Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.174 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −10%
Jogurt Dr Milk 2,8% mm 1,5 Kg+500 g Gratis
- Cash & Carry Plus164,99
- RIČ169,99
- Aleksandrović179,99
+8 prodavnica329,98 din/kg
−10%Jogurt Planinski Milk House 2,8% mm 1,5 kg Boca
- Univerexport169,99
- Aman174,99
- Tekijanka%179,99
+8 prodavnica113,33 din/kg
−10%Keks bez Šećera Bogat Vlaknima Gullon 170 g
- dm169,00
- BB Trade%179,99
- Aksa189,00
+8 prodavnica994,12 din/kg
−10%Kikiriki Puter 170 g Granum
- dm255,00
- Super Vero%263,99
- Senta Promet271,57
+8 prodavnica1.500,00 din/kg
−10%Prašak Merix Gorska Svežina 60Wl/4,5 kg
- Metro886,80
- BB Trade899,97
- Cash & Carry Plus899,99
+8 prodavnica197,07 din/kg
−10%Smrznuto Povrće Kineski Mix Polar Food 400 g
- Maxi · Mega Maxi%184,99
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Aman199,99
+5 prodavnica462,48 din/kg
−9%Seme bundeve ljus.suv. slano 70g Mogyi
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M162,00
- Aleksandrović169,99
+8 prodavnica2.142,71 din/kg
−9%Supa Intstant od Povrća Quik 18 g
- RIČ44,99
- Univerexport%47,99
- Cash & Carry Plus49,99
+8 prodavnica2.499,44 din/kg
−9%Četkica za Zube Oral B 3d White Fresh Med 1+1
- Tekijanka367,80
- VUM389,99
- ZAM%399,90
+8 prodavnica
−9%Salvete 2Sl Pastel 33x33 Fresh 60/1
- Aleksandrović109,99
- Idea · Mercator · Roda%109,99
- Fortuna Market134,99
+6 prodavnica1,83 din/kom
−9%Kolači Kraljica Marija Morsal 300 g
- Cash & Carry Plus354,99
- Europrom469,90
- Šumadija Market470,00
+8 prodavnica1.183,30 din/kg
−9%Sirni Namaz Creame Blanche Začinsko Bilje Meggle 150 g
- Cash & Carry Plus144,99
- Univerexport%159,99
- Super Vero%161,99
+8 prodavnica966,60 din/kg
−9%Čaj Crni Rf Schargo 100 g
- Lidl327,49
- Super Vero%331,99
- Maxi · Mega Maxi%352,99
+7 prodavnica3.274,90 din/kg
−9%Papirne Maramice za Lice 2Sl Box Perfex 100/1
- Leon79,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Super Vero%104,99
+8 prodavnica0,80 din/kom
−9%Hleb Sečeni Švedski Trivit 350 g
- Cash & Carry Plus189,99
- Idea · Mercator · Roda199,99
- Super Vero199,99
+6 prodavnica542,83 din/kg- −9%
Deterdžent ARIEL 5.850kg MS 90 pranja
- Cash & Carry Plus1.899,99
- Metalac Market1.999,00
- Aleksandrović1.999,99
+8 prodavnica324,78 din/kg
−9%Schargo Čaj Višnja 100 g
- Super Vero%331,99
- Cash & Carry Plus339,99
- VP Dima358,00
+8 prodavnica3.319,90 din/kg
−8%Čokolada Mlečna Extra Creamy Lešnik Lindt 80 g
- Super Vero%404,99
- Cash & Carry Plus419,99
- Univerexport%419,99
+8 prodavnica5.062,38 din/kg
−8%Čokolada Mlečna Extra Creamy Milk Lindt 80 g
- Super Vero%404,99
- Cash & Carry Plus419,99
- Univerexport%419,99
+8 prodavnica5.062,38 din/kg
−8%Viski Jameson 0,7 l + 2 Čaše
- Trnava Promet2.620,00
- Šumadija Market2.659,00
- Tekijanka2.699,99
+8 prodavnica3.742,86 din/l
−8%ARIEL MOUNTAIN SPRING Allin1 kapsul.70/1
- Europrom1.899,90
- Metalac Market1.999,00
- Cash & Carry Plus1.999,99
+8 prodavnica27,14 din/kom
−8%Kafa Kraljica Clasic 100 g
- Gomex159,99
- Trlić%164,99
- Euro Ša M165,00
+8 prodavnica1.599,90 din/kg
−8%Brusnica Kandirana Abc Fun&Fit 100 g
- RIČ199,99
- Sunce (Qvattro)199,99
- Šumadija Market205,00
+8 prodavnica1.999,90 din/kg
−8%Crno Beli Lešnik Krem Namaz bez Šećera 300 g
- Idea · Mercator · Roda%724,99
- VUM749,99
- Podunavlje794,99
+6 prodavnica2.416,63 din/kg
−8%Sladoled Multipak Kornet Kinder Bueno 4x90 ml
- Čutura599,99
- Super Vero699,99
- Roda719,99
+8 prodavnica2.419,31 din/kg
−8%Sladoled Kinder Bueno White 248g/360ml
- Čutura599,99
- Super Vero699,99
- Idea · Mercator · Roda729,99
+6 prodavnica2.419,31 din/kg
−8%Smrznuto Voće Borovnica Polar Food 300 g
- Aman299,99
- Maxi · Mega Maxi%318,99
- Prima331,00
+7 prodavnica999,97 din/kg
−8%Suncokret Pečeni Slani u Ljusci Jumbo 200 g
- Tekijanka%129,99
- RIČ149,99
- Aroma151,99
+8 prodavnica649,95 din/kg
−8%Smrznuti Burek sa Sirom Fine Food 810 g
- Transkom 94%450,00
- Luki499,00
- Senta Promet506,66
+8 prodavnica555,56 din/kg
−8%Sufle Malina Ulker 70 g
- Trnava Promet%82,00
- Cash & Carry Plus89,99
- Metro99,00
+8 prodavnica1.171,43 din/kg
−8%Kroasani sa Nutellom 340 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%459,99
- Mercator · Roda479,99
- Metro484,93
+5 prodavnica1.352,91 din/kg
−8%Pahuljice Ovsene Nutry Go Vitalia 500 g
- Idea · Mercator · Roda185,59
- Euro Ša M187,00
- Maxi · Mega Maxi%189,99
+5 prodavnica371,18 din/kg
−8%Pavo Živinska Viršla 1 kg 1/7
- Cash & Carry Plus384,99
- Euro Ša M422,00
- Fortuna Market439,99
+8 prodavnica384,99 din/kg
−8%Kukuruz Šećerac Globus 340 g Lim .
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Univerexport%169,99
+8 prodavnica470,56 din/kg
−8%Cimet Mleveni Aleva 20 g
- Euro Ša M69,00
- Super Vero%73,99
- Metro74,99
+8 prodavnica3.450,00 din/kg
−7%Žitni Bar Brusnica Bonžita 25 g
- Trnava Promet%26,00
- Podunavlje32,99
- Morava35,00
+8 prodavnica1.040,00 din/kg
−7%Sardina u Ulju 125 g Compass
- Soulfood95,00
- Cash & Carry Plus109,99
- VP Dima115,00
+8 prodavnica760,00 din/kg
−7%Voćni Napitak Yippy Crveno Voće 0,33 l PET
- Aroma62,99
- Fortuna Market74,99
- BB Trade75,97
+8 prodavnica190,88 din/l
−6%Elephant Perece Mix Semenki 180 g
- Super Vero%149,99
- Cash & Carry Plus150,00
- Idea · Mercator · Roda169,99
+6 prodavnica833,28 din/kg
−6%Instant Mleko za Bebe 3 Ezp Aptamil 800 g
- Lilly%2.349,99
- Aksa2.399,00
- Univerexport2.399,99
+8 prodavnica2.937,49 din/kg
−5%Vino Rose 0.187 Rubin
- Trnava Promet%135,00
- Šumadija Market149,00
- Fortuna Market149,90
+8 prodavnica721,93 din/l
−4%Vino Crveno Vranac Rubin 0,75 l
- RIČ349,00
- Šumadija Market374,00
- Trnava Promet%385,00
+8 prodavnica465,33 din/l- −4%
Omekšivač AXEL 1600ml Puro
- Cash & Carry Plus399,99
- Euro Ša M426,00
- Čutura449,99
+8 prodavnica249,99 din/l
−75%WC Bref Kuglice 50 g Magnolija
- dm%70,00
- Idea · Mercator · Roda%115,00
- Euro Ša M145,00
+5 prodavnica1.400,00 din/kg
−68%Mlin Himalajska so 99gr
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Medius269,92
- Cash & Carry Plus283,50
+5 prodavnica1.212,12 din/kg
−68%Kocka Kokošija 132 g C
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Euro Ša M181,00
- Senta Promet185,99
+5 prodavnica606,06 din/kg
−67%Balzam za Usne Nivea Labello Classic 4,8 g
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- Aksa%225,00
- BB Trade%229,99
+5 prodavnica18.750,00 din/kg
−65%BIC 3 CLICK Soleil SENSITIVE brij.drška+2 dopuna
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Aman429,99
- dm499,00
+5 prodavnica







































