Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ CREATIONS LILY COCCOLINO 1,27L

OMEKŠIVAČ ZA VEŠ CREATIONS LILY COCCOLINO 1,27L
Pakovanje 1,27 l 12 prodavnica Barkod 8720181409691
239,00 din
najjeftinije u prodavnici dm, na akciji do 31.12.
188,19 din/l
Najskuplje je 623,84 din, +161% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
239,00 din399,00 din188,19 din/l
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta359,99 din283,46 din/l+120,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta419,99 din330,70 din/l+180,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta430,00 din338,58 din/l+191,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta436,00 din343,31 din/l+197,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta489,00 din385,04 din/l+250,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta499,90 din393,62 din/l+260,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta569,99 din448,81 din/l+330,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd599,85 din472,32 din/l+360,85 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta599,85 din472,32 din/l+360,85 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta599,85 din472,32 din/l+360,85 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 614,25 – 652,64 din623,84 din491,21 din/l+384,84 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 359,99 | 534,95 |
| 01.09.2026. | 359,99 | 534,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Coccolino WATER LILY omekšivač 1,275ldm
- COCCOLINO CREAT.LILY 1,27L DELISTIRANOEuro Ša M
- OM COCCOLINO CREAT WATER LILY 1.27LIdea, Mercator, Roda
- Omeksivac Coccolino Water Lily 1.27lMaxi, Mega Maxi
- Omekšivač Coccolino Creations Water Lilly 1,27 lMetalac Market
- OPL.COCCOLINO 1.27L CREAT.LILYSenta Promet
- COCCOLINO CREATIONS WATER LILY 1,27LSunce (Qvattro)
- COCCOLINO CREAT.LILY 1,27LTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−20 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ SENSITIVE COCCOLINO 1,45L
- dm%219,00
- Idea%290,00
- Mercator%290,00
+15 prodavnica151,03 din/l
−20 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ BLUE COCCOLINO 1,45L
- dm%219,00
- Idea%290,00
- Mercator%290,00
+17 prodavnica151,03 din/l
−13 % po lCOCCOLINO SENSITIVE OMEKSIVAC 975ML
- dm%159,00
- Trnava Promet287,00
- VP Dima289,00
+10 prodavnica163,08 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online%359,99
- Mega Maxi%359,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Univerexport%419,99
- Euro Ša M%429,90
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−20%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−34%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
- Univerexport%429,99
+34 prodavnice288,33 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l










