Cene → Akcije po artiklima → Sveže i prerađeno meso
Akcije: Sveže i prerađeno meso
1.085 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−24%PAŠTETA ČAJNA GAVRILOVIĆ 100G
- Leon%79,99
- Cash & Carry Plus84,99
- Transkom 9489,99
+19 prodavnica799,90 din/kg
−24%PAŠTETA JETRENA GAVRILOVIĆ 100G
- Leon%79,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Transkom 9489,99
+19 prodavnica799,90 din/kg- −24%
MEK PILECA HRENOVKA 800g
- Sunce (Qvattro)%189,99
- Europrom289,90
237,49 din/kg
−24%PP POLI 500G
- VP Dima%349,90
- Aroma%379,99
- Metalac Market419,00
+17 prodavnica699,80 din/kg- −24%
PRSA PILECA DIMLJENA CCA 2KG YUHOR
- Aroma%1.139,99
570,00 din/kg
−24%ČAJNA KOBASICA SLAJS ZLATIBORAC 100G
- Leon%179,99
- Maxi194,99
- Maxi Online194,99
+28 prodavnica1.799,90 din/kg
−24%PAŠTETA PILEĆA PRSA CARNEX 75G
- Cash & Carry Plus74,99
- Medius%79,90
- Aman99,99
+5 prodavnica999,87 din/kg- −24%
KOBASICA PIPI PILEĆA NEOPLANTA
- Idea%479,90
- Mercator%479,90
- Roda%479,90
+2 prodavnice - −24%
SALAŠKA PANCETA
- IM Matijević%1.299,00
−24%Pariska kobasica 0350 Cekin
- Trnava Promet146,00
- VP Dima156,00
- Čutura%159,99
+14 prodavnica417,14 din/kg
−24%KOBASICA ALPSKA YUHOR 350G
- Trnava Promet%206,00
- VUM224,99
- Cash & Carry Plus229,99
+29 prodavnica588,57 din/kg
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 500G
- Idea%289,99
- Mercator%289,99
- Roda%289,99
+16 prodavnica579,98 din/kg
−24%Usitnjeno mesano meso 500g
- Maxi%289,99
- Maxi Online%289,99
- Mega Maxi%289,99
+2 prodavnice579,98 din/kg- −24%
PRŠUT KOSMAJSKA RF
- Cash & Carry Plus3.649,99
- Idea%4.199,90
- Mercator%4.199,90
+3 prodavnice - −24%
ALPSKA KOBASICA RF MESARA MEDIUS
- Medius%549,90
- −24%
ŠUNKA BARENA NAŠKA NEOPLANTA RF
- Idea%1.299,90
- Mercator%1.299,90
- Roda%1.299,90
+5 prodavnica - −24%
KOBASICA ČAJNA SPECIJAL CARNEX
- Idea%1.299,90
- Mercator%1.299,90
- Roda%1.299,90
+1 prodavnica
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- Idea%194,99
- Mercator%194,99
- Roda%194,99
+35 prodavnica649,97 din/kg
−23%KOBASICA ALPSKA SPECIJAL YUHOR RF
- Cash & Carry Plus594,99
- Univerexport%699,00
- Aman%699,99
+6 prodavnica297,50 din/kg
−23%PILEĆI BATAK SA KARABATKOM CEKIN 500G MAP
- Univerexport%199,00
- Aroma229,99
- RIČ234,99
+8 prodavnica398,00 din/kg
−23%kobasica pili 325gr company bb
- Senta Promet%114,99
- Podunavlje149,99
353,82 din/kg- −23%
PANCETA VP DJURDJEVIC 400
- Sunce (Qvattro)%1.149,99
- −23%
PIPINA HRENOVKA SA SIROM 230G BO
- IM Matijević%119,00
517,39 din/kg - −23%
ŠUNKA ZA PIZZU NEOPLANTA
- Tekijanka%649,99
−23%PILECA KRILA OHLADJENO
- IM Matijević%299,00
−23%ČAJNA KOBASICA SLAJS CARNEX 100G
- Euro Ša M169,00
- BB Trade%199,88
- Cash & Carry Plus199,99
+13 prodavnica1.690,00 din/kg- −23%
PASTETA CAJNA 50GR-CARNEX
- Europrom%49,90
998,00 din/kg - −23%
PASTETA JETRENA 50G-CARNE
- Europrom%49,90
998,00 din/kg - −23%
PASTETA SUNKA 50G-CARNEX
- Europrom%49,90
998,00 din/kg - −23%
MESNI NAREZAK 100G-PVC CARNEX
- Europrom%99,90
999,00 din/kg
−23%PAŠTETA PILEĆA CARNEX 50G
- Cash & Carry Plus54,99
- Euro Ša M59,00
- Aman%59,99
+20 prodavnica1.099,80 din/kg
−23%PAŠTETA KOKOŠIJA JUNIOR ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Aman%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+33 prodavnice1.051,58 din/kg- −23%
SPECIJAL ČAJNA KOBASICA RF (NAŠA KUĆA)
- Europrom%999,90
- Morava%1.159,90
- Luki1.299,00
+2 prodavnice999,90 din/kg
−23%PIZZA ŠUNKA TOPOLA 320G
- Cash & Carry Plus221,99
- Univerexport%239,99
- Prima267,00
+5 prodavnica693,72 din/kg- −23%
GOMBIT GALSKA KOBASICA F90
- Sunce (Qvattro)%299,99
- −23%
Kulen vakum Mak KATALOG
- RIČ%999,99
- −23%
VRAT SVINJSKI DIMLJENI BRAVO
- Aman%999,99
−23%SLANINA SUVA SLAJS NEOPLANTA 100G
- Maxi269,99
- Maxi Online269,99
- Cash & Carry Plus299,99
+20 prodavnica2.699,90 din/kg- −23%
MESOKOMBINAT PILECA VIRSLA 500G
- Morava%169,90
- Soulfood%179,99
- VUM194,99
+3 prodavnice339,80 din/kg
−23%PIVKA ĆUREĆA KOBASICA 350G
- Aman%169,99
- Tekijanka182,45
- VP Dima189,00
+5 prodavnica485,69 din/kg
−23%MOJA PILECA VIRSLA NEOPLANTA 800G
- Leon%339,99
- Metro%359,00
- Transkom 94379,99
+19 prodavnica424,99 din/kg
−23%VIRSLE SPECIJAL 800g
- Leon%339,99
- Metro%359,00
- Cash & Carry Plus384,99
+18 prodavnica424,99 din/kg
−23%KOBASICA DOMAĆA Z DEZELE 500G
- BB Trade%799,88
- Idea1.899,99
- Mercator1.899,99
+1 prodavnica1.599,76 din/kg- −23%
ALPSKA KOBASICA RF NEOPLANTA
- Medius%749,90
- −23%
Teleci but bk VD
- Maxi%2.099,99
- Mega Maxi%2.099,99
−23%PEČENICA SVINJSKA SLAJS ZLATIBORAC 100G
- VP Dima%399,90
- Cash & Carry Plus399,99
- Super Vero%409,99
+18 prodavnica3.999,00 din/kg
−23%PAŠTETA ĆUREĆA SMAZALICA CARNEX 50G
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea%59,99
- Mercator%59,99
+21 prodavnica1.199,80 din/kg
−23%MORTADELA ŠAMPION CARNEX RF
- Cash & Carry Plus929,99
- Super Vero%944,99
- Maxi%999,00
+10 prodavnica
































