry Plus199,99
- Mikromarket224,99
+6 prodavnica1.566,67 din/kg
−6%Cvekla MPK 720 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Aleksandrović159,99
- Univerexport%169,99
+6 prodavnica208,32 din/kg- −5%
Rakija Lozovača Žuta Simex 1 l
- Trlić649,00
- Šumadija Market650,00
- Europrom699,90
+6 prodavnica649,00 din/l
−5%Voda Iva Negazirana 6/1
- Fortuna Market95,99
- Trnava Promet%104,00
- VUM118,00
+6 prodavnica16,00 din/l







































