Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Gumene Nimm2 100 g

Bombone Gumene Nimm2 100 g
Pakovanje 100 g 11 prodavnica Barkod 4014400907278
89,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
899,90 din/kg
Najskuplje je 179,00 din, +99% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
89,99 din899,90 din/kg
-
119,99 din156,86 din1.199,90 din/kg+30,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd129,99 din1.299,90 din/kg+40,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta129,99 din1.299,90 din/kg+40,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta129,99 din1.299,90 din/kg+40,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta147,99 din1.479,90 din/kg+58,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta147,99 din1.479,90 din/kg+58,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta149,99 din1.499,90 din/kg+60,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta159,90 din1.599,00 din/kg+69,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta159,99 din1.599,90 din/kg+70,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta179,00 din1.790,00 din/kg+89,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Roda · Idea · Maxi · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 89,99 | 147,99 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 147,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE SMILE GUMMI 100GAroma, City
- BOMBONE SMILE FRUIT 100grCash & Carry Plus
- BOMBONE GUM NIMM2 SMILE GUMMI 100GIdea, Mercator, Roda
- Bombone gumene vocne Nimm2 100gMaxi, Mega Maxi
- BONE SMILEGUMI 100GMikromarket
- NIMM2 BOMBONE SMILEGUMMI 100GTrlić, ZAM
- BOMBONE GUMENE NIMM2 100GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −38 % po kg
Gumene Bombone Jelly Teeth 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg - −38 % po kg
Bombone gumene JELLY worms 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
560,00 din/kg - −38 % po kg
Gumene Bombone Jelly Bears 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg










