Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel Tuš Frangipani&Oil 250 ml Nivea

Gel Tuš Frangipani&Oil 250 ml Nivea
Pakovanje 250 ml 10 prodavnica Barkod 9005800397474
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 24.10.
1.199,96 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 469,99 din, +57% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,99 din450,63 din1.199,96 din/l
-
299,99 din449,99 din1.199,96 din/l
-
299,99 din450,63 din1.199,96 din/l
-
Maxi404 radnje u 78 mesta345,99 din1.383,96 din/l+46,00 din
-
345,99 din1.383,96 din/l+46,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta345,99 din1.383,96 din/l+46,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta349,00 din1.396,00 din/l+49,01 din
-
349,99 din1.399,96 din/l+50,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro329,99 din
- Beograd · Metro, Zemun349,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača349,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac349,99 din
- Kragujevac · Metro349,99 din
- Niš · Metro349,99 din
- Novi Sad · Metro349,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad439,99 din1.759,96 din/l+140,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta469,99 din1.879,96 din/l+170,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Maxi · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 345,99 | 444,99 |
| 01.09.2026. | 345,99 | 444,99 |
Promene cene
- Metro 01.10. 329,99 → 349,99 din +6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NIVEA tuš/gel frang.&hawaii 250mldm
- GEL TUŠ FRANGIPANI&OIL 250ML NIVEAIdea, Mercator, Roda
- NIVEA FRANGIPANI & OIL GEL ZA TUSIRANJE 250MLLilly
- Gel za tusir.frangipani&oil Nivea 250mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- 250ML NIVEA SG-FRANGIPANIMetro
- GEL TUŠ NIVEA FRANGIPANI&OIL 250ML BEIERSDORFSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l












